İçeriğe Yönlendir

Yeni Mercedes E Serisi

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Mehmet Emin Taşdelen

aracı kullanmasını izleyince adamın elinden arabayı alıp sen clio ile gez diyesim geldi :)

1950cc 16v 4cyl turbodiesel, 191bhp @ 3800rpm, 295lb ft @ 1600-2800rpm

Video fake, Adam 4 dakika yol gitti, bir tane asfalt yaması göremedim. Yamasız asfalt mı olur? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

aracı kullanmasını izleyince adamın elinden arabayı alıp sen clio ile gez diyesim geldi :)

Clio (Symbol) kullanıcıları parçalar bunu :D

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Nerede o eski E Classe ağırlığı şimdiki mersolar hep birbirinin aynısı ..

E kasa dediğin budur :)

3cad90a5d0805bef88cf10589bd5c253.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Şimdi Türkiye'deki fiyat listesine detaylı olarak yeniden baktım ve sadece çüşş diyebildim.2,0 benzinli ile 2,0 dizel motor arasında 65,000 tl fiyat farkı var. 10-15,000 tl farka vw sayesinde alışmıştıkta bu kadar farkı koyan bir şirket müşteriyi sadece ve sadece keriz yerine koymaktan başka bir iş yapmıyor. Almanyadaki listede her 2 araç arasında sadece 1821 € fark ( 6,100 tl ) var. Bu konuda yazacak atasözü bulamadım ama şöyle bir deyim vardı. Uyandırmayın kerizi gider aheste aheste....

Vergiden dolayi..
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Silindir hacmi aynı, vergide aynı ??

Okudugumu anlamamisim pardon :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Aslı, hocanın olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler'dir. Keçide de hoca gibi sakal olduğundan. Hürmet sakala yani. Fakat hoca nasıl olmuşsa, sorgulamadığımızdan, koyuna dönüşmüş. Mükemmel kahvaltının mükellef kahvaltıya dönüşmesini de anlayamamışımdır bir türlü. 

aha benim gibi bir takıntılı tip daha. :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

jantlar çakma rs jantı gibi, bir de arka çok sallanıyor gibi geldi bana...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...