İçeriğe Yönlendir

'14 C-Max Titanium Op+Ext

Gürkan Çakıroğlu

Recommended Posts

Gürkan Çakıroğlu
7 saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

Güle güle kullan Gürkan, benimde lastik değişirken yapmak istediğim bi değişiklik. Arabayı çok farklılaştırıyor.

Sağol Hakan,

yaparız sana da bir takım ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Taha Kaytazoğlu

Selamün Aleyküm.

Gürkan abi hayırlı olsun; Rabbim kaza, beladan korusun!

Konuyu gene hortlatayım. Benim araç üzerindeki jantın aynısı. Gerçekten çok güzel duruyor. Abi maşallah, ikinci eşiniz gibi araç. Ben çok fazla binmediğim için artık çok hevesim de kalmadı... Araç sıfır gibi 13.000 km' de. Ancak hafta sonu binebiliyoruz :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Kapı kolllarını çok beğendim, aracınızı güle güle kullanın. Vitara'da dokunarak giriş var, Mondeo'da yok alışınca kalakalıyor insan.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gürkan Çakıroğlu
On 10.05.2017 at 11:33, Taha KAYTAZOĞLU yazdı:

Selamün Aleyküm.

Gürkan abi hayırlı olsun; Rabbim kaza, beladan korusun!

Konuyu gene hortlatayım. Benim araç üzerindeki jantın aynısı. Gerçekten çok güzel duruyor. Abi maşallah, ikinci eşiniz gibi araç. Ben çok fazla binmediğim için artık çok hevesim de kalmadı... Araç sıfır gibi 13.000 km' de. Ancak hafta sonu binebiliyoruz :bravo:

Teşekkürler Taha.

'11 araba 13K km, biraz dolaştır onu yahu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

G03k33.jpglWEy3g.jpg

Son halimiz bu...

Şimdi tatile çıkma zamanı geldiği için birazda taşıma sistemi yükledim :)

YN4lNA.jpg4M0kGJ.jpgXXdoPj.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Taha Kaytazoğlu
(düzenlendi)

Gürkan Abi. Maşallah. Allah Kaza bela vermesin. Taşıma barları da yakışmış abi. Fakat taşıma çantası barına pek benzemiyor. :hohoho:Gürkan abi araçla geziyorum elbette şu an 14288 km oldu. Yaş 30 olunca çıkan Turbo tıslamasına ayağım dayanamıyor. Biraz hız yapıyorum. Bu sebeple çok binmemeye çalışıyorum. Gürkan abi senin aracında ki açık tonlu olan koltuklarla benim koyu renkli koltukları değiştirelim abi olmaz mı?:)

tarihinde Taha KAYTAZOĞLU tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Gürkan Çakıroğlu

Uzun zaman olmuş bir şeyler yapmayalı.

Çoktandır aklımda olan 8 inch ekrana geçme olayını mayıs ayında hayata geçirdim, tabi malzeme temini ve hazırlık aşaması uzun-problemli oldu...

Arabanın Sony 5’ navili hali bu fotoda;

pn7bNJ.jpg

Bu sistemi tamamen söküp, cd çaları üst tarafa taşıdık...

k6298y.jpg

Ve kesme işlemini yaptık,

aY4lN7.jpg

Tesisatta gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra (meşakkatli bir iş) montaja başladık.

3zX6l5.jpg

6N4avE.jpgğ

RDarpZ.jpg

yqy6p9.jpg

Usb hub montajı için kol dayama içine tesisat çekerek orjinal görüntü elde ettik.

WDlqpP.jpg

Sony set bulup almak hem zorlu hem maliyetli oldu ama değdi diye düşünüyorum...

Montaj sonrası yaşanan konfigürasyon problemlerini de hallettikten sonra sistem tüm fonksiyonlarıyla sorunsuz olarak çalıştı. Bu aşamada yurtiçi ve yurtdışı forumlardan çok faydalandık, bir çok arkadaşın emeği-yardımı var, forumdan Mustafa Yenigün arkadaşımız daha önce Kuga için bu uygulamayı yapmıştı, kesme biçme konusunda fikir verdi sağolsun. Herkese yardımları için teşekkürler...

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok cesur bir karar.
Çok radikal bir uygulama.
Emeklerinize sağlık. Keyfini çıkarın.
Çok beğendim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Gürkan hocam eline elinize sağlık helal olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Abi dehşet iş çıkarıyorsun. Eline sağlık...:bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

yapımda ve yönetimde emeği geçen herkesin eline sağlık cesaret bilgi yardımlaşmanın sonucu maşallah abi hayırlı olsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Gürkan Çakıroğlu
(düzenlendi)

Bayram öncesi muayenemizi yeniledik ve kusursuz geçtik.

Temizlik sonrası bir foto da burada dursun 😀

GZb6gb.jpg

tarihinde Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bayiliyorum bu tarz medyalara ve islemlere... Ama nedense orjinali sokme parcalama kismini dusununce kapi koluna led takmaya bile cesaret edemiyorum.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
On 05.11.2018 at 20:55, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Uzun zaman olmuş bir şeyler yapmayalı.

Çoktandır aklımda olan 8 inch ekrana geçme olayını mayıs ayında hayata geçirdim, tabi malzeme temini ve hazırlık aşaması uzun-problemli oldu...

Arabanın Sony 5’ navili hali bu fotoda;

Bu sistemi tamamen söküp, cd çaları üst tarafa taşıdık...

Ve kesme işlemini yaptık,

Tesisatta gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra (meşakkatli bir iş) montaja başladık.

ğ

Usb hub montajı için kol dayama içine tesisat çekerek orjinal görüntü elde ettik.

Sony set bulup almak hem zorlu hem maliyetli oldu ama değdi diye düşünüyorum...

Montaj sonrası yaşanan konfigürasyon problemlerini de hallettikten sonra sistem tüm fonksiyonlarıyla sorunsuz olarak çalıştı. Bu aşamada yurtiçi ve yurtdışı forumlardan çok faydalandık, bir çok arkadaşın emeği-yardımı var, forumdan Mustafa Yenigün arkadaşımız daha önce Kuga için bu uygulamayı yapmıştı, kesme biçme konusunda fikir verdi sağolsun. Herkese yardımları için teşekkürler...

Valla helal olsun, araba çağ atlamış. Focus varken planımda vardı, derken arabayı satınca plan safhasında kaldı.

Toplam maliyet ne oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu
22 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Valla helal olsun, araba çağ atlamış. Focus varken planımda vardı, derken arabayı satınca plan safhasında kaldı.

Toplam maliyet ne oldu acaba?

Maliyet 4 bini buldu o dönemde.

Bir süre sonra rahat duramadım ve navili sync3 e geçtim :)

zGQWv6.jpg

r0YqLN.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
20 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Maliyet 4 bini buldu o dönemde.

Bir süre sonra rahat duramadım ve navili sync3 e geçtim :)

Pardon ya ben mesajı yeni sanmıştım. :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...