İçeriğe Yönlendir

Vespa !...

Okyay Pay

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Hayirli olsun, cok guzel.

Bunun laciverti vardi bizim eski otelde. 250i sanirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

Güle güle binmek nasip etsin ALLAH inşALLAH.  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Hayırlı olsun. :nazar:  Vespa ruhu bir başkadır. Yakın bir arkadaşımla İtalya'dan başlayan, Vespa ile Avrupa turu hayalimiz var. Çok geçmeden yaparız inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okyay Pay

Hayirli olsun, cok guzel.

Bunun laciverti vardi bizim eski otelde. 250i sanirim.

Teşekkürler , evet 250 ie

Hayırlı olsun )

teşekkürler..

Güle güle binmek nasip etsin ALLAH inşALLAH.  :nazar:  :nazar:

Amin !...

Hayırlı olsun

teşekkürler...

Hayırlı olsun. :nazar:  Vespa ruhu bir başkadır. Yakın bir arkadaşımla İtalya'dan başlayan, Vespa ile Avrupa turu hayalimiz var. Çok geçmeden yaparız inşallah.

teşekkürler, aynen  Vespa için beverly den vazgeçtim :)  Avrupa turundan önce haberimiz olsun ;) özellikle avrupa için çok doğru bir seçim olur zira oralarda dağlar taşlar vespa ;)

13220780_10154128902444014_7435178939779

Amsterdam ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Oooo biskivi denince akla eti, scooter denince Eşşekarısı gelir :)  Hayırlı olsun süper makine, bizimde ufak hacimli bir scooterımız var ama bunun yeri başka, gezmek çok zevkli, yani uzun yola yüke vs. uygun olsa çoktan almıştım, ne yazıkki şartlarımı karşılamıyor, inşallah şantiye işinden kurtulup akşam işten eve döneceğim zamanlarda gelirse anında alacağım bir alet bu, tekrar hayırlı olsun...

:nazar:  :nazar:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okyay Pay

Oooo biskivi denince akla eti, scooter denince Eşşekarısı gelir :)  Hayırlı olsun süper makine, bizimde ufak hacimli bir scooterımız var ama bunun yeri başka, gezmek çok zevkli, yani uzun yola yüke vs. uygun olsa çoktan almıştım, ne yazıkki şartlarımı karşılamıyor, inşallah şantiye işinden kurtulup akşam işten eve döneceğim zamanlarda gelirse anında alacağım bir alet bu, tekrar hayrlı olsun...

:nazar:  :nazar:

Emin misiniz ? ;)

calgary-wedding-photographer-vespa-adven

040__VespaGTS250ie_kl.jpg

500 den sonra bu kahır çekilir mi

500 le çok gazlamaya başladı bünye be abi ;)

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Ara ara Muğla'ya geliyorum kanlı canlı görürüz inşallah. Keyifle binin. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Emin misiniz ? ;)

Eminim :yes: şöyleki, hızlı giderim, 400 ve üstü km. ler yaparım, arabayla gitmeyeceğim motorla gideceğim işe :) yük fazla, dağ bayır gezerim şantiyeye giderim, Enduro tarzı lazım anlayacağın, scooter sonuçta kısa mesafe gezi motorudur, elbette dünya turuda atarsın ama amacı belli bunların, rüzgarda fena olur bunlar, uzun yolda bu açıdan yetmez, hızlı motordur ama sonuçta scooter, sınırı belli, demek istediğim bu, bu açıdan uygun değil, yoksa senelerdir kullanıyorum scooter, bunun dışında Vespa süper alettir, güle güle kullan, sakin sürüş ve doğayla beraber etrafı izleyerek gitmek için ideal...

yalnız ne yazıkki ülkemizde işimiz zor, heleki uzun yolda, en ufak saygı yok, heleki bu tarz ufak motorlara  :angry:

bana mesela en az bu yeter, Honda nc750 X DCT tarz ve ihtiyaçlar... yoksa Vespa süper alettir  :flowers:

$(KGrHqVHJFIFIuP(1dDcBSNDuSoDkw~~60_1.JP

yerleşik hayata geçince bir GTS 300 de ahdım var, mutlaka bir Vespa almalıyım, yazın bununla Ege de dolşamak zevk :)

maksimum hayeller ise yaklaşık 90 bin liralık bu motor, ama zor biraz  :D

Stage_03.jpg

haaa unutmadan birde yarış motorlarını bile dumur eden çok ender özellikleri barındıran özel bir motor var, KTM 1190 ve 1290 Süper Adventure, bu alet acaip birşey...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

nct :wub: ve diğerleri hle ki X dct olacak

Çift kavramalı şanzıman şart azzim, DSG gibi, bas uza  :D  X ide var, düzelttim  :good1:

sakin sürüş, 100 km. 3.1 lt. yakıyor alet, süperrr :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ah be ahhh, zor duruyorum vallahi ama işte şartlar, hay bin kunduz  :biggrin:

yol yapmalarını :D

dsg mi sandın bunu, daha çook beklersin, Honda bu tırtogen değil  :D

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

yol yapmalarını :D

13086889_10154064856499014_2026544853346

al sana yol,  hepsi motosikletle denendi sıkıntı yok gel ;)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

gaz yemez o ,ne de olsa eski model :D

:D   memede yapmıştır şimdi  :D

diğer hayalim, acaip bir alet bu izlesene, GS 1200 alamazsam bu daha yakın, zaten acaip özellikleri var, hem enduro hemde yarış motoru gibi alet...

3:30 dan sonrası özellikle...   5:02 yide atlama, dikkat bu bir enduro...  5:34 üde atlama, ya sonuna dek izle işte...  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...