İçeriğe Yönlendir

Roadstar Rd9115N Dokunmatik Teyp

Ahmet Mert Özer

Recommended Posts

Ahmet Mert Özer

ramazan abi babam özellikle televizyon istiyor senin verdiğin linkteki cihaz özelliklerinde tv özelliğini göremedim

Yorum bağlantısı
Fatih Belen
(düzenlendi)

450 gibi bi rakama hepsiburadadan aldım. 3-4 ay oldu. Direksiyon kumandası çalışıyor. Onu bağlamayı unutmayın. Bağlayamazsanız profilimde teyp konusunda nasıl bağlanılacagını yazmıştım. Ses kalitesi çok iyi. Hd görüntü kalitesi de tatmin edici. Dokunmatik orta seviye. Takıldıgın bir yer olursa yardımcı olurum.

Edit: Sadece radyoda sorun yaşadım. Oda araştırmama göre zenonların balastları radyoyu etkiliyor.

Konu: http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/279928-2005-fiesta-double-din-ekranl%C4%B1-teyp/#entry2904502

tarihinde Fatih Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Mert Özer
(düzenlendi)

Cevabın için teşekkürler Fatih abi bende n11'de 430 tlye buldum ama tv için ayrı bi aparat almamız lazımmış ayrıca bide geri görüş kamerası alıcaktım biraz daha araştırma yaptım ve hepsini bir arada bulunca bunu almaya karar verdim

tarihinde Ahmet Mert Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Ben bir yil 9110 serisi kullandim teyp guzel tv si kullanissiz radyo vasat ayarinda usb ve sd destegi güzel dokunmatik iyi navigasyon hizli bir yil once 400 e almistim 400 e sattim araciniz yeni kasa yani 2009 uzeri ise direksiyon kumandasi calismaya bilir alinirmi alinir ama ana unitede marka tercihi daha akillica olur 600 700 arasi pioneer teypler mevcut tercihimi pioneerden yana kullanirdim

Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

bende iki gündür araştırıyorum taktırdıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Ahmet Mert Özer

Ürünü taktırdım bi kaç gündürde kullanıyorum üründen memnunum güzel bi ürün 

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

atılımda olan bir marka

abi markayi çok arastirdim eskilerin 1 . Kalite alman mali ürün fakat şimdi sadece Türk bir girisimcinin ismini kullandigi ki logo bile telif hakki dolayısıyla mahkemelik olan navimate navigold gibi bir çok uyduruk markanin uretildigi fabrikadan cikma yani cakma bir ürün güzel tarafi pioneer den çakma olmasi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Celal BAKAR

2004 model connect lere uyarmı bu teyp. Bizim alacağımız double kaç inç lik olmalı. Kesin bir ölçü verebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...