İçeriğe Yönlendir

Junsun Türkçe Gps Cihazı Navigasyon

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Junsun Navigasyon cihazını sizler için inceledik + Teste tabii tuttuk :) Fiyatı 39 $ kargo bedava.

http://www.gearbest.com/car-gps-tracker/pp_355735.html

• Tip: GPS
  • Model: D100
  • CPU: ARM Cortex-A7
  • Isletim Sistemi: Microsoft Windows CE 6.0
  • Diller: +20 Dil [Türkce, Almanca, Ingilizce vs.]
  • Hafiza: 8G
  • RAM: 256MB
  • Kart girisi: TF card [Yaninda 8 GB Kingston icinde Navigasyon yüklü geldi]
  • Navigasyon Programi: iGo Primo 2.0 + 48 Ülke

qBj1dQ.jpgMJo5V2.jpgX497Mj.jpgbbkAV0.jpgAJnQDr.jpg4l12jJ.jpg0DljRo.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Emre'ye katılıyorum. Asıl önemli olan harita. Ömür boyu güncelleme veriyorlar haritaya ama bu tarz navigasyon cihazlarının ömürleri zaten kısıtlı. Cihaz bozuldu mu sınırsız harita da yok demek oluyor. Telefona IGO yüklerseniz legal yollardan market üzerinden; Android kullandığınız sürece haritanız olur ve bu cihazlara göre çok daha hızlı, çok daha keskin ekranlı cep telefonları ile kullanabilirsiniz. Hatta sürekli araçta tutabileceğiniz 300-4000TL'lik ikinci el bir tablet ya da telefon ile şarj derdinden kurtulursunuz. Ya da tek haritaya mahkum olmayıp offline olan diğer altenratifleri yolda kullanır, wifi ile güncel haritaları edinirsiniz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Buna benzer bir çok ürünü deneme şansım oldu. İçindeki GPS çipsetleri önemli ayrıca işletim sistemleri tam olarak optimize edilmiyor. Navigasyon yazılımları güncelleme olmadığı sürece sadece bir zaman işe yarayabilir.  8-10 dk. gibi deli sürelerde GPS sinyalini sabitlemeye çalışıyorlar. Bu da kısa süreli duraklamalardan sonraki çalıştırmalarda gerçekten sorun olabiliyor. Telefonları kullanmak daha iyi gps konumlandırırken şebeke desteği de aldıkları için çok çok hızlı konumlandırıyorlar. Yada Samsung'un 300 liralık tabletleri bundan fazlasıyla daha iş görür. 

Hatta elimde test oyuncağı olmuş bir tanesinin fotoğrafını ekleyeyim. Genel olarak hepsi aynı board kullanıyor. :) Bu biraz eski bir model. 

81lNkd.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Nokianin here maps uygulamasini kullaniyorum, çevrimdışıda kullanilabiliyor gayet başarılı tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bence Navigasyon cihazı tamamen gereksiz bir cihaz telefonlarımız varken hiç gerek yok

valla bende telefon kullanıyorum :) en iyi çözüm [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Daha evvel Next marka navigasyon almıştım.. Hala gerektiğinde onu kullanıyorum. İgo var üstünde de mis..

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

O zaman msj atalım silsinler konu cihaz gereksizmiş :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

Bence de navigasyon cihazı gereksiz. Telefon çok iyi iş görür. Navigasyon olarak ta here isimli programı tavsiye ederim. Kendim bizzat Türkiye hariitasını yükledim ve  gps üzerinden kullanıyorum. Kullanımda internet ihtiyacı da yok.

Alternatif olarak navigasyonlu dabıl teyp olabilir. Hem navigasyona vereceğiniz parayla daha fazlasına sahip olursunuz.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Bende piranha navigasyon var, geçenlerde düştü ekranı çatladı, yazılım ve harita olarak bazen yetersiz kalabiliyor. 3 yıldır elimde mevcut yaklaşık 1,5 yıldır hiç kullanmadım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Navigasyonsuz olmaz.

Ben navigasyonlu bir teyp arayışındayım.

Standart 2 Din.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Telefonda navigasyon cihazı gibi sağa dön soka dön diyen bir program önerebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı

Telefonda navigasyon cihazı gibi sağa dön soka dön diyen bir program önerebilirmisiniz?

google maps'in  navigasyonu , sesli yönlendirme yapıyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

igo tek geçerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tam kavşakta iken... nerde kaldın telefonu çalınca.. ben evmiimmmm ... navi ayrı olmalı derim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

here, türkçe haritalar ve sesli yönlendirme yükleyin gps üzerinden internetsiz kullanın.

Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

mobil veri açık olmadan here çalışıyor mu?

evet çalışıyor. Sadece telefonunda gps olmalı 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...