İçeriğe Yönlendir

1.4 Fire Punto Için Ankara'da Lpg Dönüşüm Tavisyesi

Ayberk Erdinc

Recommended Posts

Ayberk Erdinc

1.4 fire 77hp otomatik 2011 punto evo icin lpg taktiracagiz. Arac 25bin kmde. Cok uzun sure binmeyecegiz ama en azindsn 3 5 ay bizimle gibi gorunuyor.

Ankara ici lpg donusumu icin onerdiginiz bir usta var mi ?

Butce 1000-1500 lira.

Benim kafamda atiker safefast obd2 var.

Microfast ile fiyat ve kalite yonunden kiyaslarsaniz sevinirim microfast oneren cok oldu. Birde son sorum safefast ve safefast super olarak 2 versiyon var 100tl farkla bu super ne oluyor ?

Gold dusunmuyoruz arac zaten 77hp gerek yok bence. Atiker sitesinde aciklama yok hicbir yerdede bu farklari anlatan olmamis.

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

3-5 ay için lpgye gerek yok. O parayla benzinle rahat rahat gezersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinc

3-5 ay için lpgye gerek yok. O parayla benzinle rahat rahat gezersiniz.

bu 3 5 ay icinde arac rahat 15 20 bin yapacak sanirim

Hem satarkende + olur. 80 90 la sorun yok ama 130 140 gitmek istenildigi taktirde 10 11 litreler hayal degil.

Yorum bağlantısı

1.4 fire 77hp otomatik 2011 punto evo icin lpg taktiracagiz. Arac 25bin kmde. Cok uzun sure binmeyecegiz ama en azindsn 3 5 ay bizimle gibi gorunuyor.

Ankara ici lpg donusumu icin onerdiginiz bir usta var mi ?

Butce 1000-1500 lira.

Benim kafamda atiker safefast obd2 var.

Microfast ile fiyat ve kalite yonunden kiyaslarsaniz sevinirim microfast oneren cok oldu. Birde son sorum safefast ve safefast super olarak 2 versiyon var 100tl farkla bu super ne oluyor ?

Gold dusunmuyoruz arac zaten 77hp gerek yok bence. Atiker sitesinde aciklama yok hicbir yerdede bu farklari anlatan olmamis.

Tesekkurler.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Ankarada Mocan'ı tavsiye edebilirim ama siz kısa süreliğine kullanacağınız için Atiker gibi biraz daha uygun yollu bir kit tercih etmeniz yararınıza olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinc

Sabah biraktik aksam isimiz var gidemeyiz yarin aksam alacagiz araci. Lpg anahtarini su sol tarafta far anahtarinin altindaki kapakli gozun icine koymalarini soyledim. 42lt simit takilacak cunku silindir takarsak yeri degismez stepnenin en azindan yeri degisiyor diye dusundum. Arac guclu bi arac olmadigi icin golda gerek yoktu ama ariza lambasi yakmamasi daha verimli calismasi adina obdlide olmasi lazimdi bu nedenle atiker microfast odb2 taktirdik. Sonucu bekleyip gorecegiz. Yaz sonuna kadar 5 6 bin km yapilmis olacak ve kendini amorti etmis olacak diye dusunuyorum. Benzinde uzun yolda 130 140 gidilirse en az 9 10 litre yakar diye dusundum %20de koyunca 11 12 litre lpg yakar oda 20 25 kurud bisey yapiyor 40 45 kurustan iyidir.

90dan sonra acayip iciyor. 1.4 77 hp ama hantal degil sanzumanin kisa olmasindan oturu. 5. Vites 3000 devirde 90la gidiyo 130 icin 4000 devirden fazla ceviriyordu yanlis hatirlamiyorsam. Yoksa 80 90 gidince 4.5-5 litre kadar yakiyor.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

3-5 ay için tüp olmaz, satarken bence avantaj sağlamaz, mesela ben tüplü olsa almam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinc

3-5 ay için tüp olmaz, satarken bence avantaj sağlamaz, mesela ben tüplü olsa almam.

Bi o kadarda tupsuz alip ugrasmam tayfa var :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...