İçeriğe Yönlendir

Jazz Lpg Göstergesi Sorunu

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Aracım 2011 jazz atiker gold lpg kiti serviste takıldı. c.tesi akşam lpg aldım göstergeye bakayım kaç diş oldu diye dedim ki bir baktım lpg göstergesinde hiç bir ışık yanmıyor . üzerindeki benzin geçme tuşuna bastım yine yok. Kenarı çekip stop ettim çalıştırdım hiç ışık yok. Normalde benzinde çalışıp lpg ye geçerken tık diye bir ses gelirdi o da yok. benzinle kullandım. Sorun ne olabilir. Servise gideceğim öğleden sonra

Yorum bağlantısı

Aracım 2011 jazz atiker gold lpg kiti serviste takıldı. c.tesi akşam lpg aldım göstergeye bakayım kaç diş oldu diye dedim ki bir baktım lpg göstergesinde hiç bir ışık yanmıyor . üzerindeki benzin geçme tuşuna bastım yine yok. Kenarı çekip stop ettim çalıştırdım hiç ışık yok. Normalde benzinde çalışıp lpg ye geçerken tık diye bir ses gelirdi o da yok. benzinle kullandım. Sorun ne olabilir. Servise gideceğim öğleden sonra

Lpg ile ilgili bir sigorta atmış olabilir. Başıma gelmişti. 

Bir de Accorda başıma gelmişti ama 200 km benzinde gittikten sonra stop edip çalıştırınca kendiliğinden lpg hayata dönmüştü. Aynı sorundu, tüm ışıklar sönmüştü. Bir daha da yapmadı. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Akü bağlantısını kontrol edin yerinden çıkmış olabilir, değilse sigorta atmıştır. Başıma geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...