İçeriğe Yönlendir

İninal Kart Tanıtım

Batuhan Vural

Recommended Posts

Batuhan Vural

Merhabalar

Bu gün Ptt den 5Tl karşığında İninal kart aldım.

Site:ininal.com

Nedir bu İninal kart?

Kontörlü telefon (şimdi Tl oldu)gibi içine yüklediğiniz kadar harcayabildiğiniz internetten hepsiburada gittigidiyor gibi bir çok siteden güvenli alışveriş yapmanıza yarıyor.Ayrıca telefonunuza falan oyunda alabiliyorsunuz.Bi nebi kredi kartı.

Ptt gibi bir çok satış noktası var.Bakiye yüklemek içinde ptt de bulunan bankamatikten kartı sokup max 5bin Tl yükleyebilir siniz.

Aylık kart ücreti 1Tl dir.

Ben gayet memnun kaldım öğrenci olduğum için ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Güzel fikir de neden ininal diye kasmislar ismi onu anlamadim :)

alternatif olarak bir cok kredi kartinin sanal kart hizmeti var o da kullanilabilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

HAer ay 2 TL servis ücreti var kartta para varsa. Karta yatan para nakit olarak çekilemiyor. 12 yaş üstüne veriliyor. Bankada hesap açmadan. ING bank ın türevi sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Oğlumda kullanıyor, hoşuma gitti güzel bir düşünce ama küçük meblağlar için  :good1:

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Merhabalar

Bu gün Ptt den 5Tl karşığında İninal kart aldım.

Site:ininal.com

Nedir bu İninal kart?

Kontörlü telefon (şimdi Tl oldu)gibi içine yüklediğiniz kadar harcayabildiğiniz internetten hepsiburada gittigidiyor gibi bir çok siteden güvenli alışveriş yapmanıza yarıyor.Ayrıca telefonunuza falan oyunda alabiliyorsunuz.Bi nebi kredi kartı.

Ptt gibi bir çok satış noktası var.Bakiye yüklemek içinde ptt de bulunan bankamatikten kartı sokup max 5bin Tl yükleyebilir siniz.

Aylık kart ücreti 1Tl dir.

Ben gayet memnun kaldım öğrenci olduğum için ;)

Bilmiyordum öğrendim teşekkürler kısa süre içinde çıkartıcam
Yorum bağlantısı
Burak Değer

Aktif olarak kullandığım karttır. Play store dan uygulamasını indirebiliyorsunuz. (Bakiye, Hesap özetine bakabiliyorsunuz) Migrostan 2 lira ücret karşılığında para yükleyebiliyorsunuz. Ama İng Bankasının atm'sinden kartsız giriş yaparak ücretsiz para yükleyebilirsiniz. Sanal kart olduğu için zaten güvenilir olduğu için tercih ediliyor. Sormak istediğiniz sorular olursa yardımcı olurum...

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Aktif olarak kullandığım karttır. Play store dan uygulamasını indirebiliyorsunuz. (Bakiye, Hesap özetine bakabiliyorsunuz) Migrostan 2 lira ücret karşılığında para yükleyebiliyorsunuz. Ama İng Bankasının atm'sinden kartsız giriş yaparak ücretsiz para yükleyebilirsiniz. Sanal kart olduğu için zaten güvenilir olduğu için tercih ediliyor. Sormak istediğiniz sorular olursa yardımcı olurum...

Sanal kart açmadan internet üzerinden alışveriş yapabilir miyiz?
Yorum bağlantısı
Burak Değer

Sanal kart açmadan internet üzerinden alışveriş yapabilir miyiz?

Zaten ininal kartını aldıktan sonra sanal kartınız olmuş oluyor.
Yorum bağlantısı
Burak Değer

Evet ettim.

Alışveriş yapabildiyseniz, sanal kartınız aktiftir diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Batuhan Vural

Kartı aldıktan sonra ininal.com dan kartınızı aktif ediniz alışveriş yaparken hata alırsanız 24ile48saat arasında 3d açılıcaktır.

Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

üniversite okuyanlar için ideal bir sistem olmuş bence. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...