İçeriğe Yönlendir

2012 Opel Corsa Mi ( Esentia ) Yoksa 2012 Fiesta Trend Mi?

Murat Altay1

Recommended Posts

Murat Altay1

Merhaba arkadaslar

Su siralar iki aracin fiyatida 32 33 bin arasinda

Iki aracin arti ve eksilerini cok merak ediorum

Opel 1.3 cdt motor fiesta 1.4 tdci motor

Iki arac arasindaki arti ve eksi yonlerini soylermisiniz ?

Siz olsaniz hangi araci tercih ederdiniz ve neden tercih edersiniz

Yorumlarinizi 4 gözle bekliyorum

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Ikinci el piyasasındaki kuvvetli yeri sebebiyle fiesta alırdım. Ama ikiside aynı temizlikte mi o da önemli?

Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Ikinci el piyasasındaki kuvvetli yeri sebebiyle fiesta alırdım. Ama ikiside aynı temizlikte mi o da önemli?

Temiz arac bulursam sayet hangisi alinirdi

?

Su an para biriktiriyorum eylul gibi alcam biraz fiyat duser sanirrim

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

1.3 cdti 1.4 tdci den daha iyi bi motor ikisi de temizse sizi üzmez bence

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

corsa fiesta dan daha geniş/konforlu gelmişti bana. zamanında iki araca da sahip olmuş biri olaraktan cevap yazayım dedim. ikinci el için farketmiyor. temizse aynı gün satılıyor.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Fiyat aralığı bu ise, önce hangisinin temizini bulursanız onu alın. ikisinde de aynı anda temiz bulmanız zor.

Ben fiesta tercih etmiştim. Corsa da gayet güzel araba.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Benimde tercihim Corsa olurdu. Motor olarak sorunsuz olması en büyük artısı.

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Her ikisinide kullanan biri olarak arabadan zevk almak istiyorsan fiesta, uzun süre her şartta kullanırım dersen corsa derim.

Yorum bağlantısı

İkisi de temiz olursa elinizden cok cabuk cikarabileceğiniz araçlardir. Örnek olarak 8500 tl hasar kayitli 2 degisenli 1 parça boyalı aracımı 1 günde satmıştım ama tabi trend den farkli olarak ek özellikler vardi araçta cc , sis farı ve çelik jant vardı . Benim tercihim fiesta olurdu , yol tutuşunu o segmentte hiç bir araçta görmedim. Sizin için en hayirlisi olur umarım.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

B segmentinde en ideal seçeneklerden ikisi corsa ve fiesta. Bence siz ikisini de bi görün binin inceleyin. Çünkü bu ikisi arasındaki fark kaliteden ziyade kişinin beğenileri, içine sinmesi gibi şeylere dayanıyor. İkisinde de temiz araç kullanıcısını üzmez gönül rahatlığıyla binilir.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Merhaba bu günlerde bahsettiğiniz 2 aracı da kardeşim için araştırıyorum. Fakat 1.3 cdti 38-40 aralığında. 50 60 bin km civarindakiler... 32 33 bine bahsettiğiniz araçları bulamadım ben.

Yorum bağlantısı
Murat Altay1
(düzenlendi)

su an belki yok ama eylul ekim gibi olur sanirim 100 bn km asmamis

tarihinde Murat Altay1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Kesinlikle corsa..essentia boştur bir üst donanım daha yerinde olacaktır.

Yorum bağlantısı

İkisi de temiz olursa elinizden cok cabuk cikarabileceğiniz araçlardir. Örnek olarak 8500 tl hasar kayitli 2 degisenli 1 parça boyalı aracımı 1 günde satmıştım ama tabi trend den farkli olarak ek özellikler vardi araçta cc , sis farı ve çelik jant vardı . Benim tercihim fiesta olurdu , yol tutuşunu o segmentte hiç bir araçta görmedim. Sizin için en hayirlisi olur umarım.

Dün Yozgat dönüşünde marifetlerini gösterdi yine Elmadağ Kırıkkale virajlarında. Polo, fluence,symbol farketmiyor hepsine göre don derece başarılı ancak 3 ay önce sabah yaptığım kazadaki kaymasını da unutmam.

İkinci elde önce temizlik gelir yeterli meblağ yoksa. Eğer elinizdeki para yeterliyse tercih şansınız olabilir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ömer Lütfi Şahin

Bence de fiesta segmentinde uzerine yol tutusunu gormedim haricinde de oldukca konforlu oldugunu dusunuyorun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...