İçeriğe Yönlendir

Mini 0807 Araç Kamerası ( Süper Kapasitör ) 7/24 Park Modu

Olgu Erhan

Recommended Posts

Aynı, forumda incelemesi var yaptığım Ucuz A118c diye orayı inceleyin :)

siparişi geçtik artık :biggrin: sağolun olgu bey :)

Yorum bağlantısı

Ne oldu bedava denk getiremedin mi [emoji23][emoji23]

Olmadi be devre[emoji1]

Indirimdeyken bi tane daha alalim dedik

Yorum bağlantısı

Olmadi be devre[emoji1]

Indirimdeyken bi tane daha alalim dedik

Aşkta yolun açık olsun Devro,boşver sıkma canını [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Misafir

@Olgu Erhan abi bu kameranın bugün montajını yaptık. Bağlantıyı sigorta kutusundan yaptık. Obd girişini kullanmadık. Kameranın üstündeki usb girişinden de gücü verdik. Araç çalışınca kamera çalışıyor stop edince kapanıyor sorun yok buraya kadar. Fakat gps bağlantısı bir türlü olmuyor. Gps modülünde ışık yanıyor fakat video da ne hız ne koordinat çıkmıyor. Menüde gps on gps sens. High da. Gücü gps modülünden vermediğimizden olabilir mi diyeceğim ama kamera çalışınca gps in ışığı yanıyor. Onda güç var yani. Eksik ne yapıyor olabilirim?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
[mention=58668]Olgu Erhan[/mention] abi bu kameranın bugün montajını yaptık. Bağlantıyı sigorta kutusundan yaptık. Obd girişini kullanmadık. Kameranın üstündeki usb girişinden de gücü verdik. Araç çalışınca kamera çalışıyor stop edince kapanıyor sorun yok buraya kadar. Fakat gps bağlantısı bir türlü olmuyor. Gps modülünde ışık yanıyor fakat video da ne hız ne koordinat çıkmıyor. Menüde gps on gps sens. High da. Gücü gps modülünden vermediğimizden olabilir mi diyeceğim ama kamera çalışınca gps in ışığı yanıyor. Onda güç var yani. Eksik ne yapıyor olabilirim?

Gücü neden gps modülünden vermiyorsunuz ?
Yorum bağlantısı
Misafir

Çünkü gps girişi solda kablo hattı sağda abi. Kablo biçimsiz duracak eğer gpsden alırsam.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Çünkü gps girişi solda kablo hattı sağda abi. Kablo biçimsiz duracak eğer gpsden alırsam.

Tam hatırlamıyorum ama gps ünitesine çift taraflı giriş varmıydı. Enerjiyi gps ten vermelisiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Tam hatırlamıyorum ama gps ünitesine çift taraflı giriş varmıydı. Enerjiyi gps ten vermelisiniz.

Evet abi 2 girişi var gpsin. Biri usb diğeri obd. Gpsten güç verip denerim bi de.
Yorum bağlantısı
Misafir
On 07.03.2017 at 08:24, Olgu Erhan yazdı:

Gücü gps den verdim 10 km kadar kullandım gps bilgisi yine çıkmadı abi. Gps ile ilgili ticket açacağım artık. Bi video çekip. 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Gücü gps den verdim 10 km kadar kullandım gps bilgisi yine çıkmadı abi. Gps ile ilgili ticket açacağım artık. Bi video çekip. 

Ticket Aç, bu arada bu modelde yabancı forumlardan okumuştum zamanında içinde gps kablosu lehimi atabiliyormuş. İçini açıp dikkatlice bir kontrol et istersen benim iç açma videom vardı detaylı.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Sani Gerşon

Benimkinin ses kaydı durdu, ses de vermiyor. Şaştım kaldım. Mail attım kendilerine ama dönüş yok. Önerisi olan :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Benimkinin ses kaydı durdu, ses de vermiyor. Şaştım kaldım. Mail attım kendilerine ama dönüş yok. Önerisi olan :)

Sedef İstif 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Sedef İstif 

Belki yazılımsaldır? Hemen bozm... şey, patl... eeee yani, hemen sana teslim etmesek?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Belki yazılımsaldır? Hemen bozm... şey, patl... eeee yani, hemen sana teslim etmesek?
Resetle cihazı düzelir belki
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Ama fantazi dünyam duman çıkmadan iş olmaz diyor. Bi kere patlatalım be 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Uğur Çınar yazdı:
Sani Gerşon yazdı:

Resetle cihazı düzelir belki

Önce bunu bi deneyeyim, mantıklı :)

Olmazsa Servet abi ile duman çıkartırız :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...