İçeriğe Yönlendir

Fusion - Aracıma Focus 2.5 Sony Cd Çalar Uyar mı?

Ozan Toraman

Recommended Posts

Ozan Toraman

Onu bilemiyorum ama sahibinden.comdan kendisine yaz.forumdan oldugunu soylersen yardimci olur herhalde.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Onu bilemiyorum ama sahibinden.comdan kendisine yaz.forumdan oldugunu soylersen yardimci olur herhalde.

Cerceve deforme olmasaydi pazarlik yapacaktim ama almisken duzgun olsun istiyorum.

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

279166277 nolu ilana bak istersen kuga teybi var.adam 4 teybe 1000tl sadece kuga teybine 400 tl çekiyor.get açmıyor.kod sorunu var birde,kodu kendisi actirirsa olur.yoksa 400+kod açtırma parası+kargo parası 500 ü bulur.ben mesajlasmaya calisiyorum cevap yazmiyor..

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Onunla irtibat kurdum. Ama get sormadim. Kontrol ettirmek istedigimi soyledim kabul etti. Ama kontrol edecek tanidigim musait olamadi. Get acip acmayacagini sordunuz mu? Ilan yayindan kalkmisti en son. 500 verilecegine uzerine biraz daha konup iyi bi double din alinir?

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Get acmiyor,birde code olayi var.alacaksaniz fiyatin icinde kodunu onun acmasinida ekleyin.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Kodunu ben hallederim o problem degil. De teypte problem olup olmadigi dusunduruyor. Elimde bu teybin aynisindan var. Bi saticidan aldim cikislari yanik cikti. Cok sasirdik. Hic kullanmadim vs dedi. Satici da sende kalsin sonra alirim ben dedi hala evde duruyor guzelim teyp. Sutten agzim yandi anlayacagin. O yuzden temkinliyim.

Edit: Antalyada ki yardimsever uyelerimize duyurulur :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Mondeo sony si oluyormu fusiona.f2 mondeonun 6lı cd changerı olmuyor diye biliyorum,ovali oluyormu?

Olmaz, mondeo sonysi arkaya doğru hem uzun hem de aşağı doğru eğimli..

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Kodunu ben hallederim o problem degil. De teypte problem olup olmadigi dusunduruyor. Elimde bu teybin aynisindan var. Bi saticidan aldim cikislari yanik cikti. Cok sasirdik. Hic kullanmadim vs dedi. Satici da sende kalsin sonra alirim ben dedi hala evde duruyor guzelim teyp. Sutten agzim yandi anlayacagin. O yuzden temkinliyim.

Edit: Antalyada ki yardimsever uyelerimize duyurulur :p

Çıkışlar yanık olursa tamir edilemiyormu?cehaletimi mazur görün..
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Çıkışlar yanık olursa tamir edilemiyormu?cehaletimi mazur görün..

Estagfirullah. Tamiri var ama 200 e fln mal oluyor. Satici onay vermedi ona. Bi ara gelip alacak bakalim bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Buldum bitane simdi.teybin gorunusu kotu ama çerçevesi temiz.70tlye birakiyor teyp çalisiomus ama arabama hayatta takmam

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Cerceveden cekmiyoruz 6000 cd den cekiyoruz :)

Buldum bitane simdi.teybin gorunusu kotu ama çerçevesi temiz.70tlye birakiyor teyp çalisiomus ama arabama hayatta takmam

Siyah cercevemi? Cerceveyi ovale monte edebilmek icin burdaki arkadaslardan destek alin derim.

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Olmaz, mondeo sonysi arkaya doğru hem uzun hem de aşağı doğru eğimli..

Simdi kotu durumdabir teyp buldum cercevesi temiz bunu alip oval teyp alirsam saglam olani cerceveye entegre edebilirmiyim

Cerceveden cekmiyoruz 6000 cd den cekiyoruz :)

Siyah cercevemi? Cerceveyi ovale monte edebilmek icin burdaki arkadaslardan destek alin derim.

Cevap bekliyorum bir arkadastan
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Teyp mi 70 tl tam anlayamadım?
Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Evet.saticinin deyisine gore çalışıyor.ama.cizik icinde ben aracima takmam

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Olmaz, çerçeve teypten ayrılmıyor.. Panel komple nakledilebilir belki..

Panel derken?

Teyp mi 70 tl tam anlayamadım?

Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Olmaz, çerçeve teypten ayrılmıyor.. Panel komple nakledilebilir belki..

Panel derken?
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Evet.saticinin deyisine gore çalışıyor.ama.cizik icinde ben aracima takmam

Eski kare yesil ekranli sony mi? Siz almayacaksaniz bana yönlendirebilir misiniz?
Yorum bağlantısı
Ozan Toraman

Eski kare yesil ekranli sony mi? Siz almayacaksaniz bana yönlendirebilir misiniz?

Oval tip.ise yaramaz bence.
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Oval tip.ise yaramaz bence.

Bana zaten sadece cd okuyan kısmı lazım. Elimde ki sony 12 yilin sonunda cd calarken çukura girince bozuldu. :)
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Panel derken?

Turuncu olup çerçevesi köşeli olan Sony teybin dış çerçevesi ayrılmaz. Yani oval alıp çerçeveyi söker diğerine aktarırım diyorsanız olmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...