İçeriğe Yönlendir

Getirisi En Yüksek Hesap ?

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Merhaba arkadaşlar.. Konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim.

Arkadaşlar bi miktar birikmiş param var ve değerlendirmek istiyorum.. Altındı dolardı uğraşmak istemiyorum.. Aylık getirisi yüksek bi banka hesabı yani şuanda kullandıgım turuncu hesap gibi getirisi daha yüksek bi hesap varmıdır paramı yatırabileceğim ? pek anlamam bu işlerden umarım anlatabilmişimdir :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar.. Konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim.

Arkadaşlar bi miktar birikmiş param var ve değerlendirmek istiyorum.. Altındı dolardı uğraşmak istemiyorum.. Aylık getirisi yüksek bi banka hesabı yani şuanda kullandıgım turuncu hesap gibi getirisi daha yüksek bi hesap varmıdır paramı yatırabileceğim ? pek anlamam bu işlerden umarım anlatabilmişimdir :D

ING BANK E-turuncu hesaptayım en yüksek faizi şuan ing veriyor, yıllık %12 faizi var ve vadesiz hesapmış gibi istediğiniz gibi paranızı çekebiliyorsunuz.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

cepteteb e bakın.  vadesiz 10 küsür vadeli 11.6 idi

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

avivasanın prestijli bes(bireysel emeklilik sistemi) sistemini araştırın derim akbank şubesinden öğrenebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bes işi uzun vadeli en az 5 yıl için mantıklı. öyle ha deyince çıkılmıyor ve getiri işi biraz çetrefelli.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

ING BANK E-turuncu hesaptayım en yüksek faizi şuan ing veriyor, yıllık %12 faizi var ve vadesiz hesapmış gibi istediğiniz gibi paranızı çekebiliyorsunuz.

Bnm para da şuanda turuncu hesapta ama bu ay 40 tl getirmiş yani nasıl diyim nette araştırdıgım kadari ile 81 tl falan getirmesi gerekiyordu.

sanırım benim para vadeli mevduat hesabında..

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

bes işi uzun vadeli en az 5 yıl için mantıklı. öyle ha deyince çıkılmıyor ve getiri işi biraz çetrefelli.

Eşimde akbankta çalıştığı için bir kaç defa tanık oldum yüklü giriş yapıldığı zaman prosödür bir anda değişiyor fonlar falan giriyor işin içine ve faizden fazla getirisi oluyor araştırın derim :good1:  yanlış biliyorsamda affola 

tarihinde Ramazan Altıntaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bireysel emeklilik sisteminde biriken paraları ayrıca  yönetebiliyorsunuz ister fon ister altın ister döviz cinsinden. ama ordaki asıl getiri  devlet katkısı. o %25 i almak için 10 yıl sistemde durmak gerekiyor 5 yıldan evvel çıkınca da devlet katkısını alamayıp birikiminizden de ayrıca ceza gibi kesinti oluyor.  tabi farklı  bireysel emeklilik  planları var giriş çıkış aidatı olmayan vs ama onlar standart dışı olanlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bankalar şuan  şubesiz bankacılık kullanana yüksek faiz veriyor  %9 ile %12 arası. burada püf nokta hoş geldin faizi değil de süreklilik arz edenler :D birde vade derdi olmayanlar var günlük faiz,  onlarda oran biraz daha düşük ama vade beklemeden yada erken bozunca son ayın faizi yanmadan çekilebilmesi güzel

Yorum bağlantısı

bankalar şuan  şubesiz bankacılık kullanana yüksek faiz veriyor  %9 ile %12 arası. burada püf nokta hoş geldin faizi değil de süreklilik arz edenler :D birde vade derdi olmayanlar var günlük faiz,  onlarda oran biraz daha düşük ama vade beklemeden yada erken bozunca son ayın faizi yanmadan çekilebilmesi güzel

turuncu hesap 1 yıl boyunca %12  :good1:

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

turuncu hesap 1 yıl boyunca %12  :good1:

ben gidip banka ile bi konusayım.. %7.5 faiz vermişler banabirikimli turuncu hesap diye geçiyo hesap adı bnde anlamadım valla.. :) 

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

bireysel emeklilik sisteminde biriken paraları ayrıca  yönetebiliyorsunuz ister fon ister altın ister döviz cinsinden. ama ordaki asıl getiri  devlet katkısı. o %25 i almak için 10 yıl sistemde durmak gerekiyor 5 yıldan evvel çıkınca da devlet katkısını alamayıp birikiminizden de ayrıca ceza gibi kesinti oluyor.  tabi farklı  bireysel emeklilik  planları var giriş çıkış aidatı olmayan vs ama onlar standart dışı olanlar.

ben sadece denk geldiğim zaman kulaktan dolma duydum araştırılınca netleşir ama şunu iyi biliyorum devlet katkısı hariç aylık getirisi faizden fazla ve çıkıştada sadece devlet katkısını alamıyor adam 3 günde bile para aldı 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Bankaya giderek olmuyor sadece online başvuru ile yapabiliyorsunuz 3-4 gün sonrada kartınız adresinize geliyor 

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-turuncu-hesap/e-turuncu

abi şimdi şoyle bi sorun da var internet hesabından baktım e turuncu hesaba geçemiyorum.. 2026 ya kadar talimat vermiş olarak görünüyorum ne talimatıysa bu artık.. Sanırım benim hesap adı biriktiren turuncu :D :D 

Yorum bağlantısı

abi şimdi şoyle bi sorun da var internet hesabından baktım e turuncu hesaba geçemiyorum.. 2026 ya kadar talimat vermiş olarak görünüyorum ne talimatıysa bu artık.. Sanırım benim hesap adı biriktiren turuncu :D :D

Daha önce ing den hesabın yada kredi kartın varmı? 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Daha önce ing den hesabın yada kredi kartın varmı? 

Abi 2014 den beri ing de işte o zamandan bu zaman 1000 vermemiştir faizi. ondan araştırıyorum bnde işte

ben nacizane olarak  şu ramazan günü helali harama hiç çevirmeyin derim..

abi 2014 den beri bankada yani yeni bişi değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...