İçeriğe Yönlendir

Fluence - 2013 Joy Hız Sabitleyici

Reşit Karataş

Recommended Posts

Reşit Karataş
(düzenlendi)

Merhabalar Dostlar Aracıma Hız Sabitleyici Bağladım ve Bugün Biraz Detaylı Bilgi Vereceğim Megan 3 İle Fluenceler İç Yapı Olarak Hemen Hemen Aynılar Yani Bu Uygulamayı Megan 3 Sahipleride Yapabilirler

1. Öncelikle mevcut kadranım üzerinde cruise control işaretinin olup olmadığını kontrol ettim.

Bendeki aracın ekranı uyumlu, hem yeşil ve kırmızı cruise lambaları var hemde dijital ekranda dikkatli bakıldığında hız ayarı görülüyor. Eğer yok ise kadranınız komple değiştirebilirsiniz. 2013 Model Altı Araçlarda Uyumlu Olup Olmadığını Bilmiyorum Onun İçinde Yardımcı Olmaya Çalışırım Özelden Ulaştığınız Zaman..

nrWnpR.jpg

2. Şimdi de Vites Kolunun içindeki tesisat kablosuna bakmamız gerekiyor. 8 Pinli Bir Soket Fotoğrafta görülüyor

L3nrNb.jpg

3. bu tesisatı bağlamak için hız kontrolü açıp kapatan tuşa ihtiyacımız var.

r92rp1.jpg

4.Buda Direksiyonumuz Megan 3 ve Fluence Direksiyonları Aynıdır

PMr9N7.jpg

Bu Video Direksiyonun Nasıl Söküldüğünün Videosu

Not : Üstteki Resimler Alıntıdır...

Düğmenin Montajı İçin Vites Konsolunun Sökülmesi Gerekiyor 4 Adet Vida Tutuyor.Resimlerini Çekmediğim İçin Eklemiyorum.

Montaj Bittikten Sonra En Son Clip Cihazı İle Açılması Kalıyor Yetkili Servisler Yanaşmıyor Bu İşe Mecburen Clip Cihazı Olan Bir Özel Servis Tavsiye Edeceksiniz Benim Ustam Bile Tam Bilmiyordu Direksiyonu Aldığım Yerden Teknik Destek Aldık ve Öyle Aktif Oldu Yapmayı Düşünen Arkadaşlar İçin Elimden Geldiğince Yardımcı Olurum

R3P7p7.jpg

pPWZNr.jpg

tarihinde Reşit Karataş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Elinze sağlık, daha önce Corsa'ma yapmıştım, güzel bir uygulama. CC kullanmayı bende seviyorum. 

Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Elinze sağlık, daha önce Corsa'ma yapmıştım, güzel bir uygulama. CC kullanmayı bende seviyorum.

Corsaya nasil yapmistiniz :)
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Corsaya nasil yapmistiniz :)

Sadece CC li kol taktım ve pc den aktif edildi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Esentia mi ? Kac model araciniz ?

Ve ne kadara mal oldu cok merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Elimde bu hiz sabitleme ve limitleme tusu mevcut yapicak olan benden temin edebilir :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Benim de clio da aklimda olan birsey hiz sabitleme olayini bakicam artik

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ellerinize sağlık. hız sabitlemeyi seviyorum. çok faydalı bir buluş yapmışlar yıllar önce.

Yorum bağlantısı
Reşit Karataş
(düzenlendi)

Esentia mi ? Kac model araciniz ?

Ve ne kadara mal oldu cok merak ediyorum

Aracım 2013 Model Joy Paket Çıkma Direksiyon 160 TL Hız Sabitleme Açma Kapama Tuşu 60 TL 150 Tl de Bilgisayara Bağlayıp Açamaya Verdim Direksiyon ve Düğmenin Montajını Kendim Yaptım...

tarihinde Reşit Karataş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Forumumuzda başka aktifleştiren üyemiz de mevcuttu. Ellerinize sağlık, güle güle kullanın. Çok büyük bir rahatlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Altay1

Corsa esentia icin sordum yetkili servise tesisat cekili degilse 700 tl

Ama tesisati varsa daha uygun cikar fiyat dedi bence cok :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Reşit Karataş

Corsa esentia icin sordum yetkili servise tesisat cekili degilse 700 tl

Ama tesisati varsa daha uygun cikar fiyat dedi bence cok :)

Yanlış Okumuşum Kusura Bakmayın :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...