İçeriğe Yönlendir

Klimasız Araca Sonradan Klima Yapılır Mı

Burak Fidan

Recommended Posts

Burak Fidan

youtube'da şu genç arkadaşı buldum .hayran kaldım. elinden iş gelen kişilere faydası olabilir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Burak Kara
(düzenlendi)

Klima ford ka' yı ciddi şekilde öldürüyor, en azından şehir içinde. Birinin aracında deneyip uğraşmaya karar verirseniz daha iyi olabilir.

Düzenleme: Kendi aracınız için konuştuğunuzu sandım pardon. Videoda ki çalışma ilgi çekici olmuş.

tarihinde Burak Kara tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Fidan

Klima ford ka' yı ciddi şekilde öldürüyor, en azından şehir içinde. Birinin aracında deneyip uğraşmaya karar verirseniz daha iyi olabilir.

Düzenleme: Kendi aracınız için konuştuğunuzu sandım pardon. Videoda ki çalışma ilgi çekici olmuş.

bu videodaki kompresör motor tahrikli değil yani motora hiç yük binmez. elektrik çekiyor sadece aküden... o yüzden inverter kullanması gerekiyor. kompresör eşik değerinin de inverter eşik değerinin üstüne çıkmaması gerekiyor. inverter alırken epey araştırmıştım tam sinüs yüksek watt inverterler biraz pahalı. 400-500 tl civarı ve üzeri. bu sistem invertersiz çalışmaz o yüzden.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Toyota Corollalar ilk çıktığında klimasız bir tane almış ve klimasız aldığıma da çok pişman olmuştum.  Bir arkadaşımda da aynı aracın klimalı modeli mevcuttu. Ben arabamı aldıktan sonra arkadaş klimalı aracını satmaya karar verdi. Kendisiyle anlaştım. İki aracı da servise götürdük. Birinden klimayı söküp, diğerine taktırdık. Uzun yıllar sorunsuz kullanmıştım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...