İçeriğe Yönlendir

Sjcam M20 Mükemmel Bir Aksiyon Kamerası ( Gimbal Desteği )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Konu güncellenecek arkadaşlar.

Satın aldığım yer : http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_314996.html

indirim kodu ile 92 $ a iniyor. GBSJM20

Elektronik Gimbal özelliği ile M20 videoyu süper derecede güzelleştiriyor - Titreşimi önlüyor.

SjCam M20 çekimi : 

Xiaomi Yi çekimi : 

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Gimbal demek image stabilator mı demek ?

Aynen sony deki Stedy shouth özelliği :

TEstlerim devam ediyor :

7vDyj5.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Cahilliğime verin sj deki destek gimbal için yazılımsal mı yoksa go pro daki gibi mi birde sj 4k falansa o fiyata bedava :) zaten gimbalsız kameraya aksiyon kamera demek bana pek doğru gelmiyor

Yazılımsal, yukarıda 2 tane video koydum ikisini aynı anda açıp alt tap tuşu ile geçiş yaparsanız fark ortaya çıkıyor. Ayrıca koşarken yürürken çekimler yaptım onlarıda zaman içinde yükleyeceğim yan yana program ile birleştirip koyunca bariz fark ortaya çıkıyor.

Daha önce yazılımsal Gimbal ile Firefly kamera seri si ile tanıştık ama onda bu sistem çok iyi çalışmıyordu ve yanlardan bükülme belli oluyordu. Hatta karşılaştırma videosu olacaktı yaptığım :

FAkat bu modelde bu özelliği çok geliştirmişler. Videodaki sarsıntıyı düzeltirken hiç bükülme vs. yapmıyor.

Örnek verdiğim videoda sol tarafta elektronik gimbal aktif ve çekimdeki dalgalanmaya dikkat edin.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Cahilliğime verin sj deki destek gimbal için yazılımsal mı yoksa go pro daki gibi mi birde sj 4k falansa o fiyata bedava :) zaten gimbalsız kameraya aksiyon kamera demek bana pek doğru gelmiyor

Bende normal gimbal da var 240 $ dan aldım ama pahallı tabi daha başarılı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...