İçeriğe Yönlendir

Polo Ağır Bakım Fiyatı

Mehmet Acar

Recommended Posts

Mehmet Acar

2012 polo 120.000 bakımı için Ankara'da bulunan her iki Doğuş bayisi de 1730 TL fiyat verdi. Bana çok geldi.

Triger değişimi de var içinde. Risk alıp Şaşmaz'da özel bir serviste mi değiştirsem diyorum. En fazla 800 tutar.

Öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Garanti var ise  paran çok ise yetkili servise yaptır. Bana kalsa ikiside olsa kesinlikle o parayı servise vermem çok daha uygun fiyata dışarıda yaptırırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akçeşme

Şaşmazda Aydoganlar var orayla bir görüşün, ben poloyu oraya götürüyordum. Sahibi doğuştan ayrılma,  fiyat olarak servisten uçuz ama ufak tefek tamirhanelere göre yüksek gelebilir. özel servis olarak orayı tavsiye edebilirim

Yorum bağlantısı

Şaşmazda Aydoganlar var orayla bir görüşün, ben poloyu oraya götürüyordum. Sahibi doğuştan ayrılma,  fiyat olarak servisten uçuz ama ufak tefek tamirhanelere göre yüksek gelebilir. özel servis olarak orayı tavsiye edebilirim

Aydoğanlar özel servis değil yetkili servistir. Bir yanlışınız var sanırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Aydoğanlar da yetkili servisti en son ve aynı fiyatı veriyordu.

Ellerine almışlar bir liste euro çarpı bir şey yapıp duruyorlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akçeşme

Ben gittim donemlerde yetkili degildi aydoganlar ama simdi nedir bilmiyorum. Fiyatta yetkiliden ucuzdu demekki isi buyutmusler artik

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Mehmet Acar

Triger değişimi, devri daim, v kayışı, hava, polen, yağ filtreleri ve yakıt filtresi değişimi, yağ değişimi yaptırdım.

Parçalar 720 TL tuttu. 250 TL de işçilik ödedim.  Bence uygun oldu.

Yalnız 470 TL sadece triger seti tuttu ki çok kazık bir fiyat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

2011 1.2 TDI Polo Bluemotion 8-10 ay kadar önce 165.000 de; tüm filtreler içeren periyodik yağ bakımı + triger seti + ön fren balataları indirim talep ettim ve yetkili serviste (kayseri) 1300 gibi bir rakam fatura ettiler...

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...