İçeriğe Yönlendir

Arazi Naylon'u 4X4

Sani Gerşon

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

Telefonla arayıp hayırlı olsun dedim :) ...kazasız belasız kullan... :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yalçın

:nazar: Hayırlı olsun.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı Olsun Kazasız belasız kullanman dileğiyle.... :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Hayırlısı olsun. Sitede bu tip araçlar artıyor mu ne  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Yıl sanıyorum 2012 idi, altımda arkadaşın Punto vardı, ön tekerlerde zincirlerimiz ile Bozdağ yokuşunu mıy mıy tırmanırken bir Duster solladı ki bizi, aklımızı almakla birlikte hepimizi hayrete düşürdü. Adam uçurumlu yolda (4x4 açıktı sanıyorum), karları attıra attıra öyle gidiyordu ki, hepimiz "vaaay beee" demekten kendimizi alamadık. Tepesine de kayak takımlarını sabitlemişti, çok da havalı görünüyordu. Yukarıda tekrardan karşılaşmıştık kendisiyle.. O günden beridir ilgimi çeken araçlardan birisi.

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela yaşatmasın, ağız tadıyla binmeyi nasip etsin..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah kaza bela vermesin kardeşim. En güzel günlerde kullanmak nasip olsun. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:nazar:   Hayırlı olsun kardeş :)

buna çok güzel modlar yapılıyor, araba baya agresif ve hoş oluyor, şimdi tüm koltukaları ve tabanı söküp baba bir yalıtım yapmak lazım, gayet kolay yapılır, zaten içi basit, kolayca halledersin :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

buna çok güzel modlar yapılıyor, araba baya agresif ve hoş oluyor, şimdi tüm koltukaları ve tabanı söküp baba bir yalıtım yapmak lazım, gayet kolay yapılır, zaten içi basit, kolayca halledersin :)

Naylon mu kaplasın Abi? :D :D

Şaka bi yana hayırlı olsun Sani, benimde hayalim 4wd. Allah kaza bela vermesin ;):nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Çok sevdiğim araçlardan biri, hayırlı olsun Sani. İyi bir seçim yapmışsın.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hepinize teşekkür ederim.

Alırken ben de aynısını düşünüyordum ama vazgeçtim. Hiç beklemediğim kadar iyi bir yalıtımı var. Motor ve yol sesi neredeyse hiç yok. 120 gibi yol sesi, 3bin devir gibi motor sesi gelmeye başlıyor. Benim için çok iyi oldu bu :)

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Tencere,tava,galveniz,alüminyum derken bir naylon aşkıdır gider.

Megan'dan inip Duster'a biner.

Yamaçlardan tırmanır tepelerden akar.

Dağ başına kamp kurup ovada tazı gibi kaçar.

Off-Road deyince nefes nefese dili hep dışarda.

Yakıta gelince ibre hep yukarda.

4x2 4x4 ayrı ayrı platformlar.

Hayırlı olsun Sani Bey

Hepimizden sana iyi dilekler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Lastiklerin biri kalk gidelim diyo,diğeri ise otur oturduğun yerde diyo.Acil düzeltilmeli.

Hayırlı olsun Sani,Allah kaza bela göstermesin,gelin arabası olduğu günleri de görelim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Lastiklerin biri kalk gidelim diyo,diğeri ise otur oturduğun yerde diyo.Acil düzeltilmeli.

Hayırlı olsun Sani,Allah kaza bela göstermesin,gelin arabası olduğu günleri de görelim

Ne gibi abi sorun var lastiklerde?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...