İçeriğe Yönlendir

Atiker Araç Içi Kumanda Düğmesi Çalışmıyor

Aykut Uçar

Recommended Posts

Aykut Uçar

Merhaba Dostlar,

1 haftadır süregelen bir sorunum var. Bununla alakalı olarak Ankara Başkent sanayii Üstün Otogaz'a da gittim minik bir oksitlenme yaptığı söylenen küçük parça değişimi yaptılar (ücretsiz) ama 1 gün sonra tekrar düğme ışıkları gitti ve aracı benzinde kullanıyorum. Acaba sıvı teması yapabilir mi bu sorunu? Çünkü benim ahmak bir ustam vardı polen filtresini değiştirdikten sonra baştan savma silikonlamadan kaynaklı cam altından tüm yağmur suyu araç içine kaçıyor. Bugün tekrar gideceğim öncesinde üstatların yorumlarını almak isterim.

İyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı

Merhaba Dostlar,

1 haftadır süregelen bir sorunum var. Bununla alakalı olarak Ankara Başkent sanayii Üstün Otogaz'a da gittim minik bir oksitlenme yaptığı söylenen küçük parça değişimi yaptılar (ücretsiz) ama 1 gün sonra tekrar düğme ışıkları gitti ve aracı benzinde kullanıyorum. Acaba sıvı teması yapabilir mi bu sorunu? Çünkü benim ahmak bir ustam vardı polen filtresini değiştirdikten sonra baştan savma silikonlamadan kaynaklı cam altından tüm yağmur suyu araç içine kaçıyor. Bugün tekrar gideceğim öncesinde üstatların yorumlarını almak isterim.

İyi günler dilerim.

Aykut Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

geçmiş olsun geçen hafta seyir halindeyken mondeoda da aynı şey oldu bi baktım tüpün ışıkları yok baya uğraştım gelmedi 2 gün kadar benzinde kullandım incir ağacı kök salmıştı artık :D gittim tüpçüye kontak kablosu kopmuş bağladı tekrar düzeldi.. elektrik tesisatını elden geçirtmeyi deneyin 

Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

Evet sigorta kutusundanmış benimde :))) Düzeldi şimdi. Far sensörü cam kapama modülü derken kutuyu sarsmışız biraz karışmış oralar. Şükür tertemiz oldu toparladı usta tesisatı.

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Evet sigorta kutusundanmış benimde :))) Düzeldi şimdi. Far sensörü cam kapama modülü derken kutuyu sarsmışız biraz karışmış oralar. Şükür tertemiz oldu toparladı usta tesisatı.

Demekki ahmak ustanızın bu olayla ilgisi yokmuş.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ustası poleni değişirken silikon Vs çekerek aracın Sigorta tablasına Şu gelmesine neden olmuş vaktinde
Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

Ustası poleni değişirken silikon Vs çekerek aracın Sigorta tablasına Şu gelmesine neden olmuş vaktinde

Onun bir çok olayla ilgisi var merak etmeyin :) İsim belirtmeyim ama çok yanar döner fırıldak insanlar. Değiştirdim artık gitmiyorum.

Camın heryerini saçma sapan silikona bulayıp tozu toprağı haftalarca göstermesini söylemiyorum bile.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akçeşme

Ben camcıya gidiyorum silikon için, siyah cam silikonu ile en temiz işi onlar yapıyor. 

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Geçmiş olsun. Bir fikir de ben vereyim. Başıma gelen bir olay. Genelde düğmeleri sol alt kısıma koyuyorlar. Aracı yıkamaya verdiğimizde yıkamacıların kapı eşikleri ve plastik aksamlara sıktıkları parlatıcılar da aynı şekilde düğmeyi bozuyor. Aracınızı yıkamaya verdiğinizde dikkat edin bence. Prins in düğmesi 60 euro. Sizin iyi olmuş ücretsiz değişim.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun. Bir fikir de ben vereyim. Başıma gelen bir olay. Genelde düğmeleri sol alt kısıma koyuyorlar. Aracı yıkamaya verdiğimizde yıkamacıların kapı eşikleri ve plastik aksamlara sıktıkları parlatıcılar da aynı şekilde düğmeyi bozuyor. Aracınızı yıkamaya verdiğinizde dikkat edin bence. Prins in düğmesi 60 euro. Sizin iyi olmuş ücretsiz değişim.

Ben lpg sistemini komple değiştirdim, usta aynı şeyi söylemişti, alt tarafta yıkamacılar ıslatıyor düğmeyi üste koyalım demişti[emoji106]

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

İyi yapmışssınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...