İçeriğe Yönlendir

Mesleki Yardım- Gerektiğinde Bilgi Danışma

Ali Gök

Recommended Posts

Tüm forum ailesine merhaba,

Konu umarım doğru yerdedir ve amacımı kolayca anlatabilir ve üyeler için ihtiyaç halinde bir kolaylık sağlamasına sebep olur.

Burada herkesin birbirine insan aklına dahi gelmiyecek konularda yardım ettiğine hergün şahit oluyoruz. Herkesin bir mesleği ve uzmanlık alanı var .

Eğer bu konuda isteyen arkadaşlar mesleklerini ve uzmanlık alanlarını belirtir ise bir konuda acil yardım ihtiyacı olan kişi anında direk uzmanına bilgi danışabilir diye düşünüyorum . Herkes tek cümle uzmanlık alanını yazarsa bunları bir tablo şeklinde yayınlayıp kolay ulaşım da sağlarız. 

Demek istediğimi kolay bir örnek le ifade edersem örneğin bir sağlık sorunum olduğunda bir doktor var ise forumda belki acil bir bilgi danışabilirim ( saçma bir örnek olabilir ne ifade etmek istediğimi anlatmak istedim )

Umarım bu aile ortamına bir faydası olacaktır. ilk bilgiyi kendim paylaşıyorum.

İstatistikçiyim  -  Yasal takip sektöründeyim . (kk-ihtiyaç kredisi vs vs vs bir borcunuzda zor duruma düşerseniz bilgi danışabilirsiniz)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Benim ayrı bir başlığım var aslında ama ben yine de yazayım Ali Bey. 

Üroloji Uzmanıyım. 

Bence faydalı bir çalışma olmuş. Elinize sağlık. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Avukat ve Dr bu iş için para alıyorlar biliyorsun :)

Soru sorma işini de bence en az 1 yıllık veya 200 mesaj diye kota gelmesi lazım.

Yoksa şu fordclubtr'de bi dahiliye uzmanı var üye olup soralım hastalığımızı diyen çıkabilir  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Banada sorular server -switch ve storage alanından gelsin :)

yasal takip sektörü nedir mesela ben şuan bunu merak ettim,avukat falanmısınız

Kredi borçlarını ödeyemeyenleri öpen kuruluşlar sanırım :)
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı

yasal takip sektörü nedir mesela ben şuan bunu merak ettim,avukat falanmısınız

barış bey koyu harflerle yazdım mesleğimi konuda

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

Bankacıyım Bölge Kredi Tahsis Ve Yönetimi

Bankacılıkla ilgili (mali tablo analizide) sorularınızı yanıtlayabilirim

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Doğan
(düzenlendi)

Vatandaşım, bence en zor meslek:)

Cnc torna opr

tarihinde Alper Doğan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Vatandaşım, bence en zor meslek:)

Cnc torna opr

Anketlerde size çok iş düşüyor vatandaş :)
Yorum bağlantısı

barış bey koyu harflerle yazdım mesleğimi konuda

yasal takipten kasıt,icra dairesinde mi çalışıyorsunuz

yada şöyle birşey sorayım,diyelim ki bankaya borcum var ödeyemiyorum,size danışıyorum ne yapmamız gerekiyor

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

yada şöyle birşey sorayım,diyelim ki bankaya borcum var ödeyemiyorum,size danışıyorum ne yapmamız gerekiyor

Hukuk bürosunda çalışıyorum. İcra dairesinde çalışmıyorum.

borcunuzun hukuk bürosuna geldiği an size telefonla irtibat kuran kişiler vardır. 50 kişilik çağrı merkezi var bizde mesela  bende bu ekipte analiz ve raporlama uzmanıyım  . kimler aranacak , kimlere kampanya yapılacak vs vs vs bir çok konunun analizini yapıyorum.

sıkıntıya düşen bir arkadaşa edebileceğim en basit yardım kendiyle görüşen kişinin söylediği rakamın dişe dokunacak bir miktarda daha azını ödeyerek borcunu kapatabilmesi için elimden geleni yaparım.

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

bende merak ettim

ama adaşıma soramadım. yasal takip nedir ? yasal olmayına da mı var.???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bende merak ettim

ama adaşıma soramadım. yasal takip nedir ? yasal olmayına da mı var.???

yasal takip avukatlık bürolarının yaptığı yasal olmayanda çek senet mafyaları olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

borcunuzun hukuk bürosuna geldiği an size telefonla irtibat kuran kişiler vardır. 50 kişilik çağrı merkezi var bizde mesela  bende bu ekipte analiz ve raporlama uzmanıyım  . kimler aranacak , kimlere kampanya yapılacak vs vs vs bir çok konunun analizini yapıyorum.

sıkıntıya düşen bir arkadaşa edebileceğim en basit yardım kendiyle görüşen kişinin söylediği rakamın dişe dokunacak bir miktarda daha azını ödeyerek borcunu kapatabilmesi için elimden geleni yaparım.

tamam şimdi anladım Ali bey,teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

borcumuzun sizin çalıştığınız hukuk bürosuna geldiğinde mi yardımcı oluyorsunuz.

borcumuz başka bir hukuk bürosunda ise yardımcı olabiliyormusunuz.

Yorum bağlantısı

borcumuzun sizin çalıştığınız hukuk bürosuna geldiğinde mi yardımcı oluyorsunuz.

borcumuz başka bir hukuk bürosunda ise yardımcı olabiliyormusunuz.

bize gelmesi milyonda 1 ihtimal. genel sistem heryerde aynı farketmez yani

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Anketlerde size çok iş düşüyor vatandaş :)

Elimden geleni yapıyorum vatandaş olarak merak etmeyin:)
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Dış Ticaret Uzmanıyım. (İthalat-İhracat-Kambiyo)

Ayrıca Çiftçilik yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İngilizce öğretmeniyim. Kendime hayrım yok. Kimseye yardım etmem, edenle de konuşmam. Çok pis huylarım vardır. :crazy:

• Beğen 21
Yorum bağlantısı

İngilizce öğretmeniyim. Kendime hayrım yok. Kimseye yardım etmem, edenle de konuşmam. Çok pis huylarım vardır. :crazy:

Where is the kravat?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir adliye de mutemedim.

Mutemedlik ile ilgili konular, Sgk Emekli Sandığı, satın alma ihale mevzuatı vs sorabilirsiniz. Hukuki şeyler de sorabilirsiniz ama sorumluluk kabul etmem [emoji14]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...