İçeriğe Yönlendir

Ilife A4 Smart Robotic Elektrik Süpürgesi Inceleme Gearbest.com

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Şimdi baktığımda Kargo ücreti için 92 $ istiyor. siz bu şekilde mi aldınız ? yoksa başka bir yolu var da ben mi göremedim

Alla alla bana 25 $ gibi kargo çıkmıştı bi mail atayım adamlara.  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Şimdi baktığımda Kargo ücreti için 92 $ istiyor. siz bu şekilde mi aldınız ? yoksa başka bir yolu var da ben mi göremedim

Şu an kargo 22 $  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Parkede giderken halıya kendisi çıkabiliyor mu ? merak ettim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Parkede giderken halıya kendisi çıkabiliyor mu ? merak ettim.

Bununla ilgili bir video yapacağım, arka tekerlekler güçlü ama eğer halının püskülleri çok uzunsa sıkıntı olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Şu an kargo 22 $  ;)

Anlık indirim ile 139.99 dolara düşmüş. Almamak için zor duruyorum. Uzun süre kullanımdan sonra cihazdan hala memnun musunuz ?

Kumandasını şu cihaza tanıtıp telefonla kullanabilir miyiz ? Evde klima,tv, uydu alıcısı, vantilatör, led ışıklar ne varsa bağladım. Süpürgeyi de bağlayabilirsem süper olur.

http://tr.aliexpress.com/item/Orvibo-Allone-WiWo-R1-Smart-Home-Automation-System-WiFi-IR-RF-Remote-Control-Switch-Support-ios/32390009143.html

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Anlık indirim ile 139.99 dolara düşmüş. Almamak için zor duruyorum. Uzun süre kullanımdan sonra cihazdan hala memnun musunuz ?

Kumandasını şu cihaza tanıtıp telefonla kullanabilir miyiz ? Evde klima,tv, uydu alıcısı, vantilatör, led ışıklar ne varsa bağladım. Süpürgeyi de bağlayabilirsem süper olur.

http://tr.aliexpress.com/item/Orvibo-Allone-WiWo-R1-Smart-Home-Automation-System-WiFi-IR-RF-Remote-Control-Switch-Support-ios/32390009143.html

Cihaz başarılı ama kumandaya bağlanırmı bilmiyorum ki.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Onur Demir

Makinenin durumu nedir? Çalışıyor mu? Halıya çıkışları, fayans tan parkeye geçişlerde varsa süpürgelikten atlıyor mu ? 

Kısacası alınır mı? :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Makinenin durumu nedir? Çalışıyor mu? Halıya çıkışları, fayans tan parkeye geçişlerde varsa süpürgelikten atlıyor mu ? 

Kısacası alınır mı? [emoji4]

Başarılı, bence alınır ama yeni modelleri çıktımı araştırmak lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...