İçeriğe Yönlendir

Androidli Multimedya Navimex Gps Gis

Selahaddin Yıldırım

Recommended Posts

Selahaddin Yıldırım

Merhaba

Ben geçen sene taktırdım.İstanbulda olduğum için sorun yaşamıyorum.Çünkü radyosu eskisine göre iyi değil.

Yükseltici taktırdım ama o da %10 artış yaptı.Azcık şehir dışına çıkınca hışırtı başlıyor.Bunun dışında igo myway ı gunceledim.basit ve kolay oldu.gps acısından canavar.

yandex ve googleda mevcut. ayrıca internet baglıysa trafiğide hakim oluyorsunuz.her turlu prg kurma sansınız var.

guneşli havada giderken bi siperlik takılabilir cunku ekran yansıtıcı. dokunmatiği gayet iyi hızı da ole.

istediğin programı kur.mp3 u calsın.vidseonu bile izle.ama tv si anten yuzunden dandik.karasaal yayın nerde iyi ki.bunun yerine digiturk play ile mac bile izleniyor yeterki internet olsun.

almayı dusunen olursa diye yazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

hayırlı olsun..menü geçişleri, hızı için bir video çekip yükleme şansınız var mı? ne kadara almıştınız?

Yorum bağlantısı
Recep Güney

Dokunma seklinizden ekran hassasiyetinin baya iyi oldugu anlasiliyor cihaz guzel ve hizli gorunuyor.. fiyatlari biraz daha ucuzlasin da ben de alcam insallah;)

Yorum bağlantısı
Serdar Azçetinsoy

Radyo anteni girişi çift 6000 cd de. Bende Android bir cihaz aldım bu uyumu nasıl sağladınız? B ir aparat varmı piyasada.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...