İçeriğe Yönlendir

Vespa !...

Okyay Pay

Recommended Posts

Sertaç Karginer

Hayırlı olsun Vespaları çok seviyorum farklı bir ruhu ve duruşu var bunların... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Oğulcuğuma bunun elektrikli olanından aldım. Hakkaten farklı bir ruhu var bunların, binince daha bir farklı hissediyorsunuz. 40 km. hızı geçmiyor, bir şarjlada 65 km. gidiyor. Okula, Fırına, bakkala, camiye ırağımızı yakın ediyor. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

7b81d6ae00258c9e5b5a6b2fc62e55d1.jpgOğulcuğuma bunun elektrikli olanından aldım. Hakkaten farklı bir ruhu var bunların, binince daha bir farklı hissediyorsunuz. 40 km. hızı geçmiyor, bir şarjlada 65 km. gidiyor. Okula, Fırına, bakkala, camiye ırağımızı yakın ediyor. ;)

ecf8838fcb295acdc466498e3ed1bd17.jpg

Oğulcuğuma bunun elektrikli olanından aldım. Hakkaten farklı bir ruhu var bunların, binince daha bir farklı hissediyorsunuz. 40 km. hızı geçmiyor, bir şarjlada 65 km. gidiyor. Okula, Fırına, bakkala, camiye ırağımızı yakın ediyor. ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Bende hastayım bu motorlara sonunda motor ehliyetini alıp alıcam kendime bunlardan hayırlı uğurlu olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

Eminim :yes: şöyleki, hızlı giderim, 400 ve üstü km. ler yaparım, arabayla gitmeyeceğim motorla gideceğim işe :) yük fazla, dağ bayır gezerim şantiyeye giderim, Enduro tarzı lazım anlayacağın, scooter sonuçta kısa mesafe gezi motorudur, elbette dünya turuda atarsın ama amacı belli bunların, rüzgarda fena olur bunlar, uzun yolda bu açıdan yetmez, hızlı motordur ama sonuçta scooter, sınırı belli, demek istediğim bu, bu açıdan uygun değil, yoksa senelerdir kullanıyorum scooter, bunun dışında Vespa süper alettir, güle güle kullan, sakin sürüş ve doğayla beraber etrafı izleyerek gitmek için ideal...

yalnız ne yazıkki ülkemizde işimiz zor, heleki uzun yolda, en ufak saygı yok, heleki bu tarz ufak motorlara  :angry:

bana mesela en az bu yeter, Honda nc750 X DCT tarz ve ihtiyaçlar... yoksa Vespa süper alettir  :flowers:

yerleşik hayata geçince bir GTS 300 de ahdım var, mutlaka bir Vespa almalıyım, yazın bununla Ege de dolşamak zevk :)

maksimum hayeller ise yaklaşık 90 bin liralık bu motor, ama zor biraz  :D

haaa unutmadan birde yarış motorlarını bile dumur eden çok ender özellikleri barındıran özel bir motor var, KTM 1190 ve 1290 Süper Adventure, bu alet acaip birşey...

Abi o zaman sana biraz ucuz ama konforlu olarak yamaha tenere 660 almak lazım. Kankam aldı turlara gidiyor yolda acayip rahat ve atak diyor ben kısa mesafede kullandım pek birşey anlamadım tabi  :D

tarihinde Ramazan Altıntaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

hayırlı uğurlu olsun. rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.  :nazar:

insanoğlu şu trafikte boğuşurken, bununla aralardan geçip (edebiyle tabi ki), rahatça ilerlemek ne güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi o zaman sana biraz ucuz ama konforlu olarak yamaha tenere 660 almak lazım. Kankam aldı turlara gidiyor yolda acayip rahat ve atak diyor ben kısa mesafede kullandım pek birşey anlamadım tabi  :D

O yeeee :)

2015-Yamaha-XT1200ZE-Super-Tenere.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

4l8J4p.jpg

J26g1W.jpg

z4YzXO.jpg

OMBXgz.jpgBebeğimi kucağıma aldıktan sonra kışa beraber bir tur planımız var hayırlısı ile  :)

tarihinde Ramazan Altıntaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okyay Pay

yeni B sınıfı ehliyetlerle bunlar kullanılabiliyor mu?

Karayolları uygunluk belgesine göre motoru  49 cc hacmi ve 45 km/s hızı geçmeyen 2 tekerlekliler M sınıfı ile kullanılır, B sınıfı da M yi kapsar zaten ... 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...