Mehmet Ozyurek

Gearbest Sponsorluğu Hakkında Açıklama

Bu konuda 7 ileti var

Merhaba Arkadaşlar

Görmüş olduğunuz üzere, Gearbest.com sitesi forumumuza sponsor olmuştur. 

Buna karşılık, ona ayrılan bölümde, reklam tanıtım ve satış yapma yetkisi verilmiştir. 

Karşımızdakinin bir insan olduğunu unutmadan ve dilimizi kültürümüzü bilmediğini düşünerek, uslubumuzu bozmadan, seviyeli bir şekilde, karşılıklı olarak faydalanmaya çalışmalıyız.

Sabah bir kaç uygunsuz mesaj gördüm ve canım sıkıldı. Tekrarı olmamasını rica ediyorum.

Evet benim bir açıklama yapmam gerekiyordu öncesinde ancak normalde ay başında başlayacaktık, Lindell ortamı sevdi belli ki, erken yazmış..

37 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sponsorluk kapsamı tam nedir ?

Güzel indirimler olduğunda haber vermek mi yoksa bize özel indirim kodları mı ?

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biz satış ve tanıtım yetkisi verdik.

Geri kalanı onun takdiridir.

Uygun şartlar sunarsa satar. Aksi takdirde satamaz zaten.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birisi tam açıklama yapabilirmi,ben hiç bişey anlamadım..benim ne işimi yarayacak..amaç ne..daha ucuzmu veya ,,başka anlamda foruma mı faydası var...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

internetin icadından beri internetten alışveriş yaparım... 

10 yılı aşkın süredir de yurt dışı alışveriş yaparım.. 

Hiç bir ciddi sorunla karşılaşmadım. Gelmeyen ürünüm oldu, hatalı gelen oldu, bozuk gelen oldu ama hepsi de telafi edildi.. 

Ben şahsen gitti gidiyora güvenmiyor, çinliye güveniyorum. 

Bu siteden alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Herhangi bir komisyon anlaşmam yok.. Ancak forumumuzda bir temsilcisi olan bir siteden alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Ben olsam alırdım.. Alıyorum, alacağım da.. 

10 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sponsorlukta ki amaç ne anlamadım gerçekten. Kötü niyetli sormuyorum. buradan alışveriş yapanlara ek bir indirim olacak mı? ya da forum bu işten para kazanacak mı ki umarım öyle olur parayı kimin kazandığı önemli değil ya da yöneticiler bu işten para mı kazanacak ki Mehmet bey yok demiş. Komisyon alsa da hakkı sonuçta onun sitesi üzerinden yapılan birşey. alması kadar doğal bir şey olamaz. İndirim yok foruma para yok komisyon yoksa neye sponsor bunlar forumun giderleri var da ona mı? Gerçekten merakımdan soruyorum yoksa kim ne kazanırsa kazansın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sponsorlukta ki amaç ne anlamadım gerçekten. Kötü niyetli sormuyorum. buradan alışveriş yapanlara ek bir indirim olacak mı? ya da forum bu işten para kazanacak mı ki umarım öyle olur parayı kimin kazandığı önemli değil ya da yöneticiler bu işten para mı kazanacak ki Mehmet bey yok demiş. Komisyon alsa da hakkı sonuçta onun sitesi üzerinden yapılan birşey. alması kadar doğal bir şey olamaz. İndirim yok foruma para yok komisyon yoksa neye sponsor bunlar forumun giderleri var da ona mı? Gerçekten merakımdan soruyorum yoksa kim ne kazanırsa kazansın :D

Birisi tam açıklama yapabilirmi,ben hiç bişey anlamadım..benim ne işimi yarayacak..amaç ne..daha ucuzmu veya ,,başka anlamda foruma mı faydası var...

Forum hosting vb giderlerine katkıda bulunma karşılığında forumda satış tanıtım yapma yetkisi verdik, olay bundan ibaret. :)

16 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş