İçeriğe Yönlendir

Lpg Hakkında Yardım!

Emrah Dinar

Recommended Posts

Emrah Dinar

iyi akşamlar herkese focus 1 (2004 ghia hb) aracıma lpg taktırmaya karar verdim marka olarak brc yalnız yetkile servise gitdiğimde gfi diye bir kit taktırmamı önerdiler. (brc yetkili bayileri hem brc hem gfi takıyor) Bu kiti kullanan taktıran varsa yarımcı olabilir mi? diğer bir sıkıntı ise lpg göstergesi en mantıklı nereye taktırırsak iyi olur şimdiden teşekkürler..! (lpg göstergesi için önerilen yer vitesin hemen önü bardaklıklarla vites arası boşluk)

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Hayırlı olsun neden acaba bu markayı seçtiniz öğrenebilirmiyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tanınmadık marka yarınkapayıp gidince ne kalibrasyon yaptıraiblirisiniz ne de arızada te kparça değişebilirsiniz. komple beyinlebirliklte değişirler.. bir daha düşünün derim.

romano da bakın

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

BRC My11 iyidir. LPG göstergesini de Mk1 kasa Focuslarda genelde bahsettiğiniz yere takıyorlar.

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Piyasada yerleşmiş bilinen marka taktırmanız da fayda var,aşağı yukarı hepsi aynı işi yapıyor ama bilinmedik marka ortadan kaybolursa bakım,ayar,yedek parça sıkıntısı olabilir.Sırf bu yüzden yıllar önce arabadaki hazır voltran kitini söktürüp zavoli taktırmıştım.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ümraniye candan mühendistliğe gidin brc yi taktırın mis gibi binin :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun neden acaba bu markayı seçtiniz öğrenebilirmiyim

Yusuf bey tapatalk imzanızı kapatabilir misiniz lütfen?

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Gfi bildiğimiz teleflex olmasın? Hangi Servise gittiniz öğrenebilir miyim? Başak otogaz ise Teleflex olabilir.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Fazla para vermemek ve gittiğiniz yerlerde servis sıkıntısı yaşamamak adına atiker gold tavsiye ederim, yakıtı ve çekişi konusunda gayet memnunum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Bende atiker gold önereceğim. Arkadaşın arabaya taktırdık şu an memnun. 3-4 yıl sonra komple enjektör değişimi yapsa 300-350 lira tutuyor. Filtre ve ayar masrafı senede 30 lira gibi rakamlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Erden

atiker candır. gereksiz fazla para vermeyin. sadece iyi bir usta bulun ve takın atikeri...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan
(düzenlendi)

Aynen bencede Atiker Gold bu aracı delirtir istediğiniz Zaman bana ulaşabilirsiniz hertürlü teknik konuda

tarihinde Yusuf Koparan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kuçumseme olarak algılamayın öncelikle. Araç 30-35 bin lira ustunde veya lpg uyumu sıkıntılı bir araç olsaydı BRC derdim ama Atiker işinizi gorur. Eski aracım Bora da Atiker vardı sıkıntı yaşamamıştım. Şimdi Astra J kullanıyorum. Bu arabayada Atiker takılır mı derler diye BRC taktırdım valla :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Çok taktım o araca Atiker Gold bilginize

Sent from my iPad using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Köse

Çok taktım o araca Atiker Gold bilginize

Yusuf Bey, bu atiker gold benim 2012 ti-vct benzinli c-max'e de olur mu?

Bir yıl geçti hala kararsızım. Lpg dert açar diye çekiniyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

İsa abim gayet güzel olur abi ama muhakkak güzel kaliteli bir iş gerekir montaj önemli çünkü

Yorum bağlantısı
İsa Köse

İsa abim gayet güzel olur abi ama muhakkak güzel kaliteli bir iş gerekir montaj önemli çünkü

İşçilik önemli tabi ama prins silverline'ın artısı hiç mi yok?

Subaplar için ikisinde de aynı risk varsa atiker gold takalım Bursa'da tavsiye ettiğiniz ustaya.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

İsa abim ben size Bursa da bizim Atiker in bölge bayisi var distribütör Emre bey size gsm vereyim siz arayın görüşün benim selamımı iletin muhakkak yönlendirdiğimi işinin uzmanıdır 0533 283 75 90 Emre bey hayırlı olsun abim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Kılınç

İsa abim ben size Bursa da bizim Atiker in bölge bayisi var distribütör Emre bey size gsm vereyim siz arayın görüşün benim selamımı iletin muhakkak yönlendirdiğimi işinin uzmanıdır 0533 283 75 90 Emre bey hayırlı olsun abim

Hocam kayseriden Selim ben, formdaki yorumlar ışığında hertürlü yardıma açık olduğunuzdan dolayı bu satırları yazma ihtiyacı duydum.

Çıkma hurda mimgaz atiker aldesa gibi valtek tip lpg enjektörü ihtilacım var hurda tercihimdir. 4-5 tane alt yapım için lazım temin edebilir misini?

Enjektör piriyodik bakım iş alanı kurmaya çalışıyorum.

Lütfen bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Düğmeye basınca LPG ile motoru çalıştırabilen bir sistem taktırın...BRC de bu sistem yok (yeni versiyonlarda varsa bilmiyorum)...Bir keresinde benzin pompası bozuldu; benim arabada BRC yerine başka bir kit olsaydı sıkıntı olmayacaktı... :) Herşeyin başı iyi usta derim bu LPG konusunda ama artık bu kriter de önemli benim için... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

iyi bir ustayla atiker iş görecektir bence de. ama ben prins kullanıyorum maşallah gerçekten sorunsuz. atikerde ise sıkıntı çekmiştim ama kullandığım atiker hem eskiydi hemde montajı kötüydü. ama yeni nesil atiker hakkında genelde olumlu yorum yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Düğmeye basınca LPG ile motoru çalıştırabilen bir sistem taktırın...BRC de bu sistem yok (yeni versiyonlarda varsa bilmiyorum)...Bir keresinde benzin pompası bozuldu; benim arabada BRC yerine başka bir kit olsaydı sıkıntı olmayacaktı... :) Herşeyin başı iyi usta derim bu LPG konusunda ama artık bu kriter de önemli benim için... :)

Kesinlikle katılıyorum. Birinde acemilik, çok yokuş biyerde park etmiştim. Benzin çeyrekten fazla yarıya yakın olmasına rağmen araç çalışmamıştı. Tüpte çalıştırdım. Birinde de benzin pompası arızalanmıştı yine Tüpte çalıştırdım.

İlk iki aracımda atiker vardı. Gayet memnundum. Motorunuz turbolu olsa anlarım ama zaten tüpe uyumlu bir motor. Fazla para vermeye gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Atiker de müthiş cihazdır sıkıntısız iyi bir ustaya denk gelirseniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...