İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Önerisi Olan?

Eren OZEN

Recommended Posts

Eren OZEN

Merhaba arkadaşlar. Bi navigasyon cihazi almayı düşünüyorum. Biraz uygun fiyatlı ve gerçekten sağlam bir şey olmasını istiyorum. Hatta video oynatabilme özelliği var ise çok iyi olur film izlemk gibi işler için. NavitechQX-B433 primo 4.3"lik bi cihaz var. Yurt dışından getirtirsem 111tl gibi bir fiyat ama ebat ekran ölçüleri çok küçük bana. Önerilerinizi bekliyorum. Yeşekkürler.

Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Kardeş tomtomu pek tavsiye etmiyorlar ya şüpheliyim ondan bide piranha

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

tomtom u bende tavsiye etmiyorum, yeni alsanız ücretsiz güncelleme olsa bile güncelleme için bin dereden su getirtiyorlarmış, ikincide haritası Avrupada çok iyi olabilir ama Türkiye'de o kadar iyi değil, navitech düşünülebilir. Aslına bakarsasız android telefonunuz varsa yukleyin igo yu bence en iyisi o

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar. Bi navigasyon cihazi almayı düşünüyorum. Biraz uygun fiyatlı ve gerçekten sağlam bir şey olmasını istiyorum. Hatta video oynatabilme özelliği var ise çok iyi olur film izlemk gibi işler için. NavitechQX-B433 primo 4.3"lik bi cihaz var. Yurt dışından getirtirsem 111tl gibi bir fiyat ama ebat ekran ölçüleri çok küçük bana. Önerilerinizi bekliyorum. Yeşekkürler.

Ben üç yıl önce tomtom aldım, Isparta gibi bir yerde (oldukça küçük) neredeyse şehrin yarısı kadar olan üniversiteyi bile bulamıyordu, ben mi anlayamadım acaba kullanmasını falan diye düşündüm ama hayır başarısız bir cihaz (veya modeli) daha sonra garmin nuvi 52 aldım şuanda Şanlıurfada yaşıyorum, şehre resmen keşmekeş hakim ve en ufak cadde sokak vs. ne varsa sorunsuz bulup kullanıyorum, fiyatı 250 lira civarı ömür boyu da ücretsiz harita güncelleme şansımız var. Bu arada tomtomu 350 ye almıştım.

Edit: video oynatma özelliği vs. yok benim anlattığım modelde.

tarihinde Muhammed Lokman Tosun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

gps özelliği olan bir tablet alıyorsunuz 7' gibi, ücretsiz navmi, here gibi navigasyonları yüklüyorsunuz ya da ücretli igo gibi nasıl tercih ederseniz... hem tablet hem navigasyon olarak kullanıyorsunuz, bana da bu öneriyi forumda sunmuştu bir arkadaş, ondan Allah razı olsun...

bende 3-5 tana yüklü birinde sıkıntı olursa diğerini açıyorum, karşılaştırıyorum hangi yolları gösteriyor diye bir programa da bağlı kalmıyorsunuz..

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Osman BİLGİN bey nedir bu navmi olayı? Yani tablet mi yoksa navigasyon mu? Şimdi tablet alıp navi niyetine kullanıp hem video özelliğini kullanmak mantıklı. Ama tableti navi olarak kullanırken hat takmak falan gerekiyorsa biraz problem. O olaya aydınlık veremedim şu an :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Osman BİLGİN bey nedir bu navmi olayı? Yani tablet mi yoksa navigasyon mu? Şimdi tablet alıp navi niyetine kullanıp hem video özelliğini kullanmak mantıklı. Ama tableti navi olarak kullanırken hat takmak falan gerekiyorsa biraz problem. O olaya aydınlık veremedim şu an :)

hat takmak arzunuza kalmış, hat takarsanız online navigasyonlardan da faydalanırsınız, ben de hat yok, navmi: navigasyon prog. adı, bir çok program var tablet alıp markete girdiğiniz de göreceksiniz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2 seneden fazladir piranha kullaniyorum, omur boyu ucretsiz guncellemesi ile gayet memnunum.

Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Hımmm.. Yani kullanışlı bi tablet alıp navmi gibi navigasyon programı kurup navi niyetine hatsız bir şekilde kullanabilirsin ayriyetten film falan izleyebilirsin keyfine kalmış diyorsunuz yani Osman bey.. iyi fikir aslında. Sadece navigasyon olarak kullanmak istemediğim için gayette olabilir aslında. Biraz kablo trafiği olcak ama yarın bi tablet olayına bakayım mağazalardan ben :)

Navitech başarılı ama mevzu navigasyon haric başka uygulama kullanmaya geçince bazı problemler çıkıyor. Ürün uygun olmuyor fiyat yüksek vs gibi...

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

tabletlerin gps alıcısı navigasyon kadar başarılı mıdır? birde en küçük gps li tablet 7inc biraz büyük gibi, benimde tel dışında yedek bişeye ihtiyacım var ama dediğim gibi yedek olacağı için şimdilik para harcamıyorum

Yorum bağlantısı

tabletlerin gps alıcısı navigasyon kadar başarılı mıdır? birde en küçük gps li tablet 7inc biraz büyük gibi, benimde tel dışında yedek bişeye ihtiyacım var ama dediğim gibi yedek olacağı için şimdilik para harcamıyorum

Basarilidir ama daha kucuk olsun istiyorsaniz gps'i olan ikinci el telefon alin.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Ben alacağım cihazda filmde izleyeceğim o yüzden 7inc gibi büyük olması iyi olabilir.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Paralı parasız bütün navigasyon yazılımlarını denedim hepsi bir yerden sonra şaşırıyor. Bildiğim yoldan çıkartmaya çalışıyor.

En güzeli google haritalar :) aradığın yeri googleda bulup git diyorsun. kapısına varıncaya kadar sesli yönlendiriyor.

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

TomTom Vıa 125 kullanıyorum seni adrese teslim götürüyo cok güzel gayet kullanışlı ve güncellemeleri ücretsiz kendi sitesinden.. 

Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Navi gerekli olduğu zaman zaten telefondan google maps den hallediyorum aslında. Ama ayriyetten bi cihaz isteme sebebim navi dışında amaçlar içinde kullanabilmek. Tek derdim navi değil yani. Aslında aracım 2010 fiesta ve ona navitech multimedia taktırmayı düşündüm ama fiyat 1500ü geçtiği için ve biraz da borç harç olduğu için daha düşük bütçeli ama en azından 2 ihtiyacımı (navigasyon ve film) gidermek için kullanışlı ayriyetten bi cihaz almayı düşünüyorum. O yüzden biraz ince eleyip sık dokuyorum maalesef..

Yorum bağlantısı
Fatih Emre

NAvigasyonda en önemli şey güncellenen haritalardır. Başarsoft haritalı NEXT navigasyon ürünlerini tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Navitech DVX M560 kullanıyorum. Dahili araç kamerası var, video bölümü var hiç kullanmadım, müzik çalıyor, av in girişle geri görüşten görüntü alabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

En iyisi tablet. Bende cok uzun sure telefondan kullandim. Ucretli, ucretsiz, ilacli vs bir cok navigasyon uygulamasi kullandim. Guncellemesi basit. Yeni haritalari yuklemesi basit... ayrica hatsiz bile olsa telefonun internetini tabletle paylasip kullanabilirsiniz. Hem boylece youtubedan falanda film izleyebilirsiniz. Handsfree cihazi gibi kullanabilirsiniz. Vs vs... Tablet her turlu daha kullanislidir. Gps cekim gucunde ise bir cok navigasyon cihazina gore daha basarilidir.

Yorum bağlantısı
Serdar Aksoy

Navitech RX-a760 7" tablet navigasyondan uzak durun derim.4 gb dahili hafıza var android 4.4.2 kurulu olduğundan geriye az yer kalıyor buda tablet modunda kasılmalara sebebiyet veriyor.Ayrıca devamli yetersiz bellek uyarısı veriyor. Ha birde tablete format attığınızda gereksiz olan ne kadar uygulama varsa silinmiyor sadece igo siliniyor, igoyu kurmak için cihazı servise gondermek zorunda kalıyorsunuz. Ben aldım çok pişman oldum o yüzden bu modelden uzak durmanizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...