İçeriğe Yönlendir

Ucuz A118C ( B40 ) 42$ Araç Kamerası Incelemesi Gearbest.com

Olgu Erhan

Recommended Posts

Ümit Yapıcı

Selam, Olgu bey sağolsun bir arkadaşıma 2 tane aldım, ikisi tek pakette sorunsuz geldi, Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Çınar

Ben de almayı istiyorum mategoyu ama gümrükte kalır diye endişe ediyorum. Malum 30doların üstünde diye. Satıcıya yazdım pakete düşük fiyat etiketi vurun diye aldığım cevap : " In accordance with customs regulations we cannot declare a lower value on the invoice or declare the item as a gift. Unfortunately, we have no control over these regulations and potential import duties." yani kısaca; faturada daha düşük bir değer gösteremeyiz diyor. Bir çözüm var mıdır bu konuda acaba ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Çınar
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

30 dolar için yaklaşık 5 TL gümrük ödenir

240 usd için 35 TL ödedim

Hocam parasından ziyade prosedür işlemleri var mı? eğer 5-10 bişeyse zaten sorun değil ama o vergi hangi süreçte ödeniyor, ptt görevlisi kargoyu bize teslim ederken mi istiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Selam, Olgu bey sağolsun bir arkadaşıma 2 tane aldım, ikisi tek pakette sorunsuz geldi, Kolay gelsin.

Güle güle kullanın.
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Misafir
Ben de almayı istiyorum mategoyu ama gümrükte kalır diye endişe ediyorum. Malum 30doların üstünde diye. Satıcıya yazdım pakete düşük fiyat etiketi vurun diye aldığım cevap : " In accordance with customs regulations we cannot declare a lower value on the invoice or declare the item as a gift. Unfortunately, we have no control over these regulations and potential import duties." yani kısaca; faturada daha düşük bir değer gösteremeyiz diyor. Bir çözüm var mıdır bu konuda acaba ?

Zaten 15 euro yazıyolar.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Olgu Erhan
indirim kodu gecersiz.yeni indirim kodu var mı olgu bey

Yok mlsf :(
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Son olarak fiyatı nedir şimdi bunun arkadaşlar?

Bir de, DH'de, radyo ile kameranın frekanslarının karışma vakası okudum birkaç kişiden de. Sizde de oldu mu böyle şeyler? Kamera açıkken radyo çekmiyormuş mesela.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Son olarak fiyatı nedir şimdi bunun arkadaşlar?

Bir de, DH'de, radyo ile kameranın frekanslarının karışma vakası okudum birkaç kişiden de. Sizde de oldu mu böyle şeyler? Kamera açıkken radyo çekmiyormuş mesela.

Böyle bir şey yok Bekir Bey. Duymadım görmedim
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Said Avşar
On 21.07.2016 at 11:46, Olgu Erhan yazdı:

.

Tanıtımınizi izledikten sonra geçen cuma sipariş verdim,bugün geldi cihaz.
Sigorta kutusuna bağlama olayı kolay mı zor mu ?
Yöntemi nedir,gerekli parçalar neler 
Kabloları nereden gecireyim?
Kablo gizleme aparatini kullanayim mi ?
Daha şık mı görünür yoksa kaba mı [emoji3] 

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Kamerayı polo ile kullanırken sorun yok. Grand Scenic aldım, şöyle bir sorunum var.

Aracın kapısı açılınca çakmağa elektrik veriliyor ve kamera da açılıyor dolayısı ile. Start tuşuna basınca anlık elektrik gidip geldiği için kamera "goodbye" deyip kapanıyor. tışa basıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. Bazen de unutuyorum. yok mu bunun bir çözümü.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Kamerayı polo ile kullanırken sorun yok. Grand Scenic aldım, şöyle bir sorunum var.
Aracın kapısı açılınca çakmağa elektrik veriliyor ve kamera da açılıyor dolayısı ile. Start tuşuna basınca anlık elektrik gidip geldiği için kamera "goodbye" deyip kapanıyor. tışa basıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. Bazen de unutuyorum. yok mu bunun bir çözümü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Harun Kocaçalışkan

Benim kamera 6 ay olmadan bozuldu sanirim. Hic bir tepki yok, isiklari yanmiyor. Baska bir sarj aletiyle deneyecegim bakalim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
Benim kamera 6 ay olmadan bozuldu sanirim. Hic bir tepki yok, isiklari yanmiyor. Baska bir sarj aletiyle deneyecegim bakalim.

