İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Megane Sedan

Ali Yasir Bilici

Recommended Posts

Semih İzgi

Talisman.zip   :nazar:

Gayet yakışıklılar.   Talisman sokaklarda ''Ben buradayım'' diye bas bas bağırıyor.

Yorum bağlantısı

Renault fabrikasında arkadaşım çalışıyor. Yeni Megane kesinlikle Filo aracı olarak ( donanım eksiltip ) piyasaya sürmeyeceklermis. Geçen haftalarda fabrikada yapılan toplantıda Filo aracı olarak gelen istekleri kabul etmeyip standart donanım seçenekleri ile üretim yapılacağını açıklamışlar. Buda demek oluyorki renault sözünden caymaz ise Filo araçları tam donanımlı sağından solundan parça eksiltilmeden kalitesi düşürülmeden şirketlere sunulacak.

Yorum bağlantısı

Mükemmel olmuş Ersel abinin dediği gibi talisman yalan oldu aynı arabaya segment olarak çok fark olursa talismani tercih eden olmaz

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

Bu akşam 20 30 km floens kullandım.. fren,ses sistemi,yol tutuş....vs..Berba. .. .. aman boşver

Megan 2 ler çok güzeldi bu da öyle mi acaba

tarihinde Fikri KELEŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Far biraz zorlama olmuş. İç kontrol ünitesi çok kaba. Arkasını sevdim.

Motor iyidir zaten sonuçta dci :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Arka tarafı çok beğendim. Uzun farlar hb kasaya göre sedana daha çok yakışmış. Sportif durmuş. Ama en basitinden bir klima kontrolünün ekran üzerinden yapılması çok gereksiz. Sıcaklığı azaltmak için en az 3 5 kere tıklamak gerekiyor. Hem de araç sürerken. Yola mı bakacaksın ekrana mı bakacaksın.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Renault un Talismanla başlayan bu yeni tasarımının çok beğeniyorum. Megana de güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Renault fabrikasında arkadaşım çalışıyor. Yeni Megane kesinlikle Filo aracı olarak ( donanım eksiltip ) piyasaya sürmeyeceklermis. Geçen haftalarda fabrikada yapılan toplantıda Filo aracı olarak gelen istekleri kabul etmeyip standart donanım seçenekleri ile üretim yapılacağını açıklamışlar. Buda demek oluyorki renault sözünden caymaz ise Filo araçları tam donanımlı sağından solundan parça eksiltilmeden kalitesi düşürülmeden şirketlere sunulacak.

Yıl başında şirket araçları değişecekti bu sayede renault olmayacak demek ki

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Tallisman ayvayı yedi. Kaderi laguna ve latitud gibi olacak.

talismaın kaderini zaten böyle planlamışlar boşa gitti . yakından gördüm bindim kalkıpta 120 140 bin lira bandında yürüyecek bir araba kalitesi yok. passatın eline su dökemez yeni araba sürüyorsun piyasaya biraz yavaş gel tamam reno satılıyor ama birden bire gömmeye çalışınca hüsran oluyor 

Yorum bağlantısı

Çok hoş olmuş. Ama gerçeği fotoğraftaki gibi olur mu?

Full donanımını alırsan olur. Bazı tabii ki daha vasat görünecektir. Dıştan led paketsiz düz halojen farlar, kapaklı kara jantlar, rüzgarlıksız, marşpiyersiz, makyajsız tampon, iç manuel klima, cd çalarsız teyp falan..  :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy
(düzenlendi)

VW grubu,Ford grubu araçları, en küçüğünden büyüğüne nasıl benziyorsa, Megane da Talismanın yavrusu gibi olmuş. Artık trend bu. A sınıfından D sınıfına nerdeyse aynı tasarımlı araçlar.

bir kaç örnek:

VaZjMr.jpg

tarihinde Serhat ipeksoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Her aracın boş donanımı mevcut. Aracı hep en dolu pakette mi satacaklarmış?

Far biraz zorlama olmuş. İç kontrol ünitesi çok kaba. Arkasını sevdim.

Motor iyidir zaten sonuçta dci :)

2 gün evveline kadar tü kaka'ydı, dci kullanınca durum değişti demek :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Her aracın boş donanımı mevcut. Aracı hep en dolu pakette mi satacaklarmış?

2 gün evveline kadar tü kaka'ydı, dci kullanınca durum değişti demek :p

Sani kardeşim haklisin konuyu şöyle açıklayayım. Megane in en baz donanımı diyelimki 50 000 tl . Kiralama şirketi talepte bulunuyor ben 500 araç alacağım benim araçlarda misal baz donanım da olan yağmur sensörü olmasın airbag adedi 8 yerine 4 olsun jantlar kapak olsun sis farı olmasın gibi vs . Bunun üzerine fabrika üretim durumuna göre bu maliyetleri araçtan çıkartarak aracın fiyatını düşürüyor. Bu tarz araç üretilmiş kiralama şirketleri için . Şuan 3 donanım var ise bu araç 3 donanım ile satılacak Filo için düşük özellikli araç üretilmeyecek. 1 yada 2 ay içinde megane sedan üretime geçiyor. Fluence şu anda tamamen bitti. Sadece varsa bayilerde ve kiralama şirketlerinde bu araçtan var.[emoji4] bizim şirket araçları sene sonunda değişecek ti fakat kiralama şirketi elimizdeki megane 1.5 otomatik Touch paketleri erkenden alıp 2 .5 yıl olmuştu. Yerine araç başına 100 Euro daha düşük fiyata fluence icon otomatik verdi. 125 araç değişti. Kiralama larda ellerindeki 0 fluenceleri ucuza vererek elden çıkarıyorlar. Bizim megane sedan hayali başka bahara kaldı.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Öztunç bey, kiralama araçlarında hiç farklı donanım görmedim ben Renault'ta. Bir ara Renault kendisi business donanım sundu piyasaya kiralama için, onun haricinde Joy paket sürekli olarak aynı donanımda kiralama firmalarında mevcut.

Hedef Filo ile çalışıyoruz, kiraladığımız araçlar filo araçları ve gayet pakette ne varsa onu veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Gündüz farları abartılı. Izgara ve sis farı abartılı büyük.

Arka tasarım güzel.

İçerideki fotokopi makinesini beğenmedim.

Laylon ne yaparsan yap laylon....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

dısı guzel olmus olmasına da içteki o ekran yok mu... Ben hiç yakıştıramıyorum.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Gündüz farları abartılı. Izgara ve sis farı abartılı büyük.

Arka tasarım güzel.

İçerideki fotokopi makinesini beğenmedim.

Laylon ne yaparsan yap laylon....

Ertan bey sizi görende e serisi mercedes kullanıyor sanacak ne var bu araba da ne güzel araba.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...