İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 2 Tablet Bağlamak

Barış Topçu

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

İşçilik ve düşünce güzel, güle güle kullanın zevklidir muhakkak ama biraz büyük olmuş tablet demek zorundayım...

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

İzleyemedim.Daha sonra izleyecegim. Arkadaşlar büyük olduğunu söylemişler ama büyük daha iyi olmaz mı ki?

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Tablet bence de çok büyük. Yolda dikkatinizi dağıtabilir.

Ayrıca ortadaki havalandırma delikleri de iptal olmuş oluyor bu şekilde.

Ama düşünce ve kullanılan cihazlar güzel.

Elinize sağlık ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güzel ama neden bu kadar büyük bir ekran kullandınız onu anlayamadım. Araca yakışmamış çok kaba durmuş..

Yorum bağlantısı
Barış Topçu

beğendim on numara olmuş iyi günlerde kullan.

sağol teşekkür ederim

hocam iyi olmuş da. azcık kocaman olmuş

Evet başlangıçta TabS 10.5 inç almıştım ama garantiden değiştirmek zorunda kalınca ellerinde TabS yoktu ve bende bunu tercih ettim.

Büyük olmasını 10 numara avantajı var ekran dörde bölünüyor. Bir bölümde klip bir bölümde navigasyon diğer bölümde de nette gezinebiliyorsunuz.

Frekans yükselticinin linkini alabilirmiyiz..

cihazların likleri videonun açıklamasında vardı.

http://www.gearbest.com/speakers/pp_25675.html

o kadar büyük bir ekran dikkatinizi mutlaka dağıtır. 

yaklaşık 5 aydır kullanıyorum problem olmadı. Ama dediğiniz gibi dikkati dağıtmamak lazım.

İzleyemedim.Daha sonra izleyecegim. Arkadaşlar büyük olduğunu söylemişler ama büyük daha iyi olmaz mı ki?

dediğim gibi ekranın dörde bölünmesi büyük avantaj

Elinize sağlık ;)

Teşekkür ederim dediğiniz gibi ortadaki havalandırma kanalları iptal oldu ama eksikliğini hissetmedim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben teknolojiye hayran kaldım, kafada kamera görüntüsü cepte, tablet, powerbank, bluetoothlu bir şeyler, direksiyon kumandası derken kafam karışmış :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Barış Topçu

Yorumlarınızı ve beğenilerinizi youtube üzerinden de yapabilir misiniz? Videonun daha çok kişiye ulaşabilmesi için

Yorum bağlantısı
Barış Topçu

beğendim on numara olmuş iyi günlerde kullan.

hocam iyi olmuş da. azcık kocaman olmuş

İşçilik ve düşünce güzel, güle güle kullanın zevklidir muhakkak ama biraz büyük olmuş tablet demek zorundayım...

Frekans yükselticinin linkini alabilirmiyiz..

o kadar büyük bir ekran dikkatinizi mutlaka dağıtır. 

Elinize sağlık ;)

Güzel olmuş gerçektende 

Çok büyük ve havalandırmalar kapanmış.

Güzel ama neden bu kadar büyük bir ekran kullandınız onu anlayamadım. Araca yakışmamış çok kaba durmuş..

Ben teknolojiye hayran kaldım, kafada kamera görüntüsü cepte, tablet, powerbank, bluetoothlu bir şeyler, direksiyon kumandası derken kafam karışmış :)

Yorumlarınızı ve beğenilerinizi youtube üzerinden de yapabilir misiniz? Videonun daha çok kişiye ulaşabilmesi için. Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Adem Öztürk

http://tr.aliexpress.com/store/product/For-10-1-inch-Pure-Android-Car-DVD-GPS-for-Ford-focus-2-Android-with-WiFi/518494_32630436662.html?storeId=518494

adamlar yapmış çokta güzel olmuş  ama böyle birşey içinde kapalı garaj şart bence 

Merhaba arkadaşlar 2008 model Ford Focus Ghia aracıma tablet bağladım.
İyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=AmkXPyPdu0s

konuyu izledim lakin gerçekten tablet büyük olmuş orta boy olsa dah iyi bence elinize sağlık yinede

Yorum bağlantısı
Barış Topçu

http://tr.aliexpress.com/store/product/For-10-1-inch-Pure-Android-Car-DVD-GPS-for-Ford-focus-2-Android-with-WiFi/518494_32630436662.html?storeId=518494

adamlar yapmış çokta güzel olmuş  ama böyle birşey içinde kapalı garaj şart bence 

konuyu izledim lakin gerçekten tablet büyük olmuş orta boy olsa dah iyi bence elinize sağlık yinede

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Barış Topçu

Gece özellikle araç sürüşünü ciddi oranda etkiler diye düşünüyorum.

Keşke biraz ufak olsaymış.

ekran karartma durumu iyi ancak dediğiniz gibi ilk olarak daha küçük olan TabS 10.5 inçlik cihazı kullanıyordum buna dönmem gerekti.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Baris hocam butun yorumlarda ekranin buyuklugunden bahsediliyor. Daha ne kadar direneceksiniz?

Şaka bir yana ellerinize saglik. Aciklamalariniz da calismaniz da cok guzel olmus. Yalniz ekran biraz buyuk mu olmus sanki? :)

tarihinde Hakan KARAA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Topçu

Baris hocam butun yorumlarda ekranin buyuklugunden bahsediliyor. Daha ne kadar direneceksiniz?

Şaka bir yana ellerinize saglik. Aciklamalariniz da calismaniz da cok guzel olmus. Yalniz ekran biraz buyuk mu olmus sanki? :)

:bravo: tamam pes ediyorum.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...