İçeriğe Yönlendir

Bugün Başıma (Arabamın Başına) Gelen...

Talip Eren

Recommended Posts

Ali Uymaz

Abi geçmiş olsun benim arabaya da dun patlıcan kebabi atmışlar sabah kalktim okula gidecegim bagajdan on cama kadar her tarafta domates patlicak kiyma parcalari sabah 6 30 da arabayi yikamak zorunda kaldim okulda oglen ikidede muayeme randevum olunca anca yetiştirdik ben de anlamiyorum bu insanlar zarar vermekten ne anlıyorlar elden bisey gelmiyor Rabbim büyük...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bunu yapanın kafasında da odun kırmak lazım,gecmıs olsun,allah milletimize akıl fikir versin.....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Talip geçmiş olsun.

Bizim komşu apartmandan da öküzün biri sigara atıyor.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Gecmis olsun abi, pederin kuzeninde arabadinin tavan ve on cama saksi atmislardi balkondan..

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

bence siz biraz film izlemekten gerçeklerden kopmuşsunuz....

biraz hukukla da ilgili bir insan olduğum için vatandaş olarak haklarınızı biraz ser bir ses tonu ile savunduğunuzda bütün kapıların açıldığını söyleyebilirim.

kardeşimin lastiği bıçaklamışlardı. nazlanarak da olsa geldiler. parmak izi çıkmadı.

bir doktordan şikayetçi oldum.

savcı bile birşey çıkmaz- dedi. ben görevimi yapacağım. gariban vatandaş bu ahlaksız herif yüzünden ölmesin dedim. "şikayetçiyim efendim" dedim.. adam 6 ay hapis cezası aldı.

bu vesile ile tavsiyem, birşey çıkmaz derlerse yazılı olarak talebinizi bildirin. kayıtlara girsin de bakalım çıkıyor mu çıkmıyor mu...

Haklısınız gerçekten uğraşmak lazım ama birşeyler yaptırmak için. Birçoğumuz başını kaşıyacak vakit bulamıyor birde polislerin nazıyla uğraşmak imkansız olabiliyor . Bir ihbarda yada şikayette gereken yapılmadığı için belirttim bunu.

Umarım belirttiğiniz şekilde bir yol izler arkadaşımız ve yapan kimse bulunur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçmiş olsun daha kötüsü olmasın diyeceğim ama canı sıkılıyor insanın...

Yapanı bulursanız o şişenin sağlamı ile yapılacak güzel maceralar biliyorum. :elisopali::seytan:

Sağlamına da gerek yok valla. Etmek eşekle dostluk küstürürsün, silme ... cam kırığıyla kestirirsin atasözünü uygulamalı göstermek gerekir.

Yorum bağlantısı
Talip Eren
(düzenlendi)

Teşekkür ederim abilerim, kardeşlerim.

Bu sabah site görevlisini buldum,benim arabanın yan tarafından ne süpürdüğünü sordum ( güvenlik kamerasında görmüştüm), hatırlamıyor, adam temizlik yaparken kafa hep yerde,nerden ne aldığına bakmıyor zaten. Arabaya ilk geldiğimde cam parçalarını orada görseydim, hele ki bir sarhoş işi olduğuna kanaat getirebilseydim çok farklı olacaktı.Tek tesellim arabayı komple boyatacak olmam , tavanı ellemem diyordum,o da gitti. Beklemedeyim, bir haber çıkarsa çökecem...

tarihinde Talip Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Talip büyük geçmiş olsun, maalesef işte ne eğlenmesini ,ne de yaşamasını becerebiliyoruz böyle bir toplum olduk işte. Haber alırsan Mersin grubuna haber ver beraber araya alıp   :angry:  bir maç yapalım olur mu....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren

Teşekkür ederim.

Yakalarsam itina ile öpeceğim Serhan abi. Grup olarak daha etkili olabilir tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...