İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Necvox Navigasyon Programı

Tarık.Kaya

Recommended Posts

Tarık.Kaya

Selamlar,

2014 Trend x focusuma 1,5 yıl önce Necvox DVA HD 8 inch multimedia +Navigasyon cihazı monte ettirdim.Cihazdan genel olarak memnunum sadece plastik kalitesi iyi olmadığından kasis yada bozuk asfalta biraz istenmeyen sesler duyuluyor.Cihazı aldığım yer bana Navigasyon için bir adet SD kart olduğunu ve bu karta çalınmaya karşı dikkat etmem gerektiği idi ama ben kimm çalarki diye çok sallamamıştım.

Benim problemim şu: Herbirinizin yaptığı gibi servis zamanlarında garanti süresince servise gidiyorum ve aldığım günden beri Ankara-Tur oto yetkili servisini kullanıyorum.Başıma en son iş gelmesini bekleyeceğim serviste yukarıda bahsettiğim kart bi şekilde sökülüp alınmış ve ben bunu 3 ay sonra tespit ettim.Nedeni çok sık Navigasyon kullanmamam.Tabi bunu servisle paylaştığımda böyle bir durumu kabul etmediler.Şaşırdığım bu SD kartı nerede kullanacak ki bu alan kişi?

Sizlerden ricam bu cihazdan kullanmakta olan bir arkadaşım var ise SD kart içeriğinii benimle paylaşabilirmi?Copy - Paste çalışır diye düşünüyorum?

Yada kulllanabileceğim başka bir program önerileriniz olursa sevinirim.İnternette IGO8 ile ilgili çok öneri gördüm ama ben indirmeyi başaramadım...

Herkese kazasız sorunsuz günler dilerim.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı

Eğer lisanslı programsa size iyilik yapmak isteyenlerin programı da çöker kopyala yapıştır kullanmayın bence. En güzeli cihazı taktırdığınız yer ile bir görüşün. Cihaz lisanslı program kullanmıyorsa zaten sıkıntı olmaz sd karta programı atıp verirler. Eğer lisanslı program kullanıyorsa nette igo9 primo diye aratın mutlaka programı bulursunuz. Forum kuralları gereği link vermek yasak diye biliyorum. Bu sebeple programı direk kimse veremez bence.

Yorum bağlantısı
Murat İsmail

Navigasyondan anlarım igo primo navigon tomtom sygic navitel alayının wince için ve android için yazılımları mevcut tam modelini birde mümkünse menülerin resimlerini yükle ilaçlı prpgram paylaşımı yasak mı değilmi bilmiyorum ama yardımcı olmaya çalışırım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Tarık.Kaya

Eğer lisanslı programsa size iyilik yapmak isteyenlerin programı da çöker kopyala yapıştır kullanmayın bence. En güzeli cihazı taktırdığınız yer ile bir görüşün. Cihaz lisanslı program kullanmıyorsa zaten sıkıntı olmaz sd karta programı atıp verirler. Eğer lisanslı program kullanıyorsa nette igo9 primo diye aratın mutlaka programı bulursunuz. Forum kuralları gereği link vermek yasak diye biliyorum. Bu sebeple programı direk kimse veremez bence.

Teşekkürler.Vallahi internet bir kuyu kaç saattir bakıyorum o link bu link derken elde var 0.IGO8 diye bir şey indirdim ama ne nasıl yükleme yapılacağı nede bir .exe dosyası mevcut.Kafam durdu anlayacağınız :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Tarık.Kaya

Sonunda cihazı satın aldığım yerde Igo my vay SW i tekrar yüklettim (biraz paramı aldılar) .kullanmaya başladım ama şöyle bir problem var karşılaşan ve yardımcı olacak birisi var ise sevinirim.

Cihaz yükseklik bilgisini Update etmiyor.ilk açıldığında bağlandığı bilgi ile kalıyor.Menulerini karıştırdım yardım bölümünde GPS sinyalinin 4 bağlantı altında olduğunda yüksekliği güncellemeyeceğini söylüyor.GPS ayarına gittiğimde bağlantı sayısını her zaman 2 olarak görüyorum,manuel olarak sayıyı arttırdığımda yada otomatik bul dediğimde GPS hiç bir bağlantı kurmuyor.Neden olabilir?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

En az 5 uydu bulmali gps. bulamıyor ise kablolarini kontrol etmek gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

2 uydu ile elevetion bilgisi saglikli olmaz. 4 ve uzerinde sistem daha stabil hale gelir.

Konuyu kacirmisim keske daha once okuyabilseydim sd card probleminiz hallederdik.

Alakali olarak, sd kartli navigasyonlarda, sd kartin seri nunarasi programlara kaydedildiginden kopyala yapistir calismiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...