İçeriğe Yönlendir

Fusion - Aracıma Focus 2.5 Sony Cd Çalar Uyar mı?

Ozan Toraman

Recommended Posts

Ozan Toraman
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar gruba yeni dahil oldum.Merak ettiğim 2009 fusion'a focus 2.5 titaniumda kullanılan sony cd çalar takılabilirmi?çerçeve vb şeylere gerek olurmu?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

F2 kare Sony daha kolay takılır ve uyumlu olur bence, f2.5 teybini f2 ye çerçeve değiştirip takan var ama göstergesi de değişiyor yoksa çok siritir.

Yorum bağlantısı

Fiesta için olanlarda ve Cmax için olanlarda orjinal kare çerçeve var onlar direk oturur. yoksa çerçeve temin edilmeli 

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Ford 2.5taki sony cd playerı fusiona adapte edecek kare çerçeve hangi sitede satılabilir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilrse sevinirim..

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Ozan Bey 2 aydir bende ariyorum fakat henuz bulamadim. C max ve Fiesta gibi Kuga da bulunan sony teyp te uyumlu bizim araclara. Bulundugunuz yerde cikmacilar varsa bi ihtimal denk gelebilir. Fazla varsa bende talip olabilirim sizinle beraber. Size bu surecte rast gele diyorum :)

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Ebayda var cd player aslında ama ne kadar guvenilir bilmemekle beraber fiyatta çok yuksek geldi bana.çerçeveyi hiçbiryerde bulamadım.sanırım en iyisi focus2 sony kare cd playerden almak..

Bu arada çıkmacı dedinizde aklıma geldi aradım izmirde bir çıkmacıyı 500tl dedi focus2 cd palayerine.çıkmacı değil fırsatçı resmen.o paraya küçük çerçeve alınıp sonynin en son cd playeri takılabilir...

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Ebay ve amazonda var evet. Hatta tertemiz ikinci elleri 100€ civari denk gelmisti bana. Fakat gumrukte problem yasama ihtimali var. Emin degilim bilgisi olanlar yardimci olabilir.

500 tl diyene de 300 tl teklif edin derim :) hatta f2 nin ise 250 tl :p

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ozan Toraman

Oval çok guzel ama çerçeve olayı sıkıntılı,kare guzel ama bulduklarım çizik içinde.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Oval çok guzel ama çerçeve olayı sıkıntılı,kare guzel ama bulduklarım çizik içinde.

Oval olup yani turuncu ışıklı çerçevesi kare olanlara bakın.. Fiesta ve cmax lerde oluyordu..

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Yurtdışı sitelerinde var.Sizin bildiginiz bir site varsa paylasirsaniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gonderdiginiz uzantiya tikladigimda urun yayindan kaldirilmistir yaziyor.

Tekrar bakabilir misiniz, ben linkten birseyleri silmiştim..

Bak, az önce letgo'da ne buldum! http://app.letgo.com/k8Mk/80Nx1378Uv / Baki A. tarafından yüklendi.

Bende linkle giremiyorum, telefonunu alayım satıcının olmazsa size göndereyim. Fiyatı 300 liraymış..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Özel mesajla bana numaranızı atar mısınız varsa linki whatsapp la atayım, adama mesaj attım ama aracı gibi olmasın siz direk görüşürsünüz..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ozan Toraman

Arkadaslarin link attigi bir ilan vardi,satici kayis attı.olmadı.baska ilanlar var focus 2deki sony cdcalar satanları arastiriyorum simdi.kare çerçeve en buyuk sorun.aslında çerçeveyi tek bulsak teyp sorun degil...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...