İçeriğe Yönlendir

Katlanır Bisikletim Tern Link B7

Oğuz Yılmaz

Recommended Posts

Oğuz Yılmaz

Bisiklet konularını görünce ben de bir konu açmak istedim. Belki yararı olur almayı düşünenlere, böyle bir gerece ihtiyacı olanlara.

Eşimle beraber haftasonlarımızı daha keyifli hale getirmek için birer tane katlanır bisiklet aldık.

İkisini katlayıp bagaja koyuyoruz. Arabayı parkedip Fenerbahçe Kartal arası muhtelif yerlerde sürüp, sonra çimlerde yayılıyoruz.

Farklı yerlere de gitmeyi planlıyoruz, sıcaklar bastırınca gece de çıkarız heralde :)

Aşırı yokuş olmayan yollarda şehiriçi ihtiyacını da karşılar, metro metrobüs ve otobüste de hiç yer kaplamıyor, normal bir bavul büyüklüğünde aletler.

30 35 km sürüp hiç yorgun hissettirmiyor. Küçüklüğümde sürdüklerimden çok daha rahat, çok daha keyifliyim böyle.

Benim bisikletim bu.

http://www.ternbicycles.com/bikes/472/link-b7

Fotoğraflarda siyah gri pembe olan da eşimin, onunki bir iki model üstü.

http://www.ternbicycles.com/bikes/473/link-d8

Yollarda parkurlarda çimenlerde görüşmek üzere!

2db4421ea9981bc6e896f8448dbd92ca.jpg98a4e78b15fbfabad9580483745a6a28.jpg20dbd25cc51557b12a406ec0f1aca2d4.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Katlanırlar Dechatlonda  (B-Twin )veya bisikletçilerde Umit (Mosso) markaları ile 750 gibi fiyatlarla başlıyor.

Benim makinenin fiyatı 1200 Lira. 

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Geçen yaz Dahon marka almak üzereydim sonra beni vazgeçirdiler katlanır bisikletten. Almadığıma pişmanlık duyuyorum, bütçemi ayarlayınca yapacağım ilk iş bu bisikletlerden almak olacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Geçen yaz Dahon marka almak üzereydim sonra beni vazgeçirdiler katlanır bisikletten. Almadığıma pişmanlık duyuyorum, bütçemi ayarlayınca yapacağım ilk iş bu bisikletlerden almak olacak.

İzmir bisiklet şehri, yokuşu az düzü çoktur. Tavsiye ederim.

Ben yıllık izine çıkarken bile yanıma alayım diye düşünüyorum şu an :)

Adam bunun ile metrobüse biniyor, inip işine gücüne gidiyor.

Benim evim ile servise bindiğim yer arasında mesafe var bir miktar. Ciddi düşünüyorum servise kadar geleyim katlayayım bineyim diye :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok güzel bir bisikletiniz varmış. Benim müdürde var, arabasının bagajında görüyorum geçen kullandım çok rahat hiç tahmin etmeyeceğim şekilde beğendim.

Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Çok güzel bir bisikletiniz varmış. Benim müdürde var, arabasının bagajında görüyorum geçen kullandım çok rahat hiç tahmin etmeyeceğim şekilde beğendim.

Güle güle kullanın.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Keşke çimenlere uzanıyoruz deseydiniz. [emoji2] güle güle kullanın.

İnsanoğlu yayılmaz mi :)

Sağolun.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Fiestaya sığar mı bu?

1 tanesi sığar. 2 tanesi bagaja sığmaz, zannetmiyorum. arka koltuğa koymak lazım. ya da koltuğu yatırmalı parçalı.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Süper. Güle güle kullanın. Bisikletlileri fark etmeyen araçlara dikkat edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

çocukluğum da pinokyo bisikletler vardı. 

onlarda katlanıyordu.

hey gidi günler be.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

çocukluğum da pinokyo bisikletler vardı. 

onlarda katlanıyordu.

hey gidi günler be.  :)

Sistem olarak pinokyolara benziyor tabii. Ben hep açık halini ve kadrosundaki katlanma aparatını hatırlarım da, hiç kapalısını anımsamıyorum. Belki bunlar kadar kolay değildi açıp kapatması. Siz açıp kapattınız mı?

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

Sistem olarak pinokyolara benziyor tabii. Ben hep açık halini ve kadrosundaki katlanma aparatını hatırlarım da, hiç kapalısını anımsamıyorum. Belki bunlar kadar kolay değildi açıp kapatması. Siz açıp kapattınız mı?

düşündüm de.

bende hiç kapalı halini hatırlamıyorum. bozulur diye ellemiyormuyduk ki.

benim hiç pinokyom olmadı zaten

alamancı akrabalarım vardı. bana alamanyadan getiriyorlardı. pedalı geri çevirince fren yapanlardan. kontra fren diyoduk.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ne güzel şeyler bunlar. doğa, spor, çiçek, böcek.  :bravo:

qBRoY5.jpg

fctr nostalji timi gururla sunar

MJWnEN.jpg

QMWrAk.jpg

bir de şöyle birşey var.    yersen...

9LEJ4k.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Hakikaten kapanabiliyormuş meğer :)

ne güzel şeyler bunlar. doğa, spor, çiçek, böcek.  :bravo:

fctr nostalji timi gururla sunar

bir de şöyle birşey var.    yersen...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...