İçeriğe Yönlendir

6006E Cd Rds Eon Yerine Multimedya Tavsiyesi

Tugay Aydın

Recommended Posts

Tugay Aydın
(düzenlendi)

Mk3 2003 Mondeonun cd asansör mekanizması büyük ihtimal arızalı.Zamanımın yettiğince söküp takılan cdleri hiçbir şekilde zarar vermeden çıkardım. Cdyi içeri verdikten sonraki mekanizmada bozuk olabilir ismini tam bilmiyorum bu arada. Bunun yerine daha kullanışlı bir multimedya tavsiyesine ihtiyacım var.

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Tapatalk imzanızı kapatınız!
Yorum bağlantısı

Mk3 2003 Mondeonun cd asansör mekanizması büyük ihtimal arızalı.Zamanımın yettiğince söküp takılan cdleri hiçbir şekilde zarar vermeden çıkardım. Cdyi içeri verdikten sonraki mekanizmada bozuk olabilir ismini tam bilmiyorum bu arada. Bunun yerine daha kullanışlı bir multimedya tavsiyesine ihtiyacım var.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk imzanızı kapatır mısınız?

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Android tabanlı multimedia cihazlardan almanızı tavsiye ederim. Wireless'ları ile internete bile girebilirsiniz :)

Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

Android tabanlı multimedia cihazlardan almanızı tavsiye ederim. Wireless'ları ile internete bile girebilirsiniz :)

Sani abi uyumlu uyumsuz nasıldır bilemiyorum. Ekran kaç inç vs onlar hakkında bilgiye nerden ulaşabilirim.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani abi uyumlu uyumsuz nasıldır bilemiyorum. Ekran kaç inç vs onlar hakkında bilgiye nerden ulaşabilirim.

Double din teyp kullanmanız bir de çerçeve almanız gerekecek.

Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

Double din teyp kullanmanız bir de çerçeve almanız gerekecek.

2007 sonrası Mondeo çerçevesi var genelde n11 hepsi burada gibi yerlerde. Fiyatlarda çok uçuk değil. Ornek gösterebileceğin varmı Sani abi ?
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2007 sonrası Mondeo çerçevesi var genelde n11 hepsi burada gibi yerlerde. Fiyatlarda çok uçuk değil. Ornek gösterebileceğin varmı Sani abi ?

Çerçeve olarak mi teyp olarak mi?
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2007 sonrası ikiside.

Tam anlamadım. Aracınız 2003?

MK3 için bakacağız, değil mi?

Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

Tam anlamadım. Aracınız 2003?

MK3 için bakacağız, değil mi?

Aynen Sani abi. Çerçeve ve multimedya lazım.

0a222f23a4ca874a5774646497d49a8f.jpg bu döküğün yerine :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Forum moderatorlerinden Ertan bey ike irtibata gecer misiniz? Kendisi teybi degistirdi ve tum bilgiye benden daha cok hakim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bu cercevden zamaninda aldim ben. Oldukca kaliteli ama rengi maalesef titanium ile daha uyumlu. Ghia'da acik kaliyor. 3 gun sonra goz alisir ama.

Saygilarimla.

Çerçeveler pahalı bence Sani abi. Ertan abi gibi kesip biçmek lazım. Diğer double typler küçük kalıyor orijinal kasaya göre.

a292a12497d1f085b87f2e60d31a7257.jpg

Bu cercevden zamaninda aldim ben. Oldukca kaliteli ama rengi maalesef titanium ile daha uyumlu. Ghia'da acik kaliyor. 3 gun sonra goz alisir ama.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

Saygilarimla.

a292a12497d1f085b87f2e60d31a7257.jpg

252 lira şuan fiyatı. Yapılabilir diye düşünüyorum. Plastik aksamı ve vida yerleri için çok uğraşılır el becerisi ister.
Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

252 lira şuan fiyatı. Yapılabilir diye düşünüyorum. Plastik aksamı ve vida yerleri için çok uğraşılır el becerisi ister.

Aldığın multimedya marka model neydi abi?
Yorum bağlantısı
Tugay Aydın
(düzenlendi)

2550 idi. Arac ustunde fotograf da buldum.

Saygilarimla.

698acca11626ffa282e9e1b5749be17b.jpg

2a26cc681ed18f026bd9dd7f5b765f00.jpg

Şuan alet piyasada yok gibi sanırım fiyatı 1200 TL civarı.Direksiyon kumandası çalışıyor mu? Peki double dın olup bütün multimedyalar uyum sağlar mı mk3'lere tarihinde Tugay Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tugay Aydın
(düzenlendi)

Bu bazı sitelerdeki uyumlu marka yazısı çok önemli mi double dnler için ?

tarihinde Tugay Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hicbir double din mk3'e rahatca uymaz. Cercevenin arkasinda Klimanin alt bolumu asagi dogru egim yaptigindan oradaki plastik parcanin cok temiz traslanmasi lazim. Yoksa unite hafif omde kalir. Avh serisi surekli guncellenir. 2550 yoksa 2650 olur farketmez ama dedigim gibi temiz iscilik gerekir. Uyumlu model demek kesmeden monte edilen , teyp kontrol dugmelerini calistiranlardir. Mk3 icin boyle bir model yok. Mk4 icin ise oldukca boldur. Hatta pioneer dahi var.

Saygilarimla

Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

Hicbir double din mk3'e rahatca uymaz. Cercevenin arkasinda Klimanin alt bolumu asagi dogru egim yaptigindan oradaki plastik parcanin cok temiz traslanmasi lazim. Yoksa unite hafif omde kalir. Avh serisi surekli guncellenir. 2550 yoksa 2650 olur farketmez ama dedigim gibi temiz iscilik gerekir. Uyumlu model demek kesmeden monte edilen , teyp kontrol dugmelerini calistiranlardir. Mk3 icin boyle bir model yok. Mk4 icin ise oldukca boldur. Hatta pioneer dahi var.

Saygilarimla

Başkasına yaptırsan titiz olucaksın, kendin yapmaya kalksan korkacaksın. Siz nasıl yaptırdınız .
Yorum bağlantısı

Başkasına yaptırsan titiz olucaksın, kendin yapmaya kalksan korkacaksın. Siz nasıl yaptırdınız .

Ankara'da ince isciligi iyi olan bir cocuk var. Iscilik ucretinde pazarlik yapmadan yaptirdim. En zorlandigi montajlardan oldu bence. Elimde 2-3 kesik olustu ama cok temiz bir sekilde teyp ile beraber subwoofer montaji yapti.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...