İçeriğe Yönlendir

Yeni Audi A5

Ali Yasir Bilici

Recommended Posts

Ali Yasir Bilici

Alet budur, yerim mersoyu :)

Abi direk kalpten vurdun :) 

Logo iptali opsiyonel olarak alınabiliyor.Bazı araçlar düşük motorlu oluyor dışardan belli etmemek için veya alan kişi aracın model yazısını teknoloji yazısını görmek istemiyor,sildiriyor.Bunlar ücretsiz opsiyon olarak sunuluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tam tersi diye düşünüyorum, gle500 bilmemle belli olmasın, zevkle tokatlamak için.  :)

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Tam tersi diye düşünüyorum, gle500 bilmemle belli olmasın, zevkle tokatlamak için.  :)

Öyleleride var doğru :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

2013 mayısta babama octavia aldığımızda opsiyon listesinde logo iptali de vardı. ücretsiz olarak yaptırılabiliyordu.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi direk kalpten vurdun :)

Logo iptali opsiyonel olarak alınabiliyor.Bazı araçlar düşük motorlu oluyor dışardan belli etmemek için veya alan kişi aracın model yazısını teknoloji yazısını görmek istemiyor,sildiriyor.Bunlar ücretsiz opsiyon olarak sunuluyor.

Fena vururum  :biggrin:

Bugün logo iptali yapmamış zavallı bir bmw 318i 1600 cc. 136 hp. aracı tokatlamak zorunda kaldım, yazık oldu garibe, halbukisi logo iptali olaydı korkar basmazdım, şimdi aracı satmıştır sanırım   :D  :p

Arkası çok çirkin :nea:

Mındar :)

2016-audi-s7-photo3.jpg

2014_audi_s7_us_7_1920x1080.jpg

ııı-ıyyy hele motora bak, mındar ötesi  :i-ih:

2016-audi-s7-inline3-photo-664339-s-orig

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Fena vururum  :biggrin:

Bugün logo iptali yapmamış zavallı bir bmw 318i 1600 cc. 136 hp. aracı tokatlamak zorunda kaldım, yazık oldu garibe, halbukisi logo iptali olaydı korkar basmazdım, şimdi aracı satmıştır sanırım   :D  :p

Yazık olmuş Bmw alıyor tokat yiyor :D

Yorum bağlantısı

Yöneticilerden, ikinci bir emir gelene kadar Audi paylaşımı yapılmamasını talep ediyorum [emoji16] Ruhum daralıyor.. [emoji23]

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Buda yeni a7 yolda denk geldik

fef86fa5c7578a74f9857cc0909c3ab0.jpg

e48462890cf895dd35dc554d5c7578dc.jpg

Bu araba otobanda 130'la mı gidiyor? ya da 130la gitmek için mi bu uçağı almışlar?

Aydın otobanında min 200 km ile yardırılmayacaksa bu aracın alınmasının manası yok bence. Ha radar cezası dokunmaz çok param var da diyebilirler.

Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Bu araba otobanda 130'la mı gidiyor? ya da 130la gitmek için mi bu uçağı almışlar?

Aydın otobanında min 200 km ile yardırılmayacaksa bu aracın alınmasının manası yok bence. Ha radar cezası dokunmaz çok param var da diyebilirler.

İçinden ineni Görünce 110-120 arası gidiyordu yaşlı bir dede diyelim

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
(düzenlendi)

Bu yeni nesil 2.0 TFSİ Quattro  252 Hp/370 Nm lik versiyon,diğer 3.0 motorlarına göre biraz ağır kalıyor ama yinede çok iyi değerler çıkarıyor 0-100 6.9 gibi bizim göremediğimiz rakamlar  :biggrin:  :biggrin:

tarihinde Ali Yasir Bilici tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serdar Yaman
a7 yanında 06YMN fiesta gibi kalmış [emoji3]

nasıl bir devasa cüssedir o bea :shok:

Artıkın böyleyiz :)

a2ca7167a85391d4fe0cdb16799a3425.jpg

c6ff5c78407828d20cd9e60c663aa8d0.jpg

422ad18d2f6af140606d0abe9d6c2157.jpg
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Hayırlı olsun. Maşallah diyelim nazarımız değmesin. Bmw den sonra audinin tadı nasıl geldi merak ettim. İzlenimlerinizi alalım mümkünse serdar bey.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Maşallah . Audi ve akrabalarının en güzel kasası. Kazasız belasız..

Yorum bağlantısı
Serdar Yaman
Hayırlı olsun. Maşallah diyelim nazarımız değmesin. Bmw den sonra audinin tadı nasıl geldi merak ettim. İzlenimlerinizi alalım mümkünse serdar bey.

İlk fırsatta konu açacam teşekkürler
Maşallah . Audi ve akrabalarının en güzel kasası. Kazasız belasız..

Teşekkürler :)
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
11 saat önce, Serdar Yaman yazdı:

Delux+Prestige+Sline+Scuba Mavi harika kombinasyon olmuş,yakıt tüketim değerlerini bekliyoruz Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın harika bir araçtır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Serdar Yaman yazdı:

Ne güzel.. Maşallah.. 

Audidedi en beğendiğim kasa.. Hepsini beğeniyorum o ayrı konu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...