İçeriğe Yönlendir

Connect Ses Sistemi

Oğuzhan EFEL

Recommended Posts

Alper Keskin

Kapılardaki yuvalar 16 cm destekliyor mu bakmak gerek. Alacağınız hoparlörlerin aracın orijinal hoparlörlerden neredeyse farkı yok diyebilirim.Seste dolgunluk istiyorsanız bagaja minik bir subwoofer-mono amplifikatör eklemesi yapın.Teypten de bass ayarlarını kısın.Bu sayede hoparlörler yüksek seslere kadar netliğini koruyabilecek.Ön tarafa A sütununa da tweeter takviyesi yapılabilir...

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Kapılara hoparlör yerine kompenant ve twitter takmalısın. Ayrıca bass ve kompenantları ayrı amfilerden beslemelisin, birisine sterio diğerine mono amfi takarsan daha güzel olur. Kompenant için JL Audio markasını öneririm. Bu tip set olarak satılan ses sistemleri pek randımanlı olmaz.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Kapılardaki yuvalar 16 cm destekliyor mu bakmak gerek. Alacağınız hoparlörlerin aracın orijinal hoparlörlerden neredeyse farkı yok diyebilirim.Seste dolgunluk istiyorsanız bagaja minik bir subwoofer-mono amplifikatör eklemesi yapın.Teypten de bass ayarlarını kısın.Bu sayede hoparlörler yüksek seslere kadar netliğini koruyabilecek.Ön tarafa A sütununa da tweeter takviyesi yapılabilir...

Tam yazıyordum alper keskin buralardadır yardımcı olur hemen düştü önüme yorumun kardeşim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-paket-sistem-super-sistem-jbl-xetec-full-set-sok-kampanya-kapinda-ode-297009315/detay

şu linkteki ses sitemini alsam nasıl olur amacım öyle bangır bangır bi ses almak değil yeterli düzeyde bassları hissettirsin yeter.

1 adet anfi 1 adet kompenant 1 adett slim bass takın bassları kısın tizleri açın yeterli düzgün bir ses alırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Tam yazıyordum alper keskin buralardadır yardımcı olur hemen düştü önüme yorumun kardeşim.

Eyvallah kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

16 takılabiliyor kapılara. Takanlar var. Aracın orijinalindekiler 20w bedava versen takmaya uğraşmaya değmez cinsten  :biggrin:

Orijinale göre daha iyi bir ses alcan kesin ama müzik sisteminin sonu yok o nedenle bir süre sonra bünye daha iyisini istiyor o nedenle anfiyi kaliteli alıp diğer eklenecekleri zamanla alıp eklemen bence daha mantıklı. Ben sadece anfiyiye bu setten daha fazla verdim  :)

Şuan benim araçta 2 takım mid(ön arka) 1 takım hoparlör(arka) 1000w bass mevcut ve gayet güzel ses var araç içinde.

Mpn372.jpg

bDzd30.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...