İçeriğe Yönlendir

Ses Sistemi Upgrade

Ercan Ayas

Recommended Posts

Ercan Ayas

Aracimda dış görünüm olarak istediğimi elde ettikten sonra ses sistemine yükseltme karari aldim bu işin sonu yok ve tamamen maddiyat ve zevk meselesi.

Elimde olan sistem

Teyp roadstar rd 9110n

Stereo amfi stroker s4 4x60 rms

Bass amfisi kicker 150.2 köprüde 150 rms

Subwoofer jbl 1000w 225 rms

Tweeter pioneer ts-s20

On kapilarda kenwood 16 cm 70 rms coax

Arkada kenwood 6x9 115 rms coax

Simdi toparlamaya basladigim sistem

Teyp doble olacak ama henüz bir fikrim yok max 800 tl civari 3 amfi çıkış tercihen tabi marka olarak pioneer kenwood sony olacak

Stereo amfide 4x100 rms verecek max 300 500 arasi ikinci elde olabilir

Mono amfi macoustic 1000x1 450 rms aldim

Subwoofer hertz es 300 almak üzereyim

Ön arka olarak iki takim jbl mid düşünüyorum tabi henüz marka ve model belirlemedim

Vereceginiz fikirlere açığım yanlış bir tercih yapmamak için yorumlarinizi bekliyorum kullanip memnun kaldiginiz urunler vardir elbet muzik olarak pop tarzi yumuşak tonlamali dinlerim biraz uzun oldu ama simdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Elinizdeki sistemi satıp (bir üst listedeki) paraya çevirebilirseniz bütçenizi yükseltmiş olursunuz. Stereo ampli Focal, Audison, Alpine, JBL, Kicker, Helix, JL Audio gibi markalardan bakabilirsiniz.Sıfıra dünya kadar para vermektense temiz kullanılmış ikinci el ürünler alınabilir. Trabzonda iseniz bu işlerde uzman olmuş ve ülke dışına kadar nam salan Hasan Karanis'in sahibi olduğu bir firma var isim vermeyim reklam olmasın.Araştırın bulun. Kendisi gayet kalender bir insandır. Elinden geldiğince yardımcı olur size.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Bugun hasan abinin yanindaydim mono anfiyi ondan aldim diğer islerimide kendisine hallettirecem elimdekileri boşa cikardikca satacagim

Bu arada hasan abi kendi işinin patronu artik Dükkan açtı

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Kendisinden teknik destek ve ürün alıyorsanız bizim önerebileceğimiz başka bir şey kalmamış oluyor o halde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...