İçeriğe Yönlendir

Bu Plastik Parçalar Nedir?

Fatih Aldemir

Recommended Posts

Fatih Aldemir

Arkadaşlar bugün C max aracımın arka koltuk ayak gelecek yerde gizli bölmeler buldum [emoji23]

Bu parçalar da daha önce oraya konulmuş.

Bunlar nereye ya da neye ait olabilir?

52a46c2b87034db76cdb06dd5da9318c.jpgf8f55501ddc267fe7f9a6fbc21163c08.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Gizli bölme dediğiniz yer sanırım ayak kısmı için havalandırma yeri. O iki parçada oraya geri takilmalı ki hava paspasın oraya gelebilsin , yani klima/kaloriferi çalışırıp ayaklara hava verdiğinizde arkalarada gelmesini sağlayan parça

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Arka koltukta oturanın ayaklarının altında bölmeler var. Bölmelerin üzeri sunta gibi kapaklı. Bu parçalar oradan çıktı ama takılacak bi yer göremedim oralarda ama zaten oraya hava gelmesinin bi mantığı yok ki? Başka bi yerin hava parçaları gibi sanki.

Fatih bey, havalandırma menfezlerini sökmüşsünüz geri takmanız gerekir.

Ben sökmedim ki, öylece sökülü halde duruyordu. Yani çıkarıp oraya atmışlar gibi sanki.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Anlaşılan daha önceki sahibi söküp paspas altındaki saklama gözlerine koymuş.Bu parçalar ön koltuk altındaki havalandırma menfezleri.Arkadan ön koltukların altına eğilip bakarsanız yerlerini görürsünüz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Anlaşılan daha önceki sahibi söküp paspas altındaki saklama gözlerine koymuş.Bu parçalar ön koltuk altındaki havalandırma menfezleri.Arkadan ön koltukların altına eğilip bakarsanız yerlerini görürsünüz.

Aman böyle geri takması kolay olan bi yer olsun [emoji4]

Aracın yanına gider gitmez bakıp oraya ait ise takayım ait olduğu yere.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Ön koltukları tam öne itin biraz egilince görürsünüz yerlerini.

inşallah birazdan gidip operasyona başlayacağım [emoji4]
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

:):D Neyse geçmiş olsun. :)

Allah razı olsun :)

Araçta boşta duran parça, kablo pek hoş olmuyor.

Bir de ben klima arkaya üflemiyor zannediyordum. Günün en güzel gelişmesi bu oldu [emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...