İçeriğe Yönlendir

Fusion - Aracıma Focus 2.5 Sony Cd Çalar Uyar mı?

Ozan Toraman

Recommended Posts

Sinan Uzundumlu

Arkadaslarin link attigi bir ilan vardi,satici kayis attı.olmadı.baska ilanlar var focus 2deki sony cdcalar satanları arastiriyorum simdi.kare çerçeve en buyuk sorun.aslında çerçeveyi tek bulsak teyp sorun degil...

Evet cerceve en buyuk sorun ama maalesef bulunamiyor.. Bende buldum ama bulundugum bolgeye uzak bir yerde. Kontrol edip almak istiyorum. Cikislarinin yanik olma ihtimali de var.

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

En guzeli saticiyi ikna edip get açtırmak.sorun olursa urun saticiya kargolanir,para karsi hesaba yatmaz.ben olsam biraz gozunu karartirim ve alirim ama get acmaya zorla karsiyi.acmazsa zaten sıkıntı vardır buyuk ihtimalle..

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

En guzeli saticiyi ikna edip get açtırmak.sorun olursa urun saticiya kargolanir,para karsi hesaba yatmaz.ben olsam biraz gozunu karartirim ve alirim ama get acmaya zorla karsiyi.acmazsa zaten sıkıntı vardır buyuk ihtimalle..

Get ilanini duymustum ama detayini bilmiyorum. Guzel alternatif aslinda aklima da gelmemisti hic.

Benim bir suphem de f2 sony ile oval cerceveli arasinda ki ses kalitesinin farki olup olmadigi konusunda. F2 sony alip keske almasaydim demek istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Illaki fark olur gibi geliyor bana.biri eski teknoloji digeri yeni.ama sonucta sony.eski teknoloji bile olsa elimizdekinden daha guzel ses verecegi kesin.birde focus2 deki cd calar daha guzel durur sanki yesil renk gostergeler arabanin kadran ve diger aydinlatmalariyla daha cok uyum saglar gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Illaki fark olur gibi geliyor bana.biri eski teknoloji digeri yeni.ama sonucta sony.eski teknoloji bile olsa elimizdekinden daha guzel ses verecegi kesin.birde focus2 deki cd calar daha guzel durur sanki yesil renk gostergeler arabanin kadran ve diger aydinlatmalariyla daha cok uyum saglar gibi geliyor bana.

Bende aynisini dusundum. Gorsel olarak f2 daha iyi duracak gibi. Ki ben on paneli piano black boyatmistim daha da guzel durur. Ama ses kalitesi tek soru isareti. 6000 cd den daha iyi olacagi kesin ama verecegimiz paraya degecekmi asil soru o.
Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

250-300tl verilecek son fiyat aslında focus2 cd player için.satıcılar fiyatları çok abartmışlar.piano black ile cok iyi uyum saglar bencede.netten ziyade çıkmacılara gitmek lazım ama ben sordum 500tl dedi teşekkur edip kapattim.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Turuncu sony den bende var bir tane. Bir adette kare sony lerin yerine olan blaupunkt var dolabimda..

Turuncu sony nasil oluyor?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Blaupunkt kare sony yerine geçer, gerçi bende kare olan sony de var ama mondeo sonysini mp3 yapmak için aldım.. ;)

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Mondeo sony si oluyormu fusiona.f2 mondeonun 6lı cd changerı olmuyor diye biliyorum,ovali oluyormu?

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Mondeo sony si oluyormu fusiona.f2 mondeonun 6lı cd changerı olmuyor diye biliyorum,ovali oluyormu?

Eski Mondeo sonysinin cercevesi tam dikortgen degil. Uymuyor. Ovali de focus 2.5 ile ayni.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Blaupunkt kare sony yerine geçer, gerçi bende kare olan sony de var ama mondeo sonysini mp3 yapmak için aldım.. ;)

Blaupunkt un ses kalitesinden suphem yok ama gorsel olarak 6000 cd ile hemen hemen ayni maalesef.

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Bu çerçeve neden satılmıyorki.yetkili servislere sormak lazım.parça nosu neki acaba..

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Bu çerçeve neden satılmıyorki.yetkili servislere sormak lazım.parça nosu neki acaba..

Serviste tek cerceve satilacagini zannetmiyorum. Teybe entegredir. Ki f 2.5 ovaller vida ile monte ediliyor diye biliyorum panele. Bizim aradigimiz cerceveliler "klips"li.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

O zaman yaşasın çıkmacılar..

Bi ara aliexpress te varmis cerceve. Su an mevcut degil galiba.izmirde bi fiestadan cikma cerceveli teyp vardi ona baktiniz mi? Cercevesi biraz deforme olmustu.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-ford-sony-teyp-246717483/detay

Şu teypten bahsediyorum.

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Biliyorum bunu.bu forumdan bir arkadaş.fiyat biraz yuksek geldi bana.ama forumdaş oldugumuzu soylersek biseyler yapar belkide..

Aliexpresten nasıl sorgulaticaz peki

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Ben daha once baska bir forum sitesine uyeydim.fordun forum sitesi bile farkli,burada herkes birbirine yardimci olmaya calisiyor,fiat sitesinde boyle bisey yok.forumdaş pazarlığı yaparsiniz artik..

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Pek aktif uye degil arkadas galiba. Konuya vakif olsa sıkı pazarlik yapardik burda :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...