İçeriğe Yönlendir

Şeffaf Kaput Koruma Sökülmesi Hk.

Serdar Güngör

Recommended Posts

Serdar Güngör

Başlıkta da belirttiğim gibi nasıl sökülür ? Dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir ? 

Örnek Resim.

D2Norl.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Büyük bir ihtimal ile altında iz bırakmıştır, kaç yıldır üzerinde?

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Büyük bir ihtimal ile altında iz bırakmıştır, kaç yıldır üzerinde?

Bilgim yok  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

havanın 30 derece üzerinde olduğu bir günde arabanızı güneşin altında 1-2 saat bırakın zaten kendini salıyor ben öyle sökmüştüm.

Yorum bağlantısı

Kaplama yapan bi yerle iletişime geçin bence abi, onların solüsyonları oluyor. Hem kalıcı iz yapma hem de boyaya zarar verme ihtimali var

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tekrar film çekilecekse sökülmeli. Bunun haricinde hiç bir şeye benzemez.. Eğer yenilenecekse yenilemeyi yapacak olan yer söker..

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Hava yağmurlu  çok belli değil ama son resimdeki iz sanırım folyo'dan önce olmuş 

g83LVQ.jpg

9oJpqO.jpg

qMo28V.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tekrar takılmayacak komple sökülecek

Sarardığı için mi sökülecek.Eğer cevap evet ise.. sökülünce mutlaka iz kalacaktır. Pasta cila ile bir miktar düzeltilebilir ancak yine de ton farkı oluşmuştur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Sarardığı için mi sökülecek.Eğer cevap evet ise.. sökülünce mutlaka iz kalacaktır. Pasta cila ile bir miktar düzeltilebilir ancak yine de ton farkı oluşmuştur.

Sarardığı için değil arkadaşın focusunda da var sökmüş ve kaput resmen sofra bezi deseni gibi olmuş  :shok:  :D  Bende iler de  böyle olmasın baştan önlem alayım diyorum? Ne zaman takılmış bilgim yok  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Arkadaşa aldığımız focus 3 üzerinde 3 yıllık kaput koruma filmi var. Uygulama yapan yere götürdük, fakat çıkartırken verniğin çıkmasından mesul olmayacağını söyledi. O yüzden sararan kaput filmi üzerine ince bir pasta yapıldı, yeni gibi oldu. Öyle kullanıyoruz şimdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Bana birisi bu kaput filmlerini neden yarım yaptıklarını söyleyebilir mi :/

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Taş gelebilecek yerler yapılıyor

Anlıyorum da hani tümüne yapsalar benim arkafaşımın aracında tüm kaput koruma vardı ve fiyat olarak da 75 tl kadar fark vardı o yüzden diyorum :( bu şekilde ton farklılıkları vb. Sorunlar çok oluyor

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Ziebart'ta 2006 yılında ilk aldığımda yaptırtmıştım.Zamanla gelen taşların zarar verdiği folyodaki yerler gözümü rahatsız etmeye başladığından tam 8 yıllık folyoyu yanılmıyorsam haziran ayında güneşin altında sökmüştük.Hafif bir pasta ilede kaputu temizledik hiç bir sorun olmadı. Folyo kaliteli ise sorun olmuyor.

Yorum bağlantısı

Benim aracta renk degistirmeye baslayan yarim kaput filmi gecen hafta degisti. Boya koruma ile beraber komple film yapildi. Yapan yer ben daha demeden kendisi bu filmi artik degistirelim dedi ama ben biya kalmasindan, vernik atmasindan endiseliyken onlar sorun olmayacagini soylediler.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

3254eb5ef031dbfe0f8204f12143c536.jpg

Ben bi talihsizlik sonucu kaputumu ezdirdim.ve daha sonrasinda filmi cikardim. Iyi ve kaliteli bir filimse hiiic biraey olmaz. Resimdeki film en az 5 senelik bir film

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Ben bi talihsizlik sonucu kaputumu ezdirdim.ve daha sonrasinda filmi cikardim. Iyi ve kaliteli bir filimse hiiic biraey olmaz. Resimdeki film en az 5 senelik bir film

Sorun ben taktırmadım  :( Arkadaşın ki gibi olmasın diye söktürmek istiyorum  :good1:

Yorum bağlantısı
Ayberk Edim Ergün

Sorun ben taktırmadım :( Arkadaşın ki gibi olmasın diye söktürmek istiyorum :good1:

O focusunki berbat olmus kavga sebebi [emoji1]

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

O focusunki berbat olmus kavga sebebi [emoji1]

Arkadaş da aldığında var mış,kara kara düşünüyor napcam diye   :(  Araç rengi folyo arayışında 

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...