İçeriğe Yönlendir

Apaçi Arabası Damgası Yüzünden Vazgeçtikleriniz

Sergen Yigit Topaloglu

Recommended Posts

Feriz AY

Halkımız Apaçi olarak isim taktıysa öyle kalır!çünkü sergen bey bile bu marka model düşünürken bu kanıya varmışsa.

arabalar insanın kişiliğini yansıtır.trafikte gördüğümüz marka model arabalar içerisinden çıkacak kişiyi az çok tahmin edebiliriz.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

scirocco %100 apaçidir. E30 çakal kasalar apaçidir. Şahinin üstüne 5 bin koyan e30 alıyor

keza honda civicler 96-2001 arası apaçidir bu yüzden fiyatı yüksektir. Leonu leon yapan 2. kasasında çok apaçilik gördü, yeni kasa FR'larla çok gazlandığı ve pıstırıldığı için apaçi diyorlar. İbiza cupralar apaçidir.

TOFAŞ kuş serisini hiç saymıyorum,

sonra s2000, dediğiniz gibi TT (önce çekiş olduğu için yanlamaca yok full roll yaparlar), eraların apaçi olanları var,106-360-saxo apaçidir, aklıma gelenler bunlar.

Şahsen 2000 güvenlik paketli civic isterdim (orijinal) ancak fiyatları uçuk, keza sabancı corolloların da öyle

integralar kaldıysa apacidir.

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Leon için ben katılmıyorum söylenenlere.. Yada bana denk gelmedi..

Antalyaya gel de gör maalesef iğrenç ötesi apachi.

Diğer iller nasıl bilemem

K00E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

-Çakal kasa tabir edilen E30 ve uzay kasa olarak nitelendirilen E36 BMW ler. Arti olarak 3-Compact serisi. Ucuz oldugundan bu ara daha modelli bmwye geçiş icin kullanılan 2005-2006 BMW 1 serisi de buna dahil edilebilir.

-106GTi veya GTi görünümlü Quiksilverlar. Nami diger otoban fareleri. Bu arkadaşlar azalarak tukenmekteler. Koruma altina alinmasi gereken tur statusu tasiyorlar. Oraya buraya patlaya patlaya baya azaldılar. Bazilari nihai son patlama eylemini gerçekleştirirken sadece 106 populasyonunu azaltti, bazilari 106 populasyonunu azaltirken aramizdan ayrildilar. O yuzden artik pek *** küfür *** gorunmuyorlar.

-Honda Civicler. Zibil kayniyor. Her kasası. Ozellikle "vitek abi vitekkk" tayfa. Populasyon yogun, tükenmesi zor. (en nefret ettiğim tayfa)

-Tofaşk tayfa. Bu arkadaşlara fazla kızmıyorum artık. Araçlar arabaya fazla bütçe ayiramayan kisiler tarafindan tercih ediliyor. Süslemek istiyorlar falan. Bir nebze yine anlayisla karsiliyorum. Hondaci tayfanin dunyasini görünce bu arkadaslara daha anlayisli davranmaya basladim. En azindan araclarinin guclerinin farkindalar. Vitekci tayfa gibi degiller. Yine de altimda 300 beygirlik arac olsa bile yaklasan 1.6 karburatorlu 68 beygirlik bir sahine daha selektorunu beklemeden yol veririm. Kesinlikle munakasaya girmem. Yaklasmam. Bastan pes ederim. Yenilgiyi kabul ederim hic sorun degil.

-Mevcut kasa degil bir onceki leon. Kazasiz belasiz olanini bulmak cok zor. Duzgun kullanani görmedim. Alici kitlesi de cogunlukla düzgün isleri sevmeyen kisilerden olusuyor. Mevcut kasayi ben de begeniyorum. Gayet efendi sahipleriyle de karsilastim. Hatta hatta tercih eden bayan sayisi da cok yeni kasasini.

