İçeriğe Yönlendir

Yeni Mercedes E Serisi

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

Arkadaşlar yeni Mercedes E serisi tanıtıldı. Teknik bilgiler aşağıda Karar tabiki Alıcı kitlede.0d05d2f6c392f7bdf73d6e14ee297e72.jpgea81506861264de52f93b9325766410b.jpg

tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Kw cinsinden belirtilmiş galiba. Hp ye çevirince 190 küsüre denk gelmiyo mu ?

Bence gelir çünkü 0-100 7.3 saniye olamaz 143 bg ile...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

eğer öyleyse tutar. Bende şok oldum çünkü.sizin Dediğiniz gibi heralde tork da 400 çünkü [emoji106] tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Cd değeri mütiş gerçekten özelliklede E sınıfı için.Yakıt tüketim değerleri ,hızlanma ve son hızı çok etkiliyor.Bence çok başarılı olmuş en azından kağıt üstünde öyle görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

eğer öyleyse tutar. Bende şok oldum çünkü.sizin Dediğiniz gibi heralde tork da 400 çünkü [emoji106]

zaten tutuyor?

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Maksimum tork ve devir aralığı çok iyi. Yaklaşık 195 beygir. Müthiş makine...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

e180cdi 1.6 160hp reno motorlusu gelmedi mi hala?

Deli gibi satar da :) Direkt filo arabası diyorum ben.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Ne oluyor  kimse fiyat konuşmamış herkes sipariş veriyorsa bir adette ben alayım bari.285,300 tl'den başlıyor. 194 hp 400 nm tork bu kadarda az yaktığına göre bir tanede Hanım'a alayım hatırı kalmasın :D

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ne oluyor kimse fiyat konuşmamış herkes sipariş veriyorsa bir adette ben alayım bari.285,300 tl'den başlıyor. 194 hp 400 nm tork bu kadarda az yaktığına göre bir tanede Hanım'a alayım hatırı kalmasın :D

kimsenin aldığı yok Fatih bey sadece Paylaşım. Ama siz alırsanız bir tur atmak isteriz[emoji3]
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

kimsenin aldığı yok Fatih bey sadece Paylaşım. Ama siz alırsanız bir tur atmak isteriz[emoji3]

Ben eski kafalı biriyim. "At,.Avrat, pusat kimseye teslim edilmez" demiş atalarımız :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ben eski kafalı biriyim. "At,.Avrat, pusat kimseye teslim edilmez" demiş atalarımız :)

sizde Haklısınız kimseye verilmez araç.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mersonun beygirleri gariptir.. fizik kanunu felan tanımaz. vw de emisyonda tanımazdı bir zaman

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Geçen hafta Biz bir adet sipariş verdik.Satın aldığımız paketlerle 321.000Tl ye Ağustos teslim siyah renk .

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

İstanbul şehir içinde 6.5 dan aşağı yakması mümkün değil ki 6,5 bile süper bi değer o motor ve beygire.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ne oluyor  kimse fiyat konuşmamış herkes sipariş veriyorsa bir adette ben alayım bari.285,300 tl'den başlıyor. 194 hp 400 nm tork bu kadarda az yaktığına göre bir tanede Hanım'a alayım hatırı kalmasın :D

:D  :D  :D Sen çok yaşa emi abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

İstanbul şehir içinde 6.5 dan aşağı yakması mümkün değil ki 6,5 bile süper bi değer o motor ve beygire.

İlerleyebilsek şehir içi olacak ta nerede o günler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

e180cdi 1.6 160hp reno motorlusu gelmedi mi hala?

Deli gibi satar da :) Direkt filo arabası diyorum ben.

Filo Passat satışını baltalar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

aracı kullanmasını izleyince adamın elinden arabayı alıp sen clio ile gez diyesim geldi :)

1950cc 16v 4cyl turbodiesel, 191bhp @ 3800rpm, 295lb ft @ 1600-2800rpm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Şimdi Türkiye'deki fiyat listesine detaylı olarak yeniden baktım ve sadece çüşş diyebildim.2,0 benzinli ile 2,0 dizel motor arasında  65,000 tl fiyat farkı var. 10-15,000 tl farka vw sayesinde alışmıştıkta bu kadar farkı koyan bir şirket müşteriyi sadece ve sadece keriz yerine koymaktan başka bir iş yapmıyor. Almanyadaki listede her 2 araç arasında sadece 1821 € fark ( 6,100 tl ) var. Bu konuda yazacak atasözü bulamadım ama şöyle bir deyim vardı. Uyandırmayın kerizi gider aheste aheste....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Mercedes artık arabaları yumurta gibi yuvarlak hatlarla yapmaya başladı albenisi kalmadı bir önceki kasalara kadar olan mercedes ler daha albenili çekicili idi :unsure2: (tamamen kendi düşüncem zevkler ve renkler tartışılmazmış  :) )

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...