İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Megane Sedan

Ali Yasir Bilici

Recommended Posts

M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Ertan bey sizi görende e serisi mercedes kullanıyor sanacak ne var bu araba da ne güzel araba.

Belki forumdakilere ayıp olmasın diye balirtmiyordur fakat gerçekte E serisi mercedes kullanıyor olamazmı :)

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ertan bey sizi görende e serisi mercedes kullanıyor sanacak ne var bu araba da ne güzel araba.

Belki forumdakilere ayıp olmasın diye balirtmiyordur fakat gerçekte E serisi mercedes kullanıyor olamazmı :)

Mk3 varken e serisi de neymişşş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Öztunç bey, kiralama araçlarında hiç farklı donanım görmedim ben Renault'ta. Bir ara Renault kendisi business donanım sundu piyasaya kiralama için, onun haricinde Joy paket sürekli olarak aynı donanımda kiralama firmalarında mevcut.

Hedef Filo ile çalışıyoruz, kiraladığımız araçlar filo araçları ve gayet pakette ne varsa onu veriyorlar.

Sani bey açıkçası bende görmedim hiç denk gelmedi. Fakat arkadaşım Filo lar için düşük donanımlı özel araçlar ürettiklerini söyledi.
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel olmuş da, dolu paket olmadan nasıl olur acaba?Ben Talisman'ı beğenmiştim, bu da o tarz olmuş...

Yorum bağlantısı

Güzel olmuş da, dolu paket olmadan nasıl olur acaba?Ben Talisman'ı beğenmiştim, bu da o tarz olmuş...

Artık tüm sınıflar birbirine benziyor zaten. C/D ayrımı yapılamıyor desek yeri var.

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

bir kaç örnek:

VaZjMr.jpg

En kötüsü de vw ön taraf

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Misafir

Yeni Megane Sedan'ın fiyatı belli oldu!

Renault’un Bursa’da üretilen C segmentindeki iddialı oyuncusu yeni Megane Sedan, Türkiye’de 62 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

yeni-megane-sedan-in-fiyati-belli-oldu--

Benzinli

-Joy 1.6 16V 115 Bg ————- 62.600 TL
-Touch 1.2 EDC 130 Bg ——— 79.400 TL
-Icon 1.2 EDC 130 Bg ———– 87.100 TL

Dizel

-Joy 1.5 dCi 90Bg ————— 77.950 TL
-Joy 1.5 dCi EDC 110 Bg —— 86.150 TL
-Touch 1.5 dCi 110 Bg ——— 82.850 TL
-Touch 1.5 dCi EDC 110 Bg — 89.050 TL
-Icon 1.5 dCi 110 Bg ———– 90.550 TL
-Icon 1.5 dCi EDC 110 Bg —- 96.750 TL

http://www.milliyet.com.tr/yeni-megane-sedan-in-fiyati-belli-otomobil-2322061/

Yorum bağlantısı
Misafir

kazalı megane gördüm pek sağlam değildi diğer almanların yanında audi ve c180 üçlüsü videosu var bulunca sizinlede paylaşayım mercedes arka tampon ezilmiş audi de sol çamurluk tamponda sorun var dı ama megane ortada arka sağ aks şastik çamurluk vs birikti :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...