İçeriğe Yönlendir

Accord İçin Hoparlör Tavsiyesi

Misafir

Recommended Posts

Aracımın orijinal ses sistemi iyi olmasına rağmen kalitesi bana yetersiz geliyor. Orijinal teyp ile kullanacağım 3 takım hoparlöre ihtiyacım var. Kapılar 16 cm. ve pandizot 6*9 olması gerekiyor. İkinci el almayı düşünüyorum. Birbirleriyle uyumlu olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Pandizottaki hoparlörlere baktım pioneer marka ve fabrikasyon hoparlörler. Duruma göre sadece kapıları değiştirebilirim. Çünkü eski accordumda pandizot hoparlörlerini değiştirmek için çok uğraşmıştık.

Toplam bütçe 500 TL

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Accord ses kalitesi olarak üst seviye diye biliyordum. Civic çok kötü ama  :(

Yorum bağlantısı

Accord ses kalitesi olarak üst seviye diye biliyordum. Civic çok kötü ama  :(

Civice göre oldukça iyi :) tok bir ses var, ama biraz daha geliştirmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Accord da orjinal pioneer amfi var,ses sistemlerinde pek detay bilmem ama hoparlör seçimi amfiye göre olmalı sanırım

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Güzelbir elektrikçiye  , teyibi söktürün executive ise araç arkasında anfi olması gerekiyor . Yoksa sadece güzel bir anfi ile o kolonlardan farklı ses alınabilir .  2006 makyajlı accord'umda olan ses hiç bir aracımda yoktu ...

Yorum bağlantısı

Güzelbir elektrikçiye  , teyibi söktürün executive ise araç arkasında anfi olması gerekiyor . Yoksa sadece güzel bir anfi ile o kolonlardan farklı ses alınabilir .  2006 makyajlı accord'umda olan ses hiç bir aracımda yoktu ...

Araç executive. Amfi tam olarak nerede ?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Teyibin arkasına monte . 2004 senesinde koymuşlarmıdır bilmiyorum ama teyibi sökünce çıkar ortaya . Yok sa çıkmacılar'da aynısı alınabilir veya aynı emsal bir anfi alınır .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...