İçeriğe Yönlendir

Apaçi Arabası Damgası Yüzünden Vazgeçtikleriniz

Sergen Yigit Topaloglu

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Leon, ibiza sıfır alındığında direk apaciye düşen tek araba herhalde. Ankara için konuşuyorum hiç normali yok. Serit cektireni mi istersin egzoz yaptirani mi altın renge kaplatani mi :D Önce ki kasa kadar değil ama malesef düştü. Orjinal kullanacaksin o zaman iyi. En ufak birşeyde cadde arabasına bağlıyor. 206 larda öyle

Yorum bağlantısı

Ben bu yaklasimi cok dogru bulmadim. Araci ne niyetle ariyorsunuz bu onemli. Ornegin leon ariyorsunuz ve bir "apachi" paraya sıkışmış uygun fiyatla satiyor. Siz de aldiniz. Aracin uzerinde etiket de olsa, hologram da olsa siz yolda baskasinin dikkatini cekecek gariplikler yapmadikca bu statude olamazsiniz. Kaldi ki aracda herhangi bir modifiye yoksa ve ben aracin cizgilerini, ozelliklerini severek aldiysa niye bu damgayu yiyeyim. Cok sevdigim garsonluk yapan yasi da benden buyuk bir abim vardi. Araci şahindi. En ufak bir oynama yoktu. Adamcagiz haftada 2 gun ise gelip, ailesini koyune getirip goturdugu, her hafta sonu yikadigi araciyla kendisini hic apaci hissetmedi, biz de onu oyle gormedik. Apachi olduktan sonra son kasa mercedesle de olur, dolmus taksiyle de olur. Zihniyet farkini gormek lazim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Biri apaçi mi dedi :D

Monitörün arkasından bile gözümü aldı sis farları... Reno 'ya abarth logosu da ilginç olmuş.  :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

O, bijon mu o  :shok: :shok:

3 parça boya var abi(keyfe keder), kaliper, bijonlar bi de diskin dış kısmı :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

3 parça boya var abi(keyfe keder), kaliper, bijonlar bi de diskin dış kısmı :D

Oo çöp olmuş o araba artık [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bizim iş yerinde bir arkadaş var . orjinal bir jettası var arabada orjinal harici hiçbirşey yok ama oda apaçi hemde kralı oturan boğa cinsi . yolu boş bulsa şeritlere makas atıyor yoldaki çukurlara makas atıyor. dış görünüşle çok yargılamamak lazım. lakin arka tekerlekleri yana ayrılmış hondaları görünce ne yalan söyliyim içimden hoş şeyler geçmiyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...