İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Polen Filtresi

Efe Demir

Recommended Posts

Efe Demir
(düzenlendi)

Meraba arkadaşlar 2005 model benzinli fiesta aracımın polen filtresini değiştirmek için polen filtresi aldım üzerinde fiesta VI yazıyor.Fakat bizim araç fiesta 5 diye geçiyor.satıcı sıkıntı olmayacağını söyledi.sizce onu takayım mi tam uyar mı.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Motor ayni dogru da, polen yeri ayni mi bilemedim. Ali Cihangiroğlu size yardımcı olur kesin.

Yorum bağlantısı
Efe Demir

Teşekkürler.İnşallah o da görür de bi yorum yapar.açmadan teslim edeyim olmazsa

Hakka asi olana yaranilmaz

Yorum bağlantısı
Efe Demir

Pedalı sokecek lokma bulamayınca da hiçbirşey yapamadan öylece bekliyorsunuz

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Murat Karaoğlu

Önceki 2000 fiestamda bile polen fitresi yeri motor kapotu içinde sileceklerin altında o kadar kolay bir yerdeydiki ben rahatlıkla açıp kontrol edebiliyordum...Polen filtresini değiştirtirken pedalın sökülüp takılması gerçektende çok beğendiğim yeni aracımda ,Muhittin beyin söylediği gibi en saçma bulduğum tasarım oldu...

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Sökmek için komple koltuk geri alınacak direksiyon altına yatılacak gaz pedalı sökülecek sonda konsol yan gövde sökülecek sonra polen filtresi çıkartılacak çıkartılırken bir dünya toz pislik arabaya dökülecek sonra yeni takılacak, geri kalan işlemler tersten devam edecek ve araba temizlenecek. Bu kadar saçma bir yerde işte lanet olası ama iş görücü ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...