İçeriğe Yönlendir

Şeffaf Kaput Koruma Sökülmesi Hk.

Serdar Güngör

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

Hazır kaput koruma filmi konusu varken sorayım [emoji4] kaput koruma filmi üzerine kuş pislemiş yaklaşık 2 saat sonra yıkadım aracı ancak iz yapmış.Bu iz film üzerindemi yoksa boyaya inmişmi anlayamadım sizce kaput filminden boyaya geçme ihtimali varmı ?

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Hazır kaput koruma filmi konusu varken sorayım [emoji4] kaput koruma filmi üzerine kuş pislemiş yaklaşık 2 saat sonra yıkadım aracı ancak iz yapmış.Bu iz film üzerindemi yoksa boyaya inmişmi anlayamadım sizce kaput filminden boyaya geçme ihtimali varmı ?

Kuşun azmine bağlı  :D

Sanmıyorum geçmemiştir. :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Kuşun azmine bağlı :D

Sanmıyorum geçmemiştir. :i-ih:

Kuş azimliymiş 2 saatte iz bıraktı [emoji51] kaput filminide söktüreceğim araç parlıyor ama kaput mat biraz gözüme batıyor [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benle mi yaşayacak yok taş izi olmasın yok kuş pisliği yakmasın derken resmen paranoyak olduk. Şimdi hiç umursamıoyorum hiç birşey olmuyor, ne zaman aman bişey olmasın dersem 50 arabanın içinde benim arabaya park halinde çarptılar. Şahsi görüşüm kaplama yapan yerler özel bir sıvı solisyon ile söküyorlar, Fön makinesi ile denenebilir.

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Selam, bende birşey sorayım. Benim kaputta taş izleri ve kuş pisliği izleri var, bu saatten sonra film yaptırsak bi işe yarar mı? araç füme.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Serdar abi o ne öyle 1000'lik puzzle gibi olmuş. :shok:

Seninki o kadar eski gibi durmuyor ama ne üdüğünden emin değilsen bir an önce kurtul o filmden abi. Sanki film boyayı güneşin etkisiyle pişirmiş gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Selam, bende birşey sorayım. Benim kaputta taş izleri ve kuş pisliği izleri var, bu saatten sonra film yaptırsak bi işe yarar mı? araç füme.

Çok değilse önce pasta rütuş ve cila kullan. Sakın folyo işine girme 

Serdar abi o ne öyle 1000'lik puzzle gibi olmuş. :shok:

Seninki o kadar eski gibi durmuyor ama ne üdüğünden emin değilsen bir an önce kurtul o filmden abi. Sanki film boyayı güneşin etkisiyle pişirmiş gibi duruyor.

Aynen Emre ne üdüğünden emin olmadığım için tez zamanda gereğini yapacağım  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serdar Güngör

Evet Aydın'da boya koruma esnasında kaput filmini söktürdüm :) Allah'dan kaliteli bir film uygunlanmış sorunsuz çıkartıldı  :good1:

mLdGz8.jpg

EJbVqz.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...