İçeriğe Yönlendir

S Max - Gündüz Farı Ve Follow Me

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Peki parklar sarı uca tetik gelince out kısmındaki kırmızı uç kaç Volt veriyor ?

ölçmedim ölçerim. göz kararı tahminnim %30 kısıyor

Çok güzel Çağlar. Çok beğendim. 10 numara

ilk drl el yapımı idi Osman yaptı.. baktım.. bunu takarsak bıyıkları dökülür dedim , sis farına giriştik.

Yakından karıştırmak lazım :)

Güzel olmuş abi.

montajlarda matkap /hilti/levye/çekiç kullanılmamıştır :nargile:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

denemeli vereceği ışığı bilemeyiz. ürün resmini isteyelim? gelcek olanı

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mustafa Yanar

Bu işlem sonunda sis farları sisli havalarda işlevini yerine getirebilir mi.Led takmasak halojen h8 ile bu kit uyumlu mu?Sislere bozuk yollarda ihtiyaç duyuyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Led ampül ile siste işe yaramaz. Halojen in watt ı yüksek takılan kutu kaldırmaz

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

parktaki ampuller gündüz farı için zayıf kalıyor. ilk onu yapmıştım. foto çekmeye şarj harcamaya değmemişti

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Ön park ampülünü gündüz farı olarak da kullanmak istiyorum bu nedenle park duylarına takabileceğim kuvvetli bir led ampüle ihtiyacım var.Bu konuda önerebileceğiniz bir led ampül var mı?Şunlar işe yarar mı?

https://tr.aliexpress.com/w/wholesale-w5w.html?spm=2114.010208.0.0.PEG4d2&site=tur&isrefine=y&SearchText=w5w&CatId=200216129&initiative_id=AS_20161230121938&isBrandWall=y&pvId=2-200021218

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Köksal Yılmaz

Burda ne güzel bir konu varmış. Muayene zamanı veya istediğimizde kolayca iptal edebilir miyiz, iptale gerek duyar mıyız? Sis farı kullanmam ama düğmeden yine normal çalışıyor değil mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Düğme iptal İşlevsiz yani. Sis fonksiyon yok. Muayene zamanı ampul değişme lazım sadcee. Soketler arkada sağlam bekliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Köksal Yılmaz
On 01.04.2017 at 21:52, Çağlar Bayur yazdı:

Düğme iptal İşlevsiz yani. Sis fonksiyon yok. Muayene zamanı ampul değişme lazım sadcee. Soketler arkada sağlam bekliyor.

Abi peki farları açınca sisler komple kapanacak şekilde bağlama şansımız var mı devreyi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Komple kapanmıyor kısılıyor. Kapanma için de ters röle yapılabilir ilave olarak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...