İçeriğe Yönlendir

Ucuz A118C ( B40 ) 42$ Araç Kamerası Incelemesi Gearbest.com

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
A118c için daha uygun Fiyatlı modeli inceleme Fırsatı bulduk, size tavsiye etmeden önce kalitesini Test ettik  :koskos: 

Destek olmak adına Youtube kanalıma üye olursanız sevinirim:flowers:

CARKO kodu ile fiyat 38.99

Detaylar inceleme + Montaj videosunda : ( Örnek çekimler Upload oluyor arkadaşlar )

Örnek çekimler :

PMjpD5.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

video kalitesi kadar ses kalitesi de güzel. pil ömrü, maksimum aralıksız kullanma süresi, gece çekimleri nasıl?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

video kalitesi kadar ses kalitesi de güzel. pil ömrü, maksimum aralıksız kullanma süresi, gece çekimleri nasıl?

Diğer A118c ile aynı yani kapasitörlü pil yok, pilli kameraları önermiyoruz pek. GEce çekimleri gayet iyi.

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

Diğer A118c ile aynı yani kapasitörlü pil yok, pilli kameraları önermiyoruz pek. GEce çekimleri gayet iyi.

sürekli çakmaklığa bağlı kalıyor yani? bu işin cahiliyim biraz. ilk deneme çekimini sonundaki şarkı sağlammış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

sürekli çakmaklığa bağlı kalıyor yani? bu işin cahiliyim biraz. ilk deneme çekimini sonundaki şarkı sağlammış :D

Aracın sigorta kutusuna da bağlanabiliyor, kablo kirliliği olmuyor yani.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Olgu bey ben de bu kameradan aldım, bugün elime geçti ancak henüz kullanmadım. Daha önce shadow gt 680 modelini kullanıyordum. Aracı arkadaşıma satınca kamerayı sökmemi istemedi. Ben de bunu aldım. İki kamerayı karşılaştırır mısınız? @Olgu Erhan

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey ben de bu kameradan aldım, bugün elime geçti ancak henüz kullanmadım. Daha önce shadow gt 680 modelini kullanıyordum. Aracı arkadaşıma satınca kamerayı sökmemi istemedi. Ben de bunu aldım. İki kamerayı karşılaştırır mısınız? @Olgu Erhan

Gt680W efsane kameralardan biridir netlik vs. anlamında fakat pil konusunda biraz can sıkıcı ve dikkat gerektirir. Senede bir pil değişimi vs. kaçınılmazdır. Bu cihaz kapasitörlü olduğu için tam bir tak unut modeli.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Bulunduğum yer dolayısı ile videoları izleyemiyorum. Yer yer 2g yer yer hiç çekmiyor. O yüzden soruyorum ; diğer A118c ile farkı nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bulunduğum yer dolayısı ile videoları izleyemiyorum. Yer yer 2g yer yer hiç çekmiyor. O yüzden soruyorum ; diğer A118c ile farkı nedir acaba?

5-6 $ daha ucuz fark yok.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Videoyu izlediniz mi ?  :blush:

5-6 $ daha ucuz fark yok.

Teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu
(düzenlendi)

@Olgu bey. Yeni aldığım kameranın montajını yaptım, ancak bi sorun var. Kontağı açtığımda kamera açılıp çalışmaya başlıyor. Kontakla marş arasında biraz süre bırakırsam, marş bastıktan sonra kamera kendini kapatıyor. Çakmaklıkta enerji var ama. Kontağı çevirip hemen marşa basarsam herhangi bir sorun olmuyor, kamera çalışmaya devam ediyor. Diğer durumda kamerayı tekrar çalıştırmam için güç kablosunu çakmaklığtan çıkarıp tekrar takmam gerekiyor. Sorunun nedeni ne olabilir?

tarihinde Olcay Eyüboğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

@Olgu bey. Yeni aldığım kameranın montajını yaptım, ancak bi sorun var. Kontağı açtığımda kamera açılıp çalışmaya başlıyor. Kontakla marş arasında biraz süre bırakırsam, marş bastıktan sonra kamera kendini kapatıyor. Çakmaklıkta enerji var ama. Kontağı çevirip hemen marşa basarsam herhangi bir sorun olmuyor, kamera çalışmaya devam ediyor. Diğer durumda kamerayı tekrar çalıştırmam için güç kablosunu çakmaklığtan çıkarıp tekrar takmam gerekiyor. Sorunun nedeni ne olabilir?

ÇÖzümü :

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Serdar Aksoy

Geçen yıl almış olduğum kameranin yapışkani özelliğini yitirmiş olduğundan devamlı düşmekte. İcinden çıkan ilk yapışkani tam sileceklerin silmedigi noktaya taktigimdan sokup cikarip uygun yer ararken özelliğini yitirdik digerinide cam filmi uygulama esnasında söküp takilmaya maruz kaldığından ve de malum yaz sicaklarinin da etkisiyle artik kamera camda durmaz oldu.Bu sorunun nasıl üstesinden gelebiliriz sevgili Olgu hocam..

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Geçen yıl almış olduğum kameranin yapışkani özelliğini yitirmiş olduğundan devamlı düşmekte. İcinden çıkan ilk yapışkani tam sileceklerin silmedigi noktaya taktigimdan sokup cikarip uygun yer ararken özelliğini yitirdik digerinide cam filmi uygulama esnasında söküp takilmaya maruz kaldığından ve de malum yaz sicaklarinin da etkisiyle artik kamera camda durmaz oldu.Bu sorunun nasıl üstesinden gelebiliriz sevgili Olgu hocam..

Çift taraflı bant yada bu :

http://www.foxoffer.com/car-camera-accessories/750-spare-3m-stick-plate-mount-for-a118-car-camera.html?search_query=a118c&results=6

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Karaca

Bende bugün sipariş verdim.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Kerem Bozdoğan

A118C üzerinde gelen firmware ile kullanıyorum ama ara sıra kendini yeniden başlatıyor, bazen arka arkaya 3-4 sefer yeniden başlatıyor kendini. ama bunu ilk çalışmada yapmıyor, örnegin 1-2 saattir yoldayken yapıyor, bazen de ilk çalışmadanb birkaç dakika sonra yapıyor. sanki elektrik kablosunda içten kırık var da ara sıra o oynayınca gidip geliyor gibi ama bunun olduğuna ihtimal vermiyorum. aynı sorunu yaşayan ya da bu sorunun neden olabileceğine dair fikri olan var mı?

bu arada bahsettiğim A118C ucuz olan model değil.

Yorum bağlantısı

Kabloyu değiştirip deneyin. Olmadı gearbeste yazın. Onlar yazılımı gönderiyor. Sdcard değişimi yapın. Son çare para iadesi. Gearbeste yazarken fordclub üyesi olduğunuzu belirtmenizde fayda var bence.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

A118C üzerinde gelen firmware ile kullanıyorum ama ara sıra kendini yeniden başlatıyor, bazen arka arkaya 3-4 sefer yeniden başlatıyor kendini. ama bunu ilk çalışmada yapmıyor, örnegin 1-2 saattir yoldayken yapıyor, bazen de ilk çalışmadanb birkaç dakika sonra yapıyor. sanki elektrik kablosunda içten kırık var da ara sıra o oynayınca gidip geliyor gibi ama bunun olduğuna ihtimal vermiyorum. aynı sorunu yaşayan ya da bu sorunun neden olabileceğine dair fikri olan var mı?

bu arada bahsettiğim A118C ucuz olan model değil.

Bu sorun çok önemli, adaptör değişimini deneyin normalde hiç A118c lerde böyle yaptığını görmedim. Necati beyin dediği çözümlerde iyi. Yeni sürüm Türkçe yazılım var onuda yükleyebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Bozdoğan

Bendkei kamerada toguard yazıyor marka olarak, firmware için marka olarak mı aramalıyım yoksa her marka a118c'ye aynı firmware yüklenebilir mi?

Yorum bağlantısı
Serdar Aksoy

Sevgili olgu hocam; öncelikle ilgin ve de gostermis ürün satış linki için teşekkür ederim. Türkiye'de denemedigim çift taraflı bant kalmadı en kaliteli olan bant bile fayda etmedi gerçi oda beyaz olduğu için camda sırıtma yaptığı için dıştan görüntü kirliliği yaratıyordu. Foxoffer da göstermiş olduğunuz ürün sadece paypal ödeme yoluyla yapıldığı için ve de malum Türkiye'de paypal kapatıldığı için visa ile ödeme yapmam gerek fakat site visa ile ödemeyi kabul etmiyor. Ya da ülkemizde paypalin açılmasını beklemek zorunda kalacağız gibi geliyor...

Birde şöyle bir ürün var sizce iş görür mü?

https://m.tr.aliexpress.com/w/wholesale-3m-double-sided-adhesive-tape.html

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...