İnş güç kablosundandir
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
56 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Muhtemel ilk girişte olan devre uçmuştur

Tamir olur mu abi ne dersin. İcindeki videolara baktim en son bu sabah kayit yapmis park edene kadar. Daha sonra aksama kadar gunese maruz kaldi araba yaniyodu bindigimde. Gunesten dolayi lehimi falan erir mi o kadar sicak olmaz sanirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

A118 lerin bozulmayanları çok ender.
İlkaki A118 istiyorsanız Viofo A118 almalısınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
Tamir olur mu abi ne dersin. İcindeki videolara baktim en son bu sabah kayit yapmis park edene kadar. Daha sonra aksama kadar gunese maruz kaldi araba yaniyodu bindigimde. Gunesten dolayi lehimi falan erir mi o kadar sicak olmaz sanirim.

Güneş mevzusu beni de çok tedirgin ediyor.hafıza kartını alırken kaç derece sıcak soğuk dikkat ettim ama kamera ne kadara dayanıyor bilmiyorum.ve kapasitorlu olması surekli kayıt a ,oda cihazın hava şartları dışında sogumamasi na neden olur ki cihazı uzun süre kullanan arkadaslarin tecrübesi ne diyor
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sıcaktan dolayı pil varsa kısa devre olmuştur. Ben pili dışarı alarak sorunu aştım. İki yıl olacak tık yok

Tamiri olabilir

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
14 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

A118 lerin bozulmayanları çok ender.
İlkaki A118 istiyorsanız Viofo A118 almalısınız.

Gearbest'ten viofo olarak almıştım. İnternetten de karşılaştırdım kartlarımız aynı.

12 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sıcaktan dolayı pil varsa kısa devre olmuştur. Ben pili dışarı alarak sorunu aştım. İki yıl olacak tık yok

Tamiri olabilir

Bu kapasitörlü model. Kartını falan söktüm. Kapasitörler sağlam görünüyor şişme falan yok ama bir şey farkettim.  Gücü kestikten sonra deşarj olmuyorlar ya da çok uzun sürüyor. 3.3F lık iki tane kapasitörü seri olarak bağlamışlar. Birinde 2.2V diğerinde 4.93V görünüyor. Devrenin diğer bir çok noktasını güç varken ölçtüm gayet güzel 5V geliyor ama kamerada tık yok. Şimdi komple kartı ısıtacağım bakalım.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Güneş mevzusu beni de çok tedirgin ediyor.hafıza kartını alırken kaç derece sıcak soğuk dikkat ettim ama kamera ne kadara dayanıyor bilmiyorum.ve kapasitorlu olması surekli kayıt a ,oda cihazın hava şartları dışında sogumamasi na neden olur ki cihazı uzun süre kullanan arkadaslarin tecrübesi ne diyor

Hiç bir araç kamerası öğle sıcağında ( direkt güneş görürken ) yazın araç çalışmıyorken park modunda çekim yapamaz yapsa bile bozulur.

Aracın içi 80-90 dereceleri buluyor üstüne kameranın kendi çalışması ile ısınması = marka model farketmeden bozulurlar.

Belki harici lens teknolojisine sahip Matego Xp1 kapasitörlü model bu işi yapabilir. Lensi ve ana ünitesi harici olduğu için. Ana ünite arabanın serin bir yerine gizlenir harici lens sıcağı yesede pek etkilenmeden çekime devam eder.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...