İçeriğe Yönlendir

Ranger - Wildtrack Ve 4X4 Offroad

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Servet Aydın
Fatih Keskin yazdı:

Vergi bi alt dilimden yatıyor 6 aylık 3800tl mi ne azıcık yani

Koymaz bana 

Hasan Karabekiroglu yazdı:

2.2 tdci 160 hp 400 nm tork candır :)

Şom ağızlı senin yüzünden gitti 3.2 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Servet Aydın yazdı:

Şom ağızlı senin yüzünden gitti 3.2 

Üretim hatası varmış onlarda motoru cok güçlü olduğu için şanzıman dayanmıyormuş öyle bir bilgi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Fatih Keskin yazdı:

Daha önce isuzu ve Toyota pickup kullanıp hiç sıkıntı yaşamayan biri bence üretimden kaynaklı ama yine de 2 defa olmamalıydı
3.2 sayın king
İnsin çıksın tabi de gece nin 2 de otobanda patlayıp yolda bırakınca rezillik diz boyu oluyor Cuma rıfkı ile yolda bol şans

bende ısuzu bozduydum (tabii elden ele gezen bir araçtı, bende patladı), özellikle 4 çeker sistemi habire dert çıkardı, şuan 2018 4 çeker dmax var, dsi ye verdik bakalım ne olacak :) toyota eski seri hilux 3 kere şanzıman dişlilerini yedi parça bulamadık ostimde çıkma aradık, daha sayarım, ranger düz viteste sorun hiç yaşamadım, tek sıkıntısı az dandik mazot koyarsan enjektörleri yer o kadar, yani hepsinde oluyor böyle şeyler, yalnız oto şanzıman olayına birşey diyemem, belki 3.2 lerde güce dayanamıyordur, olabilir, bakalım şimdiki nasıl olacak..

Hasan Karabekiroglu yazdı:

2.2 tdci 160 hp 400 nm tork candır :)

2.0 215 hp 500 nm. tork ise canan :)

vergi abd deki gibi olsa 700 hp. den fazla beygir korkunç tork  hellcat motorla gelecek V8 Raptordan şaşmazdım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Böyle arabaları anırtarak kullanınca haliyle orasından burasından bişeyler olması normal olabilir. Bazen de bi yanlış yağ bi yanlış yakıt felaket getiriyor. Kimin elinde kaldığı önemli. Valenin elinde bile araç bozulabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Böyle arabaları anırtarak kullanınca haliyle orasından burasından bişeyler olması normal olabilir. Bazen de bi yanlış yağ bi yanlış yakıt felaket getiriyor. Kimin elinde kaldığı önemli. Valenin elinde bile araç bozulabilir.

Bizdekilerin bozulma sebebi tamamen elden ele dolaşması, bakım atlanması ve hor kullanım zaten, tek kişi kullansa birşey olmaz belki yinede kullanmayı bilmek lazım...

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bende ısuzu bozduydum (tabii elden ele gezen bir araçtı, bende patladı), özellikle 4 çeker sistemi habire dert çıkardı, şuan 2018 4 çeker dmax var, dsi ye verdik bakalım ne olacak :) toyota eski seri hilux 3 kere şanzıman dişlilerini yedi parça bulamadık ostimde çıkma aradık, daha sayarım, ranger düz viteste sorun hiç yaşamadım, tek sıkıntısı az dandik mazot koyarsan enjektörleri yer o kadar, yani hepsinde oluyor böyle şeyler, yalnız oto şanzıman olayına birşey diyemem, belki 3.2 lerde güce dayanamıyordur, olabilir, bakalım şimdiki nasıl olacak..

2.0 215 hp 500 nm. tork ise canan :)

vergi abd deki gibi olsa 700 hp. den fazla beygir korkunç tork  hellcat motorla gelecek V8 Raptordan şaşmazdım :)

Yaramı deşme abi, vergi usulüne uygun olsun v8 e biner v12 düşünürüm :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Malum üst düzey pikaplar arasında arazi kullanımında sıralama şöyle...

UUZnB4oj7Rv-boyDuoA83BTLKfNGKOzmBpngPORy

ranger pikabı hakkıyla kullanmada arazide 1 numara, asfalt yolda ise Amarok motor avantajı ile önde, mersoyla raptor peşinde..... pikabın olayı arazi unutmamak lazım...

Tabii bu bizde satılan pikaplar için geçerli, abd f150 raptorunun karşısında 3 üde atv gibi kalıyor :)

abd tipi olanlar bizde satılsa zaten sahne tamamen değişirdi...

örneğin rakipleri şöyle... vw falan boşa marşa bile basmasın....

B6D72E67-16C1-47AB-ADF4-3E742F973E94.jpg

şansınız sıfır merso bile tırt, loser merso :)

maxresdefault.jpgt

toyota bile farklı yahu, eee rakipler ezici düzeyde olunca... (f150 R değil dikkat, ona karşı duracak modeli yok doyotanın zaten)

U4055-article-images_VEHICLES-roadtest-r

Neyse, bunları aldığımızın hayalini kurmak bile yeter bizim memlekette... Ah ulem beee...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Güzel hayaller. Adam eski wildrak a bindi toyota da hamallık etmişim boşa diyor.

Amarok zaten kaldırım kenarına bile yanaşmasın bi zahmet. kırılıyor az zorlanınca, klasik vw yeani. 

şimdi L200 diyecekler de olur (malum piyasada bol var ya) demeyin efenim, ranger yanında alayı hikaye kalır.

çakma pikap x i hiç konuşmuyorum bile...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...