- VW Scirocco. Leon icin söylediklerim bunda da geçerli. Tek farki buna sahip olanlarin babasinin biraz kalantor olmasindan mütevellit zuppemsi apaci olması. Kırma bir tür.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Babam 57 yaşında, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni. 5 yıldır 2000 Model Civic kullanıyor.

Abim Başkomiser, 2 yıl 2002 model vtec Civic kullandı..

Onlar da mı apaçi şimdi?

Söyleyim de hemen satsın arabayı babam.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Babam 57 yaşında, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni. 5 yıldır 2000 Model Civic kullanıyor.

Onlar da mı apaçi şimdi?

Gizli apaçilik diye bişey var. :p

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Gizli apaçilik diye bişey var. :p

Abi adam usb ile ilahi dinliyor arabada. Dinlediği tek yabancı müzik Sami Yusuf, Yusuf İslam. Onları da ben yüklemiştim :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi adam usb ile ilahi dinliyor arabada. Dinlediği tek yabancı müzik Sami Yusuf, Yusuf İslam. Onları da ben yüklemiştim :)

Tesisat var mı araba da.? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Onlar da mı apaçi şimdi?

Benim kayinpederde de 2005 vtec2 civic var oda apaçi mi acaba [emoji53]
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Benim kayinpederde de 2005 vtec2 civic var oda apaçi mi acaba [emoji53]

Bir de nefret olmasa iyiydi. Üzüldüm şahsen.

Yorum bağlantısı

Bir de nefret olmasa iyiydi. Üzüldüm şahsen.

Kimse için zevkimden vaz geçmem Emre :) Bir elin 5 parmağı misali senin örnek te de bariz belli
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kimse için zevkimden vaz geçmem Emre :) Bir elin 5 parmağı misali senin örnek te de bariz belli

Aynen samet ben de.. Bekarken param olsaydı zibidi arabası almak isterdim..

Yorum bağlantısı

Aynen samet ben de.. Bekarken param olsaydı zibidi arabası almak isterdim..

Söyle en Tek kapilisindan e46 3.30ci mesela [emoji41]
Yorum bağlantısı

apaçi

siyu

komançi

seninki hangi stayla  :D:selo:

Abi şu sıralar kendimi arıyorum kimlik bunalımındayım ama siyular bana daha bi hitap ediyor sanki  :D  :D

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Daha dün ışıklarda beklerken baktım yan tarafımda sirocco,hemen bu konu geldi aklıma,bakayım apaçilik varmı diye,yeşil ışık yanınca çift egzosdan çıkan bir ses vardı..gerçekten yaxılanlar dogru imiş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Leona hele hele FR a apaçi arabası diyen halt yemiş

Noldu FR de taş geldi galiba. :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Gerçeklik payı yok dedikodu hepsi işte  :D

Hep Gevur işi bunlar. :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Fiestanın etiketi ne acaba şirket aracı flaan mı ? :D ben yeni kasalarda az rastlasam da (tek tük var) eski kasa leonlarda pis iş yapmayan adam görmedim şimdiye kadar

2000 hb civicler zaten ünal turan vb. Tayfa saolsun vtec açaacsz diye 9 bin çevirip hondalar da yatak sarıyorrr yaeeeaa diyebiliyorlar :D

Rocco nun isminde meymenet yok arabanın tipine hastayım ama işte zengin şahini mıncıklanmamışı yok fiesta alın clio alın polo golf olabilir

Passat dan da uzak durun özellikle bir önceki kasası kullanıcılarının çoğu altımdaki araba alman yollar bana hayran modunda ben çok kaza atlattım yuvarlak farlı passatlar yüzünden :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Ülkenin ekonomik durumu oldukça iyi sanırım baksanıza millet şahin doğandan sriccoya atlamış :)

Para var huzur var demekki ben daha arıyorum :)

Genelleme yapmıyorum ama inşallah o kuş serisini devlet toplar konserver yapar. Adam gibi binene sözümüz yok ancak gördüklerimin % 90ı böyle hem kural ihlali hem de teneke de sürat. :@

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...