İçeriğe Yönlendir

Amerikan Park Hakkında

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt

Aracıma Amerikan park modülü yaptırmak istiyorum ama malum OEM olmayan herşeye VAG arıza ışığı yakıyor:)

Geçenlerde aylar önce Amerikan park yapmak için biz yaparız diyen iki usta 3 saat boyunca uğraştılar denemedikleri yol kalmadı geçen gün mercedese taktık arıza yakmadı ben dedim bu merso değil bakın [emoji3] ve sonuç ışık sönmedi.. Bende söktürdüm tabii

Ankara'da sizce nerede yaptırabilirim tavsiye edebileceğiniz bir yer olur mu :) yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Talip bey ile iletişime geçip sorun isterseniz, yardımcı olur.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/247493-otomatik-far-follow-me-home-amerikan-park/

Talip abiye mesaj attım ama henüz cevap alamadım:) sabah Talip abinin konusunda mesajlara bakarken ankarada anlaşmalı oldukları bir yer varmış orası ile görüştüm arıza ışığı yakmadığını söyledi zaten onlarda talip abinin modüllerini kullanıyorlar bugun kapalılarmış yarın nasipse gidip taktıracam:)

Yorum bağlantısı
Emre Sirkeci

Kodlama ile amerikan park açılıyor olması lazım. Bunu araştırmadınız mı? Bunu yaptırırken diğer gizli özellikleride açtırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Cevap yazdım.

Aracın özellikleri uygunsa Emre beyin dediği gibi kodlama ile de oluyor.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kodlama ile amerikan park açılıyor olması lazım. Bunu araştırmadınız mı? Bunu yaptırırken diğer gizli özellikleride açtırabilirsiniz.

kodlama ile Amerikan park açılması ancak bir çok gizli özellikleri açtırdım..

Talip abinin modülü taktık arıza ışığı yakmadı çalışıyